www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Persja & Kartagina
Author Message
Rihiter 

Mehmed IIImperium Kartagiczykw

Piwa: 134/19
starszy szeregowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 
Posted: 2011-12-28, 07:55   Persja & Kartagina

Persja i Kartagina podpisuj pakt dobrossiedzki. Zgodnie z tym paktem:
- zobowizuj si wzajemnie nie wypowiada sobie wojny do 50 tury,
- SP zgromadzi do wysokoci dajcej widoczno demo lecz nie wyej,
- podzieli si granicznymi terenami i znajdujcymi si tam surowcami zgodnie z postanowieniami, ktrych szczegy utajniono.

Dyplo Hymn
Last edited by Rihiter on 2011-12-28, 07:55; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

faust_ 

BoudikaImperium Perskie

xfire: faust_
Otrzyma 2 piw(a)
starszy chory sztabowy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Mi  Przeycie w Dyplo - dyplo7 
Posted: 2011-12-28, 20:24   

Persja rwnie podpisuje - niech nastanie pokj i szczcie i dobrobyt :)

haram 

FryderykImperium Koreaskie

xfire: haram77
Piwa: 39/21
starszy chory sztabowy  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo 10  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w sezonie GOTM - 3 miesiczny sezon 
Posted: 2011-12-28, 20:28   

:rotfl:

ScoobyDoo 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-01-03, 09:42   

Aktualne wojny

Rihiter wrote:
Persja - KARTAGINA

Stara milo nie rdzewieje :rotfl2:

czajmen 

PeryklesImperium Francuskie

xfire: czajmen
Helped: 2 times
Piwa: 20/39
starszy szeregowy  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi 
Posted: 2012-01-03, 09:43   

Oj, nie - ciekawe jakie mieli miny jak okazao si, e s koo siebie :)

ScoobyDoo 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-01-03, 09:50   

Ze wpisw z tajnych faust- rihiter

"Nowa gra, nowe rozdanie, przecie nie bdziemy ywi do siebie urazy, moe pokj sojuszniku?"
"Ale oczywicie, jak najbardziej tutaj bdziemy wsppracowa"

faust_ 

BoudikaImperium Perskie

Otrzyma 2 piw(a)
starszy chory sztabowy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Mi  Przeycie w Dyplo - dyplo7 
Posted: 2012-01-03, 20:53   

Jednak men** i amipakt z tego Kartaiczyka - szkoda :(

Marw 

xfire: marwoj
Helped: 20 times
Piwa: 8/30
starszy plutonowy  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Pluszowy mi - rozegra mniej ni 10 gier  Przeycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2012-01-03, 21:04   

Nie am si. Zawsze jeszcze pozostaje Ci pakt z Centem. ;)
"There are two novels that can change a bookish fourteen-year old's life: The Lord of the Rings and Atlas Shrugged. One is a childish fantasy that often engenders a lifelong obsession with its unbelievable heroes, leading to an emotionally stunted, socially crippled adulthood, unable to deal with the real world. The other, of course, involves orcs."

cule 

BrennusImperium Indyjskie

xfire: culecivka
Piwa: 49/11
pukownik  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-01-03, 21:11   

Fascynuje mnie uzasadnienie Rihitera dla tej wojny. Zaatakowa Fausta mimo paktu, bo to ten go chcia zaatakowa i w ten sposb zmusi Rihitera eby zosta amipaktem...

:zdziwko:

Marw 

xfire: marwoj
Helped: 20 times
Piwa: 8/30
starszy plutonowy  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Pluszowy mi - rozegra mniej ni 10 gier  Przeycie w Dyplo - Dyplo4 
Posted: 2012-01-03, 21:14   

cule wrote:
Fascynuje mnie uzasadnienie Rihitera dla tej wojny. Zaatakowa Fausta mimo paktu, bo to ten go chcia zaatakowa i w ten sposb zmusi Rihitera eby zosta amipaktem...

:zdziwko:

Rihiter ma ju dowiadczenie w wymylaniu rnych dziwnych uzasadnie dla amania paktw. ;0
"There are two novels that can change a bookish fourteen-year old's life: The Lord of the Rings and Atlas Shrugged. One is a childish fantasy that often engenders a lifelong obsession with its unbelievable heroes, leading to an emotionally stunted, socially crippled adulthood, unable to deal with the real world. The other, of course, involves orcs."

cule 

BrennusImperium Indyjskie

xfire: culecivka
Piwa: 49/11
pukownik  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2012-01-03, 21:18   

No to teraz Cencik z Rihiterem ykaj Fausta i daw amipakty podpisuj pakciwo nierozerwalne :D

Swoj drog adnie si tam Cent ustawi, zaraz wpadn ze dwa miasteczka po Faucie i odlot ;)

faust_ 

BoudikaImperium Perskie

Otrzyma 2 piw(a)
Posted: 2012-01-03, 22:37   

@cule - ale ja jeszcze yje ;)

Cent ju raz w D6 prbowa mi zrobi rozbir z jeszcze jednym koleg - odpad szybciej ode mnie :) wic moliwe, e dotrzyma paktu.

Co do Kartagiczyka to wpakowa we mnie przedtem jakie 40 pkt szpiegostwa zanim jeszcze zama pakt - ju mu chciaem dzi napisa, e wystarczy mu bo przecie si umawialimy :haha:
Last edited by faust_ on 2012-01-03, 22:37; edited 3 times in total  

Centurion 

AsokaImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
genera broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - dyplo7  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2012-01-03, 22:39   

cule wrote:
No to teraz Cencik z Rihiterem ykaj Fausta

jasnowidz jaki czy jak? :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum