www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-05-13 Heron - Lary33
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-05-13, 22:15   2007-05-13 Heron - Lary33

1. Heron
2. Lary33

Mapa Leszka Zulu na China (ja) . Strasznie nie lubie, nie potrafiew grac takich gier. To moja czwarta gra i juz czułem sie bardzo pewnie wiec popełniłem na poczatku 3 błedy i poxniej heron rozwalił mi 2 miasto i bylo po rybach. ech...
Postaw piwo autorowi tego posta

Heron 

xfire: heronpl
podporucznik  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon 
Posted: 2007-05-13, 22:18   

Chinczyk na Zulusa od razu sie usmiechnalem :D . Potem juz usmiech byl tylko szerszy...

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-05-13, 23:14   

Heron poprostu nie ide na latwizne, i nie powielam rozwiazan innych i tyle. Podpatrzyles zulusa u innych i juz zgrywac twardziela. Powiem szczerze ze Toj opis mi sie bardzo nie spodobał i nie chcesz mnie spotak c w realu bo moge poprawic Twoj uśmiech

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-05-13, 23:18   

Lary, nie mów, że przezemnie takiś spięty dzisiaj.

Byś musiał mnie widzieć, jak w grze ze mną Heronowi wyskoczyła miedź pod stolicą :znudzony:

Aaa, już wiem. Kojarze fakty: Teściowa :orany:

Lary33 

Posted: 2007-05-13, 23:23   

Wiesz Beny ja mam lux teściową:) Ale nie zdenerwowałem sie grą. Przegralem przez błędy. W drugiej grze troche mnie random wkurzyl ale takie jest życie. Wle naprawde sie wkurzyłem PO OPISIE EGO CHŁOPCZYKA. Przeciwnika nalezy szanowac nawet jak przegra. A dla Twojej wiadomosci wiefdizalem ze weźiesz Zulusa bo jest dla mięczaków :hyhy: a ja sobie testuje rózne nacje i uważam ze chinol nie jest taki zły. tylk otrzeba dobrze zagra. Ja pierwszy raz zagrałem żel, a drugim żle i random mnie nie kochał i tyle.

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-05-14, 00:04   

prawda jest taka, ze ta mapa mocno determinuje nacje i niestety poczatek w tych grach jest najwazniejszy jak i sam random

wyobrazmy sobie jednak, ze Lary wybroni poczatek - wtedy generalnie zulusa moznaby zdrapywac

Heron 

xfire: heronpl
podporucznik  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon 
Posted: 2007-05-14, 01:27   

Larry, ja juz chlopczykiem nie jestem od dluzszego czasu wiec nie wiem do czego pijesz. Szacunek u mnie masz bo byla ciekawa gra. Moim zdaniem po prostu graniem na Shaka na tej mapie Chinolem jest stawianiem sie na przegranej, co dwa razy z rzedu udowodnilem i tyle. A szacunek mi sie tez nalezy :) . Ale jezeli emocje maja brac gore to ok. Beny przegral kiedys ze mna dosc pechowo ale nie bylo jakis argumentow osobistych o chlopczykach, byl rewanz wtedy Beny zagral lepiej/mial wiecej szczescia i juz. Pozdrawiam sen robi dobrze na skolatane narwy. I jeszcze jedno: est modus in rebus ;)

Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-05-14, 01:31   

Larry przecież on cie nie obraził :niepewny:
Przynajmniej mi się tak wydaje :]

Larry wrote:
A dla Twojej wiadomosci wiefdizalem ze weźiesz Zulusa bo jest dla mięczaków

hmmm, jakoś zawsze nim gram i nie wiem, czy w tym momencie mam popaść w kompleksy??
Na tej mapce on i Ragnar są najlepsi (przynajmniej tak mi się wydaje) i nie wiem czemu wybierając te a nie inną nacje będę miętki? Jak dla mnie przeciwnik może wziąć tą samą; nie robi mi to żadnej różnicy.

Larry więcej luzu. To tylko gra, a ten opis w cale nie jest obraźliwy. Po prostu chłopak cieszy się z wygranej.

Last edited by Boix on 2007-05-14, 01:33; edited 1 time in total  

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 62/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2007-05-14, 08:12   

hm, mientki czy nie mientki Shaka na tej mapce na prawde sie sprawdza...
a fakt, ze gracz wybiera silne nacje i potrafi wykorzystac ich zalety chyba tylko dobrze o nim swiadczy...
na szczescie w civce zadne combo nie gwarantuje wygranej, bo zeby wygrac trzeba jeszcze grac lepiej niz przeciwnik (popelnic mniej bledow)... oczywiscie sa jeszcze randomy i inne, ale to jest zupelnie inna historia...

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-05-14, 09:59   

Inna sprawa że na początku gry random ma wielkie znaczenie - jak ma się po 3 jednostki, to strata jednej oznacza że mamy 2 na 4 z czego jedna będzie miała promocję...

Też myślę że za dużo tu nerwów... według mnie opis Herona nie był obraźliwy. Cieszył się z wygranej i tyle, sam bym też tak mógł napisać ;) ale nie myśląc nic złego o przeciwniku oczywiście.

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 14/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-05-14, 10:04   

No chłopy dajta spokój :)

Lary33 

Posted: 2007-05-14, 10:08   

Może i nie wytrzymałem. Może i tak ale... Kolega podważył to że wybałem taka nacje a nie inna. Lubie wyzwania. Pierwszagre przegałem zasłuzenie. Za duzo błędów. Drugą przez Random i nie zauważyłem zebyśbył lepszy w tej drugiej grze. Raczej bylo na odwrot, ale co tam było minęlo. Mozemy zagrać jeszcze raz na tej mapce i Zulu kontra Chinol. Ale i tak masz u mnie kreche

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum