www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Francja - Persja" (Krasny)
Author Message
Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2012-09-24, 21:01   Pakt "Francja - Persja" (Krasny)

Pakt numer 2734, zaoony 2012-04-02 14:25:11 przez Krasny (Francja / Churchill)

Nazwa paktu: Francja - Persja

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: Krasny
trebuch
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Piwa: 60/18
plutonowy  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2012-09-24, 21:01   

Krasny (Francja / Churchill) 2012-04-02 14:27:21
Witam wadc Persji! Doszy mnie wieci, e w wojnie przeciwko naszemu wsplnemu wrogowi Egiptowi wasze wojska zapuciy si a pod znajdujce si przy naszej granicy miasto Teby. Chciabym zapyta i uprzejmie poprosi - czy Trebuch mgby odstpi nam to miasto? Pozdrawiam!

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-04-02 21:46:31
witam, Teby to jedyny odrobin cenny ksek jaki mgbym mie z Egiptu. BBB wzi poow kraju, Ty wzie najwiksze miasto, a mi przypado jedno miasto na pustyni nie nadajce si do niczego (zniszczyem) i drugie niewiele lepsze (zero usprawnie, 2 populacji, beznadziejna lokalizacja) ktre po zastanowieniu oszczedziem. Zaproponuj co w zamian za Teby tak aby kady by zadowolony

Krasny (Francja / Churchill) 2012-04-03 00:13:37
Na ten moment mog zaoferowa jedynie zoto (60 gp, ale musz wpierw zapyta o zgod admina) oraz zaproponowa pakt o nieagresji. Ewentualnie chtnie wysucham propozycji. Wysaem ju zapytanie do Rihiego o zgod na potencjalny "przelew".

Krasny (Francja / Churchill) 2012-04-03 07:42:34
Rihi zgodzi si na zapat jedynie pod warunkiem e zajmiesz miasto i je odsprzedasz... Jeeli Ci to troch dziwne rozwizanie nie odpowiada, moe masz jak kontrpropozycj?

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-04-03 22:04:01
mog si zgodzi na zdobycie i oddanie ale wwczas pewnym jest e strac sporo wojska bo egipt zebra tam pokan obron. wtedy musiabym dosta ze 200 gp od Ciebie eby mi si opacao. Twoja korzy jest taka e dostajesz miasto bez straty jednostki. co mylisz?

Krasny (Francja / Churchill) 2012-04-04 01:44:08
Nie mam takiej kwoty :( Absolutny max. jaki jestem w stanie wycisn w tym momencie to 80 gp. Wic mog zaproponowa jedynie tak kwot i gwarancj spokoju. Ewentualnie mog sam zdoby Teby i wzamian za Twoje ustpienie mi mog da wdziczno i gwarancj pokoju.

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-04-04 21:17:27
ok, jestem gotw odstpienia miasta na takich zasadach - pom mi osabi obron Teb i wkroczy do nich jako pierwszy. nie ukrywam e zaley mi na tym eby zdoby chwilowo pozycj lidera i zdoby questa. niezalenie czy questa uda mi si wygra - oddam miasto za darmo Francji w turze zaraz bo roztrzygnieciu questa (tzn. jeli ja albo Larry przescigniemy Rihitera w punktacji). zgadzasz si?

Krasny (Francja / Churchill) 2012-04-04 21:55:08
Nie ma problemu, zbij ca obron. Oczywicie odczekam na zwycistwo w quecie. Tyle e Rihiter nie zgodzi si na oddanie miasta za darmo, dlatego nalegam na choby symboliczn kwot 35 gp ;)

Krasny (Francja / Churchill) 2012-04-06 11:06:25
Jako akt dobrej woli i zachcenia do wsppracy zbiem praktycznie ca obron w Tebach. Wchodzisz na gotowe :)

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-04-06 19:33:55
ok, dziki, prawdopodobnie jutro oddam Ci miasto bo questa wygra Larry

Krasny (Francja / Churchill) 2012-04-07 03:10:55
Szkoda w takim razie :/ Ale moe si jeszcze uda :)

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-05-26 00:58:28
hej, i jak sprawa z bbb? napisa e stopuje ofensyw ale przed tym zabra Ci miasto. prawdopodobnie nie idzie dalej tylko dlatego e obawia si wojny ze mn. jak wyglda sytuacja, dogadalicie si? cholernik Ci wystawi czy Ci pomoe?

Krasny (Francja / Churchill) 2012-05-28 19:44:44
Ciko powiedzie. Jeli masz bezpieczne tyy, moesz zbiera wojska pod granic. W razie wojny Cholernik powinien te wkroczy. Ale ja nie chc wojny i mam nadziej e wszystko bdzie po staremu. Rozmowy nadal trwaj. Aha, i uwaaj. Wyglda na to e bbb ma wszdzie szpiegw.

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-06-18 23:12:41
sorry ale indiacowi nic nie zrobi bo odlecia techami, chiczyk ma Ci gdzie i Ci nie wesprze, przynajmiej sobie Theby wezm bo inaczej Indianiec zajmie wszystkie Twoje miasta

Krasny (Francja / Churchill) 2012-06-21 06:51:59
bbb ma ciko rann armi w Memphis, musia si tam zatrzyma i ruszy dopiero jak si podkuruje. Cholernik szuka na niego sojusznikw, sami zreszt ju maj wojn. Jeli si dogadasz z Cholernikiem moecie zajmowa miasta bbb (Chucher za moment bdzie mie kirasjerw). Bardzo prawdopodobne e pod wojn podepn si nastpni. Zrobisz jak uwaasz.

trebuch (Persja / Hannibal) 2012-06-21 23:05:55
Theby wziem bo i tak bbb by zabra. teraz jeli stworzy si silna koalicja przeciw bbb z szans na pokonanie go to wchodz w to i walcz po Waszej stronie, jeli nie to nie ryzykuj
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: