www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

nacja do przejęcia
Author Message
Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2013-04-28, 23:00   nacja do przejęcia

Jak ktos chętny do przejecia francji to zaporaszam . Wosjka 2-3 ( ponad 600 tys) qiwc mozna kogos jeszcz roche obic.

Ja si wycifuje uz z teg dyplo i tego forum . długo sie z tym nosiłem . Podejmowąłem decyzje o odejsciu wielokrotnie ale wracałem bo szkoda mi bło tych wielu lat.

Tym razem juz ma 100% mam dosyc.

jesli do 06.05 nie znajdzie sie nikt na przejęcie nacji to nacja zostanie porzucona.
Postaw piwo autorowi tego posta

Maiar

KatarzynaImperium Babilońskie

xfire: Languorous_Maiar
Helped: 1
Piwa: 22/333
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-04-28, 23:03   

Czyli znowu ktos przegrywa i porzuca nacje? Ehe.

Bobek1971 

GandhiImperium Majów

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 90/375
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-04-28, 23:14   

Lary ja doskonale Ciebie rozumiem powiem ci szczerze...długo wczytywałem się w te wszytskie wpisy i starszych i młodszych kolegów i po prostu żal mi dupę ściska że taki syf potraficie Panowie Koledzy robić.
Lary masz swój styl jesteś z nami od tylu lat ...jak doskonale wiesz mi też przychodziła ochota na rzucenie tego kacowego piekiełka...ale to nie ma sensu. Jeśli jestes uzależniony od civki to nie uciekaj...spokojnie.
Po prostu forum zrobiło się wolną amerykanką gdzie adminowie dopuszczaja określone odzywki..tobie niestety tez puszczały nerwy...
Maiar lepiej zamilknij kolego bo przypuszczam że prosto w oczy wielu słów napisanych byś nie wypowiedział...
Zastanówcie się czasami nad tym co piszecie, w jaki sposób traktujecie Kolegów, wieloletnich Przyjaciół forumowych...
żąl...
żal mi was

Rihiter 

SulejmanImperium Arabskie

Piwa: 134/19
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-04-28, 23:38   

Mi z kolei żal, że Tobie żal Bobek.
Chyba się za bardzo z tym Ghandim zżyłeś.

Dyplo Hymn

Bobek1971 

GandhiImperium Majów

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-04-28, 23:45   

Mógłbyś mi Richi wyjaśnić swój przekaz ...pytam właśnie z szacunku do ludzi...co chciałeś mi powiedzieć

dzia 

Dariusz IImperium Sumeryjskie

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 41/23
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-04-29, 00:09   

Cyyując Bobek Twój dawny podpis-bez agresji nie ma progresji ;)

Rihiter 

starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo XIV  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-04-29, 00:10   

Chciałem Tobie powiedzieć, że próbujesz kogoś bronic na siłę, chociaż zasługuje na kopa w dupę.

p.s. Z szacunku do ludzi ogólnie, czyli do mnie również, mógłbyś po tych kilku tysiącach wymienionych wspólnie na forum postów mógłbyś ogarnąć pisanie mojego nicka poprawnie.

Dyplo Hymn

Eferalga_500 

Wilhelm IImperium Rosyjskie

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 27/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-04-29, 00:42   

A ja tam jestem zniesmaczony poziomem agresji niektorych wypowiedzi. Wszyscy nawzajem sie nakrecacie i przekraczacie granice...

Rihiter 

Posted: 2013-04-29, 01:50   

Efe, mylisz agresję ze swobodą szczerego wypowiadania tego co się myśli. Bo to tutaj miało miejsce. Szczera i swobodna wymiana zdań. W tym co mówili inni nie odczułem agresji. We mnie samym gdy pisałem powyższe słowa również nie było agresji. Sportowa złość na to co robi Lary - owszem.

Dyplo Hymn

Centurion 

FryderykImperium Egipskie

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-04-29, 07:19   

Hmm wy tu sobie piszcie różne rzeczy, a ja bez agresji, choć może z odrobiną uszczypliwości (bo inaczej to by znaczyło, że ufo mnie porwało i podmieniło ;) ) napiszę to co jest oczywiste - Lary po prostu nie umiesz przegrywać, za każdym razem jak dostajesz w dupsko w dyplo to odwalasz to samo - pretensje, nagabywanie, starszenie że pobijesz kolegów ;) , itd... A potem się dziwisz, że ci ludzie w tym samym tonie co twój odpowiadają - nazywasz innych głupkami bo grają pod cheosa, to oni nazywają ciebie głąbem bo po raz kolejny odpadasz i po raz kolejny NIE UMIESZ za grosz prowadzić dyplomacji. I to tak wygląda, po prostu.

Ja was nie rozumiem (ludzi co zabawkami rzucają jak przegrywają) - nie można normalnie bez robienia trzody na forum dograć do końca? Jak ponti albo lukgin w tym dyplo?

Albo ja, myślicie, że chciało mi się grać na tej totalnie przez scoobiego spi*erd*olonej mapce? W ogóle mi się nie chciało, ale mimo marudzenia grałem i gram, nawet jak ja nie mam zabawy/przyjemności z takiej gry to inni mogą mieć i psucie tego przez rzucanie zabawkami jest żałosne.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Maiar
Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2013-04-29, 08:19   

Wybacz Cent ale sie z toba nie zgodze. zawsze dogrywałem d okonca i nie chodzi o to. . Poprostu nie che wchodzic na to forum a nie moge tego robic grajac w dyplo. Chyba to logiczne. Nie porzucam nacji tylk oszukam kogos kto ja przejmie. Czy przegrywam? Oczywiscie. Tu kazdy praktycznie przegrya po za cheosem. O przepraszam za moja opinie.

Nie odniose sie do powyższych postów wszystkich mądrych ludzi bo poprostu ich juz ei czytam wiec wybaczcie. Poprostu Was olewam

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-04-29, 08:32   

To nie czytaj forum, patrz tylko w dział techniczny czy nie ma jakiejś awarii i tajne z sojusznikami i doklikaj tury do końca.

Lary33 

Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2013-04-29, 08:42   

jest 7 dni moze sie ktos znajdzie na zastpestow.

Ja cent wogle ezygnuje z tego forum p owielu latach wielogodzinnej obecnosci i nei che na ne go wchodzic . czy to jasne?

Moze Czajmen przejmie moze ktos inny. a jak sie nie znajdzie to trudno , przeciez ja przegrywam jak to napisałes wiec wielka kolalicja mnie w razie czego w 7 dni rozwali.

Centurion 

Posted: 2013-04-29, 08:47   

Focha strzelasz i tyle. Ale dobra tam, rób jak uważasz.

Bobek1971 

GandhiImperium Majów

Posted: 2013-04-29, 08:54   

przepraszam Rihitera za uzycie jego nicka w niepoprawny sposób...przez co poziom szacunku do niego stał na o wiele niższym poziomie.
Starość nie radość ale nie to jest wytlumaczeniem...raczej moja typowa skłonnosc do zmiekczen...skrotow poprzez przyjazne miekkosci....
w kazdym razie i tą lekcję szacunku biorę sobie do serca.

co do Larego tak jak powyzej napisał w spokojny sposób juz Cent - to jest foch. i dogrywaj do konca dyplo....nie chcesz kogos czytac daj ignorowany i sledz dzial techniczny Dyplo
Last edited by Bobek1971 on 2013-04-29, 08:58; edited 2 times in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum