www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Dzia-BBB" (dzia)
Author Message
wnuczus 

Kubilaj ChanImperium Celtów

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-10-11, 22:14   Pakt "Dzia-BBB" (dzia)

Pakt numer 3328, założony 2013-02-28 22:42:35 przez dzia (Sumeria - Dariusz I)

Nazwa paktu: Dzia-BBB

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: dzia
bummbummbamm
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

Kubilaj ChanImperium Celtów

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-10-11, 22:14   

dzia 2013-02-28 22:43:59
Sam chcesz Whita zagranąć dla siebie? :P

Domyślałem się że ma ciężką sytuacje od wczoraj kiedy wycofał spod mojej granicy resztke unitów

bummbummbamm 2013-03-11 10:33:52
Mozliwe ze za kilka tur White wybierze sie do mnie z wizyta jako ze jestem teraz u Araba,nie musze chyba mowic ze po 1 nie ma po co przychodzic a po 2 zaowocuje to pustymi granicami.Pozdrawaim.

dzia 2013-03-12 01:10:05
No troche późno sie odzywasz i chyba liczysz że pomoge z Mali z drugiej strony?

Nie wiedziałeś że cise fire można w każdej chwili zerwać i myslałeś że 10tur pokoju wykorzystasz na zjechanie Riczego? Trochę szalony władca z Ciebie :P

bummbummbamm 2013-03-12 07:57:05
Ale mi White nie zagraza panie kolego,tam zyskuje 3 miasta a tutaj trace 1 ktore zaraz odbuduje wiec chyba wychodze na tym niezle ? ; ) Po prostu Rihiter wykorzystal White bo myslal ze sie wycofam i byc moze uda mu sie podbic jakies miasta - a sprawy maja sie tak ze armia Rihitera skasowana,ja mam wieksza armie niz White do tego ja mam 6 sloni White 1 i raczej slabo oceniam jego szanse na tej wojnie ; ) nie ma problemu atakowac nie musisz bo ja sobie naprawde poradze.

dzia 2013-03-12 22:16:50
Trudno w tej kamapni dezinformacji cokolwiek prawdziwego wyłapać.

Będe obserwował co się tam dzieje,a moge Ci powiedzieć tylko tyle że nie ty pierwszy nie doceniłeś Whiteya który ma jakieś niesamowite szczęście wychodzenia z sytuacji niemal beznadziejnych,pozatym jest poprostu dobrym graczem

dzia 2013-03-12 23:48:01
Zobaczyłem w logach że zabiłeś Wujka Rihitera :D

dzia 2013-03-14 22:00:18
"nie ma problemu atakowac nie musisz bo ja sobie naprawde poradze."

napewno? Jakoś narazie miasta tracisz a sukcesów brak.Nie żebym jakoś nad tym ubolewał bo nawet nie wiem gdzie Zulu leży,ale za to wiem że Mali odniosło kolejny niespodziewany sukces

dzia 2013-03-14 22:01:06
Byleby tych sukcesówe nie było za dużo bo i jeszcze ja padne jego ofiarą;P

bummbummbamm 2013-03-15 00:14:52
na pewno - to po pierwsze - a jego sukces bazuje na oszustwie sprzed kilku tur wiec nie filozofuj,ja to wiem i on to wie.Sadzac tez po tym jak sie Rihiter jara to domyslam sie ze walcze z Rihiterem a nie tym noobkiem.Mozliwe ze pojutrze strace stolice bo na pewno nie jutro a jak ja strace to on straci armie i tak to wyglada - a miast stracilem dwa,zdobylem 1,walcze przeciwko 2 osoba wiec again - nie filozofuj.

dzia 2013-03-15 01:05:49
Na Rihitera chyba sam napadłeś i odsłoniłeś tyły od strony Mali,a jak mówisz ten 'noobek' ładnie pocisnął i to nie on narazie traci armie w głupi sposób.

Nie filozofuje,widze wykresy i wiem co się dzieje,nie musisz tu propagandy robić.
Był czas że można było coś razem ogarnąć,no ale wielki Zulu myślał chyba że idzie na wyciecke nie na wojne :P

trzymaj się tam jakoś i ponownie-nie licz na to że White popełni błąd i wystawi armie na odstrzał,ja też miałem go za nowicjusza,ale to jest bystry gość i twardy przeciwnik

bummbummbamm 2013-03-17 19:03:13
Ja nie sieje propagandy, ja i on - oboje wiemy ze gdyby nie to jego "klade dziecko" to wielki Zulu by go wciagnal nosem i taka jest jedna jedyna prawda a wykladnia i nastepstwa sa takie jakie sa,nie pierwszy i nie ostatni raz w dyplo,a sytuacja jest taka ze dal sie namowic Rihiterowi,mozliwe ze zaraz strate rozwniez stolice ale on ta armie straci tak jak napisalem efektem czego bedzie atak Bartq albo Cheosa na niego i tyle.White gra slabo,takie jest moje zdanie,popelnil 2 kolosalne bledy uratowal sie tak jak sie uratowal a teraz zwyczajnie nie on dowodzi a Rihiter - konsekwencje poniesie - swoja droga ja nacje oddaje na dniach bo tak sie umowilem dawno temu z adminem ale atak White troche pokrzyzowal moje plany - czasu nie mam niestety ale prawda jest taka ze po tym jego ataku utracie tych 3 miast i jego utracie armii ja miasta bym dostawil bo popelnik kolejny kolosalny blad ktory powoduje ze utrata miast przy ilosci ktora mam i terenie nie jest az taka wielka strata i spokojnie bym czekal na atak wyzej wsponianych osob na White - ja juz tego niestety nie dogram ale takie sa fakty.Nastepce bede namawial na wspolprace z White bo to bedzie jedyna szansa na to zeby sie obronili bo innym wypadku pojda do piachu jeden po drugi - ja z moim charakterm bym oczywiscie nie odpuscil dlatego moze to i lepiej ze nacje oddam ; )

dzia 2013-03-17 22:08:10
No skoro to było już dawno umówione to ok.
Ja szczerze mówiąc tez się parę razy zastanawiałem czy nacji nie przekazac komus innemu,ta gra strasznie absorbuje i siada na psyche:P
Jak armie po tym ataku straci to szacunek dla Zulu-ja jak mówiłem bede power obserwować i wojsko mieć swoje w gotowości,tymbardziej że mam z nim pakt tajny do ..100tury
Szkoda że tak duzo straciłes bo na tym etapie będze to ciężko odrobić i następca faktycznie lepiej żeby sobie jakoś ułożył zamiast się wykrwawiać
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum