www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2010-09-23, 22:42
Pomocy!!!
Author Message
Zaharien 

xfire: zaharien
Helped: 2 times
kapitan  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2007-05-21, 17:34   Pomocy!!!

Mam bardzo du?y problem i nie wiem, co z tym zrobi?. Par? os?b gra?o przeciwko mnie i Cheosowi teamowke. Jak grali?my konty od astro ja bra?em Elke, a Cheos Inke, natomiast, gdy grali?my bez regu? zawsze bra?em ja Vikta a Cheos bez zmian.
Nast?pi?a taka oto sytuacja:
Fox za?o?y? Server, poustawia? wszystko, jednak?e, kiedy wcisn?? launch okaza?o si? ze nacje si? powtarzaj? i nie ma mowy o anonimie. Fox oczywi?cie odznaczy? funkcje t? i gra si? rozpocz??a. Powiem szczerze, ?e ja zobaczy?em nacje przeciwnik?w, i wydaje mi si? ze widzia?em dwie Inki po obu stronach. Gr? p??niej musieli?my zrestartowac, bowiem okaza?o si? ze nie ma symultany.
Gra zrestartowana, wybrali?my nacje i Go. Gramy, gramy my zrobili?my pierwszy desant, kt?ry zdo?a? zniszczy? p?? kotad?a… Cheos zgarn?? wszystkie Cudy, Oracle piramidy wisz?ce ogrody…. I w tym momencie wynik? problem… Borys zarzuci? nam oszustwo, do tego dzi? na Xfire posz?y s?owa jak „chamstwo” czy „straci?em do was zaufanie” itp. Jego argumentacja mnie nie przekonuje, bo przecie? w obu przypadkach, czy cheos wzi??by Elke (Fox Ela tyz) czy Huane, anonim musia?by by? zdj?ty. I jak pewnie wszyscy sobie z tego zdajemy sprawe, Cheos twierdzi ze wzi?? Inke za pierwszym razem nie Elke, jednak?e Borys si? upiera przy swoim. Na wyrost nazywa to oszustwem, bo poniek?d nawet my nie wymy?liliby?my takiego manewru, aby bra? Ele i Vikt?, oczywi?cie mog? uwierzy?, ?e kto? si? pomyli?, bo my?la? o czym? tam i zrobi?, co zrobi?, aczkolwiek ze wzgl?du na fakt, i? zawsze mieli?my ten sam system gry jak i doboru nacji, i to ze na boga nie zmienialiby?my tych za?o?e? w grze z duetem Fox + Borys, nazywa? ca?ej tej sytuacji oszustwem nie mo?na.
Borys twierdzi, ?e wczyta? save i widzia?, dla mnie zastanawiaj?cym jest fakt ze zapisa? ?w zle ustawion? gr? na innym slocie ( a poco ???) ni? autoseve, a ten z kolei zasta? nadpisany przez ten robiony przy pocz?tku nast?pnej gry. No i teraz okazuje si? ze save nie ma… ja tez szuka?em, a n?? mo?e gdzie? nacisn??em „save” ale nie… autosave wszystkie nadpisane przez gry kt?re p??niej gra?em.
Trzeba wiedzie? ze ju? powsta?a historia jak to Borys wstrzymywa? Oracle, i jak to si? okaza?o ze nie m?g? zbudowa? piramid, bo byli?my rzekomo za szybko… jak wida? powa?na sprawa, powa?ne zarzuty.

Nie wiem, co zrobi?, ja chce podda? t? gr?, ale znam Cheosa on na to si? nie zgodzi, a z drugiej strony no szczerze w?tpi?, aby si? a? tak pomyli? i wzi?? Ele… on ni? nigdy nie gra?… ale ja tam wole by? ostro?nym w deklaracjach…

Co robi?? W?tpie aby?my wygrali, og?lnie nie stoimy ?le ( jak na nas) jak i w z?ocie jak i w produkcji, aczkolwiek Fox nie?le zboostowa? science wiec moje GNP na nic si? zda… aczkolwiek, zak?adaj?c, ?e wszystko mo?e si? wydarzy? i nie daj bo?e by?my wygrali t? rozgrywk? (kt?ra jest w fazie galeonow i stoczyli?my pare bitew morskich), to awantura jak? by nam duet Fox + Borys zgotowa?…. Wole nie my?le?.
Pomocy!!!!

Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-05-21, 17:49   

Nie rozumie jak mo?ecie byc na etapie galeon?w i nie wiedzie? kim si? zaczyna?o. Zreszt? jakie to ma znaczenie, w ko?cu od pocz?tku grali?cie tymi nacjami.

Moim zdaaniem Borys nie ma racji, a dla pewno?ci spytaj si? o zdanie Foxa mo?e b?dzie pami?ta?.

Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-05-21, 18:12   

Nie gada?em z Peterem jeszcze, ale my?l? ?e rozwi?zanie jest oczywiste: pogadamy osobi?cie z ka?dym kto bra? udzia? i b?dziemy negocjowa?. Na razie wi?c nie komentuj? zanim nie wys?ucham wszystkich stron...

meca 

xfire: meca10
Otrzyma 1 piw(a)
podpukownik  Brzowy order za specjalne zasugi  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2007-05-21, 19:14   

Przede wszystkim usu?cie borysa z kontakt?w na xfire. To bardzo pomo?e w tej sytuacji :) A dalej to ju? z g?rki :)

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 45/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-05-21, 19:23   

Fox ma zawsze sejwy wiec nie powinno byc z tym problemu zwlaszcza z epo tej grze zdaje sie nic juz nie gral.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2007-05-22, 07:08   

Kurna a ja nie wiele rozumiem :wstyd: Poprawcie mnie jezeli siemyle. Pierwsza gra ta anulowana bo nie ustawiono symultanta. Druga gra juz z symultantem. Czyli co ma piernik do wiatraka. Druga symultantem to by?a nowa gra i ka?dy m?g? sobie wybra? taka nacj? jak? chce!!!! Borys jak zwykle piszczy jak cholera. Uwa?am ze nie ma sprawy i tyle. Borys zarzua oszustwo i "chamstwo" (nie wiesz Borys ze nazywajac kogos publicznie chamem, twoja kultura nie jest wtedy najwy?szych lot?w?! Polecam bajki Brzechwy do przeanalizowania :P ), a sam nie ma zbyt dobrej opinii na forum. Dla mnie osobi?cie jest to sztuczny problem.

bombel79 

xfire: bombel79
Piwa: 73/4
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Za adminowanie  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2007-05-22, 08:21   

hm... nie wnikajac w technikalia;
w ktorym momencie borys przerwal gre i zarzucil wam oszustwo? w ciagu pierwszych kilku tur (czyli wtedy gdy zobaczyl kim gracie), czy tez pozniej? bo jesli pozniej to wg mnie nie ma problemu... jak podjeli gre to nie ma w ogole gatki...
no nie uwierze ze fox i borys sa tak malo bystrzy zeby nie zauwazyc jakimi nacjami grali przeciwnicy...

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzyma 8 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-05-22, 08:46   

Lary, cz?sto jest tak ?e je?li co? si? z map? spierdzieli (np. po??czenie l?dowe, brak symultana) to za porozumieniem stron serwer stawia si? jeszcze raz i jest takie niepisane prawo mi?dzy graczami ?e wybiera si? te same naceje. Co do samej sytuacji to si? wstrzymuje od zabierania g?osu, niech Leszek wyja?ni to z chlopakimi.

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
genera broni  Zoty order za specjalne zasugi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Zoty zlotowicz - 10 zlotw  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-05-22, 08:48   

Zahowi i Cheosowi za dobrze pewnie sz?o wiec lepiej zarzucic oszustwo :) co za bzdeta kazda z tych nacji czy Inka czy Ela czy Viki ma sw?j du?y potencja? i gracze o takiej klasie z powodzeniem powinni grac nimi bez problemu,jak napisa? Zaharien gra juz troch trwa?a i by?y nawet bitwy morskie -czyli dotarli do gall?w jak dla mnie zarzut jest kompletnie bezsensowny,poza tym chodzi tu o sam wyb?r nacji wiec jak widac sa powtarzaajace sie i gra na anonimie nie powinna wystartowac wiec musieli widziec tez nacje przed gr?.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
genera dywizji  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2007-05-22, 08:52   

Domel Pierwszy raz s?ysze o tym nie pisanym prawie!!!!!

meca 

xfire: meca10
Otrzyma 1 piw(a)
podpukownik  Brzowy order za specjalne zasugi  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2007-05-22, 09:47   

Lary33 wrote:
Domel Pierwszy raz s?ysze o tym nie pisanym prawie!!!!!

Skoro nie grasz team?w, to jak mog?e? o tym s?yszec? ;)

domel 

xfire: domel11
Otrzyma 8 piw(a)
genera brygady  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 8 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Zoty gracz w demokracj - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2007-05-22, 10:03   

To nie tylko w teamach jest stosowane ale r?wniez 1v1.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Piwa: 90/375
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2007-05-22, 19:17   

potwierdzam ?e zawsze jak gra?em anonim i musielismy restart zrobic to zawsze bralismy to samo...no chyba ze ktos prosil o zmiane ale nie bylo takiej prosby... :)

Peter 

xfire: peterek
Piwa: 45/13
genera dywizji  Brzowy order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 13 zlotw  Srebrny sponsor KAC  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Zoty gracz w demokracj - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-05-22, 20:18   

Rozmawialem z Fox'em ktory twierdzie ze ma sejwa, wszystko jest ok, i chce dokonczyc ta gre jak najbardziej.

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/44
genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2007-05-22, 22:37   

bombel79 wrote:
hm... nie wnikajac w technikalia;
w ktorym momencie borys przerwal gre i zarzucil wam oszustwo? w ciagu pierwszych kilku tur (czyli wtedy gdy zobaczyl kim gracie), czy tez pozniej? bo jesli pozniej to wg mnie nie ma problemu... jak podjeli gre to nie ma w ogole gatki...
no nie uwierze ze fox i borys sa tak malo bystrzy zeby nie zauwazyc jakimi nacjami grali przeciwnicy...

dok?adnie tak samo my?l?, a o reszcie si? nie wypowiadam, bo znacie moje zdanie :)

bardzo brzydkie praktyki Panowie - wstyd?cie si?!
Zahar i Cheos - SZAC!

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: