www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "LDeska Cent Rihi" (LDeska)
Author Message
wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 21:05   Pakt "LDeska Cent Rihi" (LDeska)

Pakt numer 2660, założony 2012-03-09 23:41:00 przez LDeska (Suryavarman II / Etiopia)

Nazwa paktu: LDeska Cent Rihi

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: LDeska
Centurion
Rihiter
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 21:05   

LDeska 2012-03-09 23:42:43
Witam władców. Rihiter mnie sonduje o możliwość naszego wspólnego ataku na culegę. Stworzyłem więc ten wspólny pakt gdzie możemy to omówić. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Tylko boję się że Cent zacznie znowu od rozmowy o pakcie jawnym ;) :)

Rihiter 2012-03-10 01:17:47
Ataku na kogo? Na Centa? No dobra, skoro nalegasz. To jak dzielimy?

Centurion 2012-03-10 03:44:41
:bejsbol:

Na culego... no jest to niewątpliwie jakaś opcja, nie powiem. Pytanie co ja z tego będę miał? :D

Rihiter 2012-03-10 13:22:20
Z ataku na Ciebie i uczciwego podział? Jak to co? Więcej czasu na sprawy osobiste i samodoskonalenie się. :P

Co do Cula, to staje się on zagrożeniem globalnym.

Centurion 2012-03-12 17:36:50
Dobra panowie teraz na poważnie, wcześniej chorowałem a dzisiaj pogrzeb miałem w rodzinie więc nie miałem za bardzo nastroju na myślenie o dyplo.

Więc tak, jestem jak najbardziej skory przyłączyć się do jakiejś akcji przeciwko culowi. Ale to wy musicie podstawowy plan opracować bo ja mam do niego najdalej i najmniej mogę w tej chwili. Leszek graniczysz, rihiter zaraz będzie graniczyć :D

Ja ze swojej strony jestem skłonny podesłać wojsko do pomocy, zagwarantować pokój gdybyście chcieli sami atakować, jakby mi się urodził szpieg to bym u cula odpalił ale oczywiście jak to z moim szczęściem wylazł naukowiec :/

Kwestia za co do uzgodnienia. Zawsze jakieś miasto możecie mi odpalić albo pomóc w walce potem z kim innym. Stawiam, że za chwilę zagrożeniem na poziomie cula będzie bodek a do niego mam już zaledwie kilka kratek... na szczęście morzem. ;)

Rihiter 2012-03-12 18:23:09
Tak, kwestia Bodka to oddzielna sprawa. Akcja przeciw Culowi musiała by zakładać, że z tej strony jestem bezpieczny.
Dochodzą też do mnie słuchy, że Arabia się dogada z Culem i zostanie na mapie. To by oznaczało, że Indie atakować musiał bym przez Arabię, która - istnieje takie ryzyko - śe będzie tak Culowi wdzięczna, że stanie się jego przydupasem.

LDeska 2012-03-12 18:30:11
Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana bo zapominacie o Scoobym i Peterze. Może więc na początek dobrze by było nakreślić ogólne plany. Na pewno nie ma co się samemu rzucać z motyką na słońce i atakować culegę bo na razie nasze połączone armie miałyby z nim problem. Zróbmy na razie cichą współpracę z planem długofalowym.
Jeżeli macie lepszą propozycję to słucham, ja na razie nie widzę możliwości żebym zaatakował culegę bez ogromnego wsparcia. Cent od granic swoich do granicy z culegą szedłby około 9 tur więc pytanie moje do Centa - kiedy będziesz miał Inżynierię? Drogi tech ale taki biurokrata jak ty powinien dać radę... bez tego atak na culegę byłby trudny logistycznie od mojej strony. No chyba że wy zaatakujecie z drugiej strony a ja z tej. Ile tur ma Cent przez ziemie rihitera do culegi? Moim zdaniem przez moje ziemie ma pewnie bliżej, nie?

Rihiter 2012-03-12 18:40:07
Raczej bliżej od południa będzie miał. To racja. Długofalowa współpraca jak najbardziej. Śmiem twierdzić, że mamy szanse odbić od reszty techowo, od Cula również.

Centurion 2012-03-12 18:41:37
Tak, przez twoje ziemie Leszek jest bliżej.
Do inżynierii mam kawałek po starych techach (wszystkie po 2-4 tury z tego co patrzyłem). Sprawdzę jutro dokładnie ile wychodzi na chwilę obecną to podam. I tak miałem tam pędzić teraz.

LDeska 2012-03-12 20:03:27
Dobra, to posprawdzajcie - ja też zobaczę jak będę robił turę

LDeska 2012-03-12 20:03:43
No tylko że ja to do biurka mam jeszcze kawałek i potem po inżynierię pójdę

Rihiter 2012-03-12 21:39:01
To co żeś teraz robił (robisz), że do biurka masz daleko?

LDeska 2012-03-13 09:56:28
Zrobiłem niepotrzebnie Odlewnictwo i dopiero po biurko idę

Centurion 2012-03-13 09:57:15
No jak niepotrzebnie, do inżynierii potem i tak potrzebne :)

LDeska 2012-03-13 10:24:10
Tak, ale biurko trzeba było najpierw odkryć bo bym szybciej miał więcej kasy na turę.

Mam pytanie - robi się kilka dużych bloków, jakie są wasze przemyślenia na ten temat bo chyba czas pojedynczych państw się kończy i warto się z kimś spiknąć. Ja to widzę tak (mogę się mylić bo niektórzy się kryją z sympatiami):
culega & friends (tutaj widzę Petera i Barteq)
komuchy (Sccoby & przyjaciele)
Geo, didi, lukgin - łączy ich wojna z JPA (Eferalga), chyba są częścią "komuchów"
Bodek - nie wiem z kim trzyma.

Napiszcie co o tym myślicie - chcecie robić jakąś alternatywę czy dołączyć do obecnych bloków?

Centurion 2012-03-13 10:28:53
Nie jestem pewien Barteqa, swego czasu pisał, że chętnie by zaatakował Petera tylko nie ma z kim. :) Ale możliwe, że się coś zmieniło.

Reszta raczej się zgadza, też nie wiem co z Bodkiem.

Ja jestem za zrobieniem naszego bloku, że tak powiem. :)
No tylko na to żydostwo mgłbyś w końcu przejść i rozplenić ;)

Centurion 2012-03-13 10:30:16
A czekajcie, już wiem co knuje Bodek - dogadał się z Rudim na 99% jestem pewien. Właśnie sobie uświadomiłem, że obaj jęczą o to samo - dostawy surowców dla efe i pontiego. :)

LDeska 2012-03-13 10:49:22
Czyli Bodek i Rudi chcą zaszkodzić komuchom. Mam potwierdzenie że Scooby, Geo, did, lukgin i Cola paktują przeciwko mnie - przez pomyłkę założyli pakt w którym dodali Efe i on mi to przekleił. Przy tak dużym bloku nasze trzy państwa to za mało. Ja przedłużam pakt z culegą

Centurion 2012-03-13 10:51:43
Ano knują, do mnie już gadali, wysłałem na drzewo rąbać banany :)

Rihiter 2012-03-13 19:00:51
Nasze 3 to za mało? Małej wiary jesteś Leszku :D
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum