www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Buddyzm - oferta handlowa
Author Message
piteroter 

Qin Shi HuangImperium Chińskie

xfire: LordHavelockVetinari
Helped: 2 times
Otrzymał 2 piw(a)
kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2013-03-18, 11:38   Buddyzm - oferta handlowa

Jak wszystkim wiadomo, buddyzm stał się religią apostolską, w związku z tym rząd chiński postanowił umożliwić wszystkim jej wyznawanie. Oczywiście wytrenowanie mnichów buddyjskich tanim nie jest, stąd nasza oferta dla wszystkich państ zainteresowanych: po zakończeniu wojny oferujemy transze do trzech misjonarzy w następującej cenie:
Za jednego 60 golda(150% młotków)
Za dwóch 100 golda(125% młotków)
Za trzech 126 golda(105% młotków)
Państwa zaprzyjaźnione i sojuszniczne mogą liczyć na zniżki, wszystko jest do negocjacji. Priorytet mają państwa najbliższe. Eskorta misjonarzy własna, płatność wraz z wyjściem misjonarszy za ziemie Chińskie. W celu negocjacji prosimy o udanie się od ambasady chińskiej.
Uwaga! Pierwsi klienci mają zniżkę, co prawda pierwszy już zgarnął najlepszą, ale czekamy dalej.

Prosimy o nie marudzenie na ceny, państwo chińskie umęczone wieloma wojnami, nie może sobie pozwolić na wymianę młotka na gold jeden do jednego, gdyż inaczej byłoby to nieopłacalne.

ScoobyDoo 

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-03-18, 12:02   

Piti widze szczyt bezczelonosci galopującej :zdziwko:

Mogę od biedy zrozmiec 1 do 1, ale publiczna oferta takiej treści, toż to nawet Faust w D7 nie był tak bezczelny jak ty :D .
Postaw piwo autorowi tego posta

piteroter 

Qin Shi HuangImperium Chińskie

xfire: LordHavelockVetinari
Otrzymał 2 piw(a)
kapitan  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2013-03-18, 12:34   

Nie mam jeszcze shrine'a, rela wzrosła na wartości, prowadzę wojnę, nie mogę zejść niżej. A i tak gardło sobie podrzynam.

ScoobyDoo 

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2013-03-18, 13:28   

a jaj nie masz shrine to co innego, trzeba miec kase na wyprawy krzywowe

Maiar

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 22/333
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-03-18, 16:33   

Wtf? : D
To właśnie osoba z Buddyzmem powinna się starać nawracać innych na religię, a nie brać od tego kase. :rotfl: Nie no, padłem.
Nie było tak że w jakimś misiu czy normalnym dyplo ktoś płacił za każde nawrócone miasto? Ale żądać za to kasy? :przestraszony:
Last edited by Maiar on 2013-03-18, 16:33; edited 1 time in total  

ScoobyDoo 

Posted: 2013-03-18, 16:34   

Maiar już dobrze, Piter rozdaje relę papieską :) . Chodzą słuchy, że lepsza.

Maiar

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 22/333
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-03-18, 16:36   

Ale dobrze wiesz jak to działa.
Jak ktoś mu zapłaci za to kasę to dla mnie półgłowek, bo on potem będzie czerpał jeszcze z cudu + z pałacu, no jaja. : D
A wystarczyło by skitrać 1 misjonarza od jakiegos sasiada i samemu produkować, jak ktoś chciałby AŻ TAK BARDZO te 2 młotki więcej na miasto mieć.

ScoobyDoo 

Posted: 2013-03-18, 16:48   

Maiar wrote:
A wystarczyło by skitrać 1 misjonarza od jakiegos sasiada i samemu produkować, jak ktoś chciałby AŻ TAK BARDZO te 2 młotki więcej na miasto mieć.

wiesz, ja się nie ma własnegj religii, to jak masz do wyboru religii religie zwykłą, religiie papieską, lub religie absolutnego hegemona (pozdrowienia dla Forka :) , to wybrał bym chyba jednak religie papieską, nawet jakbym mial zapłacić.
Jak zbuduijesz temple i monastery (140 mlotków, z org relą tylko +/- 110) to masz 4 mlłotki bazowe na turę.
Pewnie dużo to nie jest,ale lipy nie ma. (monastert daje 10 % nauki, wiem mało, ale zawsze).
Popatrz na swoje metropolie ;) , i zobacz ile tam masz produkcji. Zrób z tego średnią, i pewnie dużo więcej niz 8 nie masz.

Wg mnie to lepiej niż zrobienie martketu, grocery czy uniwerku.
Ja kurde dużo nie nabudowałem D7 takich budyneczków, bo kurde zawsze armii było mało.
A potem to już corp i znowu armia.

Forever 

HatszepsutImperium Zulusów

Piwa: 51/47
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-03-18, 16:51   

ScoobyDoo wrote:
Maiar wrote:

wiesz, ja się nie ma własnegj religii, to jak masz do wyboru religii religie zwykłą, religiie papieską, lub religie absolutnego hegemona (pozdrowienia dla Forka :) , to wybrał bym chyba jednak religie papieską, nawet jakbym mial zapłacić.
Jak zbuduijesz temple i monastery (140 mlotków, z org relą tylko +/- 115) to masz 4 mlłotki bazowe na turę.
Pewnie dużo to nie jest,ale lipy nie ma. (monastert daje 10 % nauki, wiem mało, ale zawsze).
Popatrz na swoje metropolie ;) , i zobacz ile tam masz produkcji. Zrób z tego średnią, i pewnie dużo więcej niz 8 nie masz.

E ja to niestety wielkiego proroka raczej sobie nie wyhoduję więc moja rela jest bezpieczna ;)

ScoobyDoo 

Posted: 2013-03-18, 16:53   

Forever wrote:
E ja to niestety wielkiego proroka raczej sobie nie wyhoduję więc moja rela jest bezpieczna ;)

za to mamy raptem 3? naukowców. ;)
BTW kiedy Taj, wyrobisz sie przed 100 turą ?

Forever 

HatszepsutImperium Zulusów

Piwa: 51/47
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2013-03-18, 17:02   

ScoobyDoo wrote:
Forever wrote:

za to mamy raptem 3? naukowców. ;)
BTW kiedy Taj, wyrobisz sie przed 100 turą ?

Po pierwsze nie 3 tylko 4
Po drugie nie wyrobie się bo mamy już 97
Po trzecie :P zazdrośniku ;-)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum