www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste¶ nowy? Kliknij tutaj!    Zgło¶ grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgło¶ grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Draf rozpoczęty !
Author Message
ScoobyDoo 

Nieznany

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 83/66
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-11-12, 19:52   Draf rozpoczęty !

Kolejno¶ć draftu:

1. Cholernik (Mongolia, x , bez zmian )
2. Whiteye (Mali, De Gaulle , bez zmian )
3. Itkovian (Khmerowie, Ghengis Chan, bez zmian)
4. Cent (Egipt, Frederic, bez zmian)
5. Martin ( (xxxxx, hammi, xxxxx)
6. Wnuczek (xxxxx, Kubłaj Chan, xxxxx)
7. bombel (xxxxx, hatti, xxxxx)
8. dzia (Summeria, dariusz, bez zmian)
9. Deb (indie, Cyrus, mist na mining)
10.Rudi2 (Holandia, Budica, fish na koło)
11.Barteq (x, Zara, x )
12.Eferalga (x , Willi, x)
13.Cheos (Kartagna, Hannibal, fishing na agriI)
14.Lary (Fracja , Roosvelt, bez zmian)
15.Danrock (Presja, survayan, hunt na wheel)
16. Czajmen (HRE, napoleon, misct na mining)
17. Maiar (Babilonia, cathrine, bez zmian)
18. Rihiter (Araby,Suleiman, mist na koło)
19. Trebuch(Gracja, ragnar, rybołówstwo na górnictwo)
20. BBB ( Zulu, monti , agri na minign)
21. Didi ( Koe, Perikles, mist rolnictwo)
22. Bobek (Majowie,Ghnadi, ma agrii)
23. Lukgin ( Chiny, Ludwik, bez zmian)
24 Ponti (Gilgamesh /Turcja bez zmian techa)

W drugim turze wybieramy

To teraz dwie listy - oczywi¶cie jedziemy po wyborze Pontiego.

Lider:
1. Bobek (wybrał)
2. BBB
3. Rihiter
4. Cheos
5. Rudi2
6. Deb
7. dzia
8. Cent
9. Itkovian
10. Whiteye
11. Cholernik

Nacja:
1. Lukgin (juz wybral)
2. Didi
3. Trebuch
4. Maiar
5. Czajmen
6. Danrock
7. Lary
8. Eferalga
9. Barteq
10. bombel
11. Wnuczek
12. Martin

Przed draftem przeczytaj regulamin.
Wnuczek zgłosił się do mnie i jest na końcu draftu.
Czajmena wykre¶liłem
Ponti dodany
Czajmen dodany po Danrocku ( w orginalnym drafcie był wyżej,wiec go wrzucielm teren po graczu który wybiera aktualnie)
Postaw piwo autorowi tego posta

Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Br±zowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2012-11-12, 23:07   

Panowie moze trzeba wyslac miala do wsystkich

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Br±zowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2012-11-13, 10:50   

Sk±d mam wiedzieć kto wybrał i co - przez PW będzie wszystko szło?

ScoobyDoo 

Nieznany

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2012-11-13, 10:54   

kurde nikt jeszcze nie wybrał :P

Centurion 

FryderykImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Br±zowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-11-13, 10:55   

Cholera bo zaraz będziesz przesunięty wiesz gdzie :bejsbol:

Cholernik 

Juliusz CezarImperium Mongolskie

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 53/27
podpułkownik  Br±zowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2012-11-13, 11:15   

ble, ble, ble.
Pytałem przecież z rana czy regulamin jest dopięty.

Centowi zostawiam Egipt, mam nadzieję że dzięki temu zyskam choć jednego przyjaciela w tym ¶wiecie....

Biorę Mongołów,
kolej teraz Białego oka...

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Br±zowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2012-11-13, 11:19   

No dobrze, zanotowano: Cholernik na li¶cie sojuszników, zaraz pod Bomblem :P
Last edited by Centurion on 2012-11-13, 11:20; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

Nieznany

Posted: 2012-11-13, 11:21   

Cholera podmieniasz techa?

Cholernik 

Juliusz CezarImperium Mongolskie

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 53/27
podpułkownik  Br±zowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Mi¶ 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2012-11-13, 11:24   

Techy zno¶ne mam, więc pozostawiam.
Pytanie co do techów: czy jakbym miał combo agri/hunt to na starcie maiłbym 2 zboża+jelonki? ;)

ScoobyDoo 

Nieznany

Posted: 2012-11-13, 11:35   

Możecie mi pisać alternatywy na PW, w kolejno¶ci
1
2
3
..
..
je¶li chcecie przyspeiszyć draft

Whiteye 

De GaulleImperium Malijskie

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 61/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy mi¶ - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMi¶3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2012-11-13, 11:40   

Mali

Wzi±łbym Arabów albo Egipt ale nie chcę mieć Mali za s±siada ;]

Centurion 

Posted: 2012-11-13, 11:41   

W przypadku Mali darujmy sobie pytanie o podmianę techa ;)

ScoobyDoo 

Nieznany

Posted: 2012-11-13, 11:42   

white podmieniasz techy? w twoim przypadku, społeczno¶c zgodzić sie (chyba) aby to było po kosztach :niepewny:

Whiteye 

De GaulleImperium Malijskie

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 61/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy mi¶ - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMi¶3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2012-11-13, 11:51   

Ok, jak za darmo to wezmę rybołówstwo i mistycyzm ;]

ScoobyDoo 

Nieznany

Posted: 2012-11-13, 12:14   

Itko wybiera..... wybiera po 16 :D

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum