www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Haram Scooby" (ScoobyDoo)
Author Message
wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 21:05   Pakt "Haram Scooby" (ScoobyDoo)

Pakt numer 2382, założony 2011-12-15 14:07:43 przez ScoobyDoo (Wilhelma / Russia)

Nazwa paktu: Haram Scooby

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: ScoobyDoo
haram
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

GilgameszImperium Chińskie

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 33/46
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2012-10-03, 21:05   

ScoobyDoo 2011-12-15 14:11:26
Oj widzę, że jesteśmy sąsiadami, przyszedles zapewne z dalekiej połnocy Królu.:D

Mam nadzieję na wspópracy i pokojowe współistnienie.
Zacznijmy może na początek od tego abyśmy nie podchodzili pod swoje granice wariorami. Co ty na to?

haram 2011-12-15 17:02:50
למרבה הצער, אנחנו לא מבינים כלום
אתה צריך ללמוד שפה אנושית

ScoobyDoo 2011-12-15 19:56:39
Я надеюсь, сотрудничества и мирного сосуществования.
Давайте начнем с самого начала, так что наши воины не могут приблизиться к границам наших государств.

В противном случае, ваши воины могут быть атакованы без дальнейших предупреждений.

Является ли Царь Иудейский будет уважать нашу просьбу?

האם המלך הבין את המסר?

אם הרוסים חייבים ללמוד עברית, מלך היהודים חייבים ללמוד את שפתנו.

haram 2011-12-17 00:01:19
ברוכים הבאים הצבע של אחים בדם
אתה הראשון, מה הם יכולים לדבר איתנו
לא מכיר את מלך היהודים
אין מלך שלנו
אנחנו חלק המחשבה הקולקטיבית
שלום בינינו

ScoobyDoo 2011-12-20 21:52:19
Pisze normalnie bo nie mam czasu, ma swoje problemy...

Po co pakujesz punkty szpiegowskie we mnie?
Nie masz nikogo blize?, nie szkoda ci?

haram 2011-12-21 20:03:29
Ok, spoko. Zakładałem przejście na normalną komunikację jak już z kimś się dogadam.
Co do punktów szpiegowskich, to przecież sam mówiłeś, że Wilhelm, to największy obrotowiec w grze i każdego zdradzi za kasę :D Tak więc nie dziw się, że jestem ostrożny. Po uzyskaniu demo zdejmę pkty.

haram 2012-01-05 12:37:18
Widzę, że intuicja mnie nei myliła. Najpierw szanowny sąsiad Willi wystawił Zulusa dla Draachenlandu, a teraz jeszcze plotki niosą, że pakt z Hechterem też już w zasadzie niebyły. Ładnie, ładnie się zaczyna ;)

ScoobyDoo 2012-01-05 12:55:42
? chyba coś ci sie pomyliło?

ScoobyDoo 2012-01-05 13:03:07
sluchaj, ja rozumiem, że w twoim interesie byłaby długa i wyczerpująca woja, miedzy ja plus did, geo vs bombel. Ale niestety tak nie będzie :D ,
Dogadaliśmy się, uważam że rozsądnie. Bombel wybaczył. Zawsze dobrze mnieć takiego gościa jak bombel ze soba niż przeciwko niemu walić głową w mur....

Rozumiem ze to ci komplikuje twoje interesy, ale jak widzi, ale cóż ja poradzę, a co do hecha to jeszcze nic pewnego, zreszta nawet jak ja go zaatakuje, to po prostu to będzie jego wina za niebywale nieudolną grę.
Oddal dwa worki, a to tylko początek dobrej gry

Sorry mial być dla mnie dobry sąsiadem, mial dbać o swoje państwo anie pomopowac swoich wrogów. :zły:

I na koniec rozumiem, że na chwile obecną plan podzialu przesmyka jest aktualny, tak jak uzgodniliśmy na xfire.
Ja stawiam moje miasto na bobrka, a ty tak aby także miec dwa miasta.

haram 2012-01-05 13:17:14
Tak mój drogi sąsiedzie, potwierdzam ustalenia. Uzupełnię jeszcze może o informacje, że jednego boberka po obrobieniu zobowiązałeś się mi przekazać w ramach wymiany handlowej. No i wisisz mi przysługę, na którą w swojej naiwności dalej liczę :)

Co do pozostałych kwestii... Hmm, strasznieś drażliwy. Czyżby poczucie winy uwierało? Nie, Willego na pewno nie ;)

ScoobyDoo 2012-01-05 13:18:21
Tak naprawdę zalezy mi na naszej współpracy, jest wąski, długi przesmyk pomiędzy nami, przecież się o niego nie zabijemy, mamy własne problemy.
Rozumiem, że tajny pokój mamy do 60 tury?

ScoobyDoo 2012-01-05 13:21:12
Oczywiście jeden boberek jak najbardziej sie należy Fredowi.
Co do przyslugi to musi być ona realna i nie typu, zaatakuj ze wszystkich sił xxx.

"Hmm, strasznieś drażliwy. Czyżby poczucie winy uwierało?"

Nie czuję się z tym dobrze, że łamę jawny, mam wątpliwości moralne na takim czynem, wszach w ZSRR zyja honorowi ludzie. Ale jestem niestety w stanie wyższej konieczności.

haram 2012-01-05 13:21:25
Pokój? Jaki pokój do 60? :zdziwko:

ScoobyDoo 2012-01-05 13:22:32
Bo jeżeli zjedzą mi hecha, to kurde zrobi mi one wielki problem.
A nie jestem w techach tak zaawansowany jak ty i nie ma wrtting albo blisko do niego :(

ScoobyDoo 2012-01-05 13:23:00
No tajny pókoj mam w domu rzucic logi z xfire?, może to była 50tura?

ScoobyDoo 2012-01-05 13:23:32
Widzę ze to nie była dla ciebie ważna wiadomość, skoro nie raczysz jej pamiętać....

haram 2012-01-05 13:26:17
Drocze się z Tobą mój Ty pieszczochu :D Oczywiście, że mamy tajną umowę, do 50 jest oki.

A swój wywiad, to powinieneś postawić przed plutonem egzekucyjnym, bo u nas w Kolektywie pismo, to nawet nie pączkuje jako idea.

ScoobyDoo 2012-01-07 23:15:38
Widzisz, jaki zbieg okoliczności. Miasto moje, reputacja NIESKAZITELNA :D

I jeszcze tytul obrońca uciśnionych.
BTW DEBE MNIE STRASZNIE *****

haram 2012-01-08 00:35:15
To prawda, ciężko się z nim gada. Ale dla Ciebie to chyba nie ma takiego znaczenia jak dla mnie, bo z nim nie graniczysz.

ScoobyDoo 2012-01-08 00:44:49
wiem gdzie on jest wdzię jego państwo z dwoch stron.
Cóż scooby to najlepszy sojusznikch hecha, aż się wzruszyłem :lezka_sie_oku_kręci:

ScoobyDoo 2012-03-11 19:21:16
Kim Lar Haram zostaje (potajemnie) odznaczony Orderem Zwycięstwa za wkład w szerzenie komunizmu i jego dominacje na świecie.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum