www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Kobiety...jakie są, jakie będą...
Author Message
Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-04-29, 16:48   Kobiety...jakie są, jakie będą...

a więc zakładam ten temat bo chce się dowiedzieć jak to jest żyć z kobietą i równocześnie grać w civkę. Jest tu sporo osób z dużo większym doświadczeniem ode mnie. Dokładnie rozchodzi mi się o jej stosunek do tego, o to, czy to nie wzbudza między wami konfliktów itp. Chciałem się tego dowiedzieć bo 26 lipca 2008 roku biorę ślub z pewną młodą i kochaną dziewczyną, która twierdzi, że jej to nie przeszkadza ale i takk chciałbym poczytać o tym jak to wygląda w rzeczywistości.
Wiem, że każda może reagować inaczej, ale z pewnością wszystkie mają ze sobą coś wspólnego i w tym także większość z nich będzie myślała tak samo.

Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-04-29, 17:11   

Hehe. Niezły temat :)
Jak będziesz pykał w civ nonstop to Ci dobrze nie wróżę :)
No ale ja sie nie znam :P

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-05-01, 08:57   

boixos o shit ale numer ty sie hajtasz:) nie no gratki za odwage i wogole!!! a co do pytania to sam bym chcial znac odpowiedz bo mnie tez to pytanie nurtuje jak oni to robia ;)

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-05-01, 09:08   

Boixos wrote:
zakładam ten temat bo chce się dowiedzieć jak to jest żyć z kobietą i równocześnie grać w civkę.

Mniej wiecej tak samo jak chodzic po zbrojowni pelnej prochu z plonaca pochodnia :P

PS
Jak juz masz polec na slubnym kobiercu to proponuje zrobic to szybko... czekanie ponad rok az nadejdzie ten dzien, to tylko niepotrzebny stres... powiedzmy ze jak wyrywanie zeba na raty :)
Last edited by Peter on 2007-05-01, 09:14; edited 2 times in total  

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-05-01, 09:42   

Powiem Ci tylko Boixos że nie jest łatwo pogodzić CIv i małżeństwo. Najważniejsze to nie przegiąć pały :D

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 6/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2007-05-01, 12:38   

Serdeczne kondolencje... yhym.. to znaczy się gratulacje Boix :)

U mnie jest... yhyhymm, to znaczy się było, bo dwa tygodnie temu się skończyło, kurcze właśnie dlatego nie gram w civkę, bo nie mam netu... Cholera :)

Ale wracając, u mnie akurat Kobieta trochę sapała, ale po jakimś czasie dała sobie spokój. Zaważyło to, że jak Jej opowiadałem o grach, to widziała w moich oczach błysk pasji i radości. Poza tym, Civka to nie jest jakaś durna gierka typu Quake, czy Doom, rozwija intelekt, myślenie strategiczno-taktyczne. No i człowiek przy okazji dowiaduje się, między innymi, gdzie jakie cudy były budowane, co pozwala czasem, gdy widzi się w wiadomościach coś takiego, pochwalić wiedzą, oczywiście nabytą grając w Civkę :) No i najważniejsze, to to, ze poznaje się wielu interesujących ludzi, z ktorymi można pogadać nie tylko o graniu. Jesteśmy swego rodzaju elitarnym klubem ;) a łączy nas właśnie ta pasja.

Zatem, gdy przyszła Żona będzie Ci sapać Boix, to palnij Jej taki mały wykładzik ;)

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Piwa: 87/297
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-05-01, 12:44   

Musisz Hech znależć nową babkę z dostępem do...netu ;)
...a co do pytania Domela jak to robimy....wszystko zależy od twojej kondycji fizycznej i umiejętności akrobatycznych....można naprzykład - "na Keshika", albo "desant od tyłu" no zwał jak zwał..byle było przyjemnie obojgu ;)

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 6/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2007-05-01, 13:06   

Święta prawda Bobek :)

W obydwu przypadkach :D

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 20/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-05-01, 15:15   

Widzę tutaj pełen przegląd sytuacji, więc nie ma co się powtarzać. Ja mam już prawie 8 lat stażu i niestety gram tylko jak dostaję oficjalne pozwolenie ;) tak na serio to najważniejsza jest hierarchia wartości - najpierw połowica, potem civka i tego się trzymać, a będzie dobrze :)

P.S. Bobek musisz mi wytłumaczyć tego Keshika :rotfl: a mało co się nie przewróciłem ze śmiechu

Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-05-02, 01:25   

hehe. dzięki chłopaki za zainteresowanie i kondolencje :D

Peter wrote:
Jak juz masz polec na slubnym kobiercu to proponuje zrobic to szybko... czekanie ponad rok az nadejdzie ten dzien, to tylko niepotrzebny stres...

To nie takie proste, zresztą na pewno sam wiesz ile trzeba zachodu, aby zorganizować wesele. Dobrą kapele to z 1,5 roku wcześniej trzeba zamawiać :kwasny:

Leszek, z hierarchią masz rację. kobiety to takie stworzenia, które nienawidzą mieć silnej konkurencji :D Już do tej pory miałem do czynienia z pewnym przymusem odrzucenia civki przez jakiś czas, a powodem była sesja (niedługo następna) :zalamany: Niestety są ważniejsze rzeczy niż granie :(

Last edited by Boix on 2007-05-02, 01:27; edited 1 time in total  

domel 

xfire: domel11
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-05-02, 02:53   

bobek dzieki wyslijmi mi screena jak to wyglada "na kashika" bo z opisu z cywilopedii moge tylko spekulowac ;)

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Piwa: 87/297
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-05-02, 07:18   

nie proponuję w każdym bądź razie "na szpiega"...bo to z szafy będziecie wyciągani przez ...jakiegoś innego :rotfl: męża

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-05-02, 07:55   

Boixos wrote:
To nie takie proste, zresztą na pewno sam wiesz ile trzeba zachodu, aby zorganizować wesele. Dobrą kapele to z 1,5 roku wcześniej trzeba zamawiać

Wspolczuje - my przygotowalismy w 3 miechy wszystko :)

Wracajac do tematu kobiet to polecam zapoznanie sie z - http://kabarety.tworzymyh...u_kleopatra.php

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-05-07, 14:56   

u mnie jest luzik :)

moja propozycja dla Ciebie :)
- zaaplikuj Jej dawkę dzienną 7-8h (skoro Jej nie przeszkadza :) ) i po tygodniu zacznie trzeszczeć, a Ty wtedy wspaniałomyślnie obniżysz do 4h na dobę :D

powodzenia... przepis sprawdzony :)

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-05-07, 19:56   

On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać!
Ona: Możesz ode mnie odejść?
On: Nawet o tym nie myśl!
Ona: Ty mnie kochasz?
On: Oczywiście!
Ona: Będziesz mnie zdradzać?
On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy?
Ona: Będziesz mnie szanować?
On: Będę!
Ona: Będziesz mnie bić?
On: W żadnym wypadku!
Ona: Mogę ci ufać?

Po ślubie czytać od dołu do góry.