www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Podsumowanie nacji Larego
Author Message
dzia 

Dariusz IImperium Sumeryjskie

xfire: nieotochodzi
Helped: 1
Piwa: 33/21
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-05-07, 23:19   Podsumowanie nacji Larego

Żeby już naprawde nie zasmiecać innych wątków żalami,groźbami,czy dobrymi radami:P

Humorystycznie to myśle że można by Larrego tak oto podsumować:

Prowadziłeś Larry dyplomacje,no strasznie-a to złamanie paktów i dołączenie do bombla by potem zostac pojechanym no to przejdzie chyba do legendy;P[/youtube]
Last edited by dzia on 2013-05-07, 23:19; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-05-07, 23:46   

Dzia to nie tak, złąmałem pakt aby odzyskac swoje maista zajete przez barbaryńskich warzywniaków. Cio do ombla to najpeirwzłąmał pakt z Centem potem mnie wystawił ,ale myśłe ze przyjdzie kryska na Matyska.

Ale oczywiscie masz racje ze to byłbłąd , tylko ze Warzywa atakuja mnie wczesniej ustawiły mnie w tej roli. anty warzywnego.

giggs 

Helped: 2 times
Piwa: 44/39
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2013-05-07, 23:54   Re: Podsumowanie nacji Larego

@dzia

Buahahaha w dechę dzia. To jeszcze tylko dołączyć scenę z dziobakiem :rotfl: .

Walter rule (nie wiem czemu ale mi się ta postać z pontim kojarzy :hyhy: )
Last edited by giggs on 2013-05-07, 23:56; edited 1 time in total  

dzia 

Dariusz IImperium Sumeryjskie

xfire: nieotochodzi
Piwa: 33/21
major  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-05-08, 00:32   

Quote:
Ale oczywiscie masz racje ze to byłbłąd , tylko ze Warzywa atakuja mnie wczesniej ustawiły mnie w tej roli. anty warzywnego.

No właśnie.Nie na tym ta gra polega-ktoś mnie atakuje to już do końca wróg.
Ja z moimi sąsiadami w sumie miałem już kilkanaście wojen a mimo to nie czuje się przez to ustawiony w jakiejś roli.
A jeżeli już łamie się pakt i kogoś atakuje,no to kurczak,powinno to być skuteczne a ta sytuacja była tak nieporadna że aż pocieszna :D

Pozatym-bombel mimo wszystko sojuszu z Cheosem dochowuje,może nie zaoferowałeś mu poprostu odpowiednich warunków do współpracy.

ps.a scena z dziobakiem to nie kojarze,dawno filmu nie oglądałem:P
Last edited by dzia on 2013-05-08, 00:35; edited 1 time in total  

giggs 

Helped: 2 times
Piwa: 44/39
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy sponsor KAC  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2013-05-08, 07:04   

dzia wrote:

ps.a scena z dziobakiem to nie kojarze,dawno filmu nie oglądałem:P

Koleś leży w wannie słucha sobie odstresowującego songa waleni. Wpadają nihiliści. Wrzucają mu gryzonia do kąpieli. Potem żądają kasiory, jeśli jej nie dostaną to mają uciąć kolesiowi dziobaka. Słowem wjazd na chatę ludzi larrego :D .
Last edited by giggs on 2013-05-08, 07:05; edited 1 time in total  

Whiteye 

De GaulleImperium Malijskie

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 61/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2013-05-08, 07:13   

Problem w tym że wrogom Larego nie ma czego odgryźć, a przynajmniej bardzo trudno to złapać zębami, a dziobak Larego zatłukłby nawet kapibarę ;]

Lary33 

RooseveltImperium Francuskie

xfire: lary33
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2013-05-11, 19:45   

Dziękuje wszystkim za gre i za lata na forum.

Miałem napisac podsumowanie i analize , ale dzisiaj uznałem ,ze nie ma sensu bo znowu zacznie sie obśmiewanie i zajadłe teksty w moja strone wiec szkoda czasu. Analzie co zrobiłem żle i jak widze dalszy rozój sytuacji zostawie dla sieibie.

Dziękuje tym wszystkim , z kórymi miałem przyjemnosc grac 1 vs 1 i Cheosowi , gdyz z nim nie miałęm przyjemnosci zagrac nigdy, ale kilka dypl i mase rozmów przez teleon nie tylko o dyplo spowodowało spory mój szacunek do niego.

bombel79 

HatszepsutImperium Rzymskie

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 63/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-05-11, 19:59   

Lary, dzięki za gre... nie było latwo...

odpocznij troszkę i szykuj się na d9, przecież już ustaliliśmy ze bedziemy tam sojusznikami :)

Bobek1971 

GandhiImperium Majów

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/297
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2013-05-11, 20:47   

thx za grę i do D9

Cholernik 

Juliusz CezarImperium Mongolskie

xfire: Cholernik
Helped: 14 times
Piwa: 54/28
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 2  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2013-05-11, 23:11   

A znając życie Lary pojawi się jako stały zastępca jeszcze w tym Dyplo (patrz poprzednie) :P

bombel79 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2013-05-11, 23:14   

bo Lary kocha civ IV :) i ja mu się nie dziwie... patrzcie, dla tej pasji toleruje nawet takich jak "@#$#$^%#" oraz "$&23$645"... masakra, Lary, jestem z Toba, choć czasami az żyłka pulsuje...

Maiar

KatarzynaImperium Babilońskie

xfire: Languorous_Maiar
Piwa: 21/333
podpułkownik  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  I miejsce w Pucharze KAC - w turnieju drużynowym Civ 5 
Posted: 2013-05-11, 23:16   

I znowu zaczynacie temat gdzie Lary to aniołek?
Mam nadzieje że Lary odejdzie, bedzie spokojnie chociaż i nikt nie będzie mnie irytował.
Ok, teraz zobaczymy czy takich toleruje, bo na życzenie Bombla się takim stałem.
:serce:
Last edited by Maiar on 2013-05-11, 23:16; edited 1 time in total  

Rihiter 

SulejmanImperium Arabskie

Piwa: 133/18
starszy szeregowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś 
Posted: 2013-05-11, 23:45   

Lary33 wrote:
Miałem napisac podsumowanie i analize , ale dzisiaj uznałem ,ze nie ma sensu...

Jednak czasem się zgadzamy. :D

Bywaj Lary.

Dyplo Hymn

bombel79 

Posted: 2013-05-12, 00:11   

Bywaj Rihiter :)

Rudi2

BoudikaImperium Holenderskie

xfire: rudi22222
Piwa: 202/69
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2013-05-12, 00:57   

Lary33 wrote:
Dziękuje wszystkim za gre i za lata na forum.

Miałem napisac podsumowanie i analize , ale dzisiaj uznałem ,ze nie ma sensu ...

Nie ma bo niby dla kogo? Sfora teraz rządzi i żeru szuka na każdym kto do ich stada nie przynależy.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum