www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Wspólni Wrogowie (Rihiter, Dzia, Barteq)" (B
Author Message
Shaka[D14]

Kubilaj ChanImperium Celtów

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2013-10-11, 22:14   Pakt "Wspólni Wrogowie (Rihiter, Dzia, Barteq)" (B

Pakt numer 3537, założony 2013-08-21 00:54:38 przez Barteq (Natywni Amerykanie - Zara Yaqob)

Nazwa paktu: Wspólni Wrogowie (Rihiter, Dzia, Barteq)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Barteq
dzia
Rihiter
Postaw piwo autorowi tego posta

Shaka[D14]

Kubilaj ChanImperium Celtów

Piwa: 60/18
plutonowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2013-10-11, 22:14   

Barteq 2013-08-21 00:56:44
Poproszę, żebyś screeny z frontu wrzucił tutaj, nowy władco Indii, ponieważ ta kwestia w równym stopniu dotyczy sojuszu sumeryjsko-indiańskiego :) .

Rihiter 2013-08-21 01:02:22
Siły wrogie:

Siły moje:

Miasto na północy, Lahore, niedawno odbiłem, ale pewnie zaraz stracę znowu. Ważne, że przy całej akcji ubiłem im trochę unitów. Jak zniknie kultura z Lahore, to i tak z tego miasta gdzie mam staka kultura przylega do miasta gdzie staka ma Kartagina i Egipt.

Rihiter 2013-08-24 18:42:18
Mam bardzo sile przesłanki by sądzić, że Bombel planuje atak na mnie.
Sytuacja jest klarowna - bez Waszego wsparcia prowadzenie wojny z Kartaginą i Egiptem jest bardzo ciężkie i w długim terminie skazane na klęskę. Jak zaatakuje również Bombel - nie mam szans na obronę, przejdzie po mnie jak walec, nałapie miast i terenu. Nie mam możliwości bronić się na dwóch frontach. Już teraz na jednym froncie wrogowie mają przewagę liczebną i technologiczną.

Dzia - podpisałeś pokój? Wczoraj widziałem, że wojsko cofasz.

Rihiter 2013-08-25 13:37:12
Po ostatnich rozmowach mam już 90% pewności, że będzie atak ze strony Rzymu.
Jak z Wami? Mogę na coś liczyć czy nie? Odezwijcie się coś.

dzia 2013-08-25 20:50:55
Peter napisał ostatnio w pakcie że rozważy pomoc Indiom,trzeba go teraz tylko trzymać za słowo,on jest tu postacią kluczową.
Co do bombla to pewnie że by chciał,tylko że nie może wszystkiego,ba,nawet połowy wysłać do ciebe bo to mu grozi natychmiastowym wjazdem-widzimy całe państwo bombelka:]

Rihiter 2013-08-25 21:03:01
Okej, ale co z nim podpisałeś? Peace czy CF? Bo jak peace to ma kilka tur totalnego luzu i może robić co chce. Co dla mnie oznacza, że muszę zostawić północ Kartaginie i Egiptowi, a wojskiem dymać na południe.

dzia 2013-08-25 21:06:33
CF

Rihiter 2013-08-25 22:32:45
Ok. To dla mnie dobra wiadomość. Thx.

Macie jakieś konkretne plany?
Mogę jakoś pomóc?

dzia 2013-08-26 02:13:53
Ja samodzielnych operacji nie mam możliwosci planować,wszystko zależy co ustalimy z Bartkiem i Peterem.Najlepiej pomożesz jak się wybronisz przed Cheosem i Centem,bo bombel raczej nie wejdzie.
Stoi dwoma gł.stackami w strategicznych punktach u siebie i w sumie rozsądnie

Rihiter 2013-08-26 08:27:38
Przed Cheosem i Centem na lądzie się wybroniłem. Obecnie mam problem na morzu, bo Indie nie mają nawet astronomii, a ogólnie do fregat to 10-15 tur techowania. Tymczasem całe zachodnie wybrzeże mam zablokowane, a teraz przypłynął galeonami z wojskiem, którym skasował Cholernika. Więc mam problem. Muszę wojska z północy przerzucić na wybrzeże. Macie dostęp do morza tego gdzie jest Cheos, Cent, Bombel?

dzia 2013-09-03 02:13:03
Widzę Indie trwają,Bartek już wrócił,myślę że pora coś pomyśleć...

Ja się właśnie kawaleri dorobiłem,jakiś mały staczek mogę gdzieś podesłać;)

dzia 2013-09-03 02:13:19
bo jakaś nudna ta gra się zrobiła strasznie;p

Rihiter 2013-09-03 09:59:01
Tak, Indie trwają. Kraj jest wybroniony i wiążę sporą część sił Egiptu oraz Kartaginy.

Powiem krótko - to co pozwoliło by na odzyskanie inicjatywy, pchnięcie naszych wrogów w tył, do defensywy, to nowoczesna flota Barteq'a na Morzu Zachodnim (to pomiędzy Kartaginą, Rzymem i Egiptem. Aby to uzyskać potrzebny jest przesmyk, który obecnie jest w rękach Rzymu. Mówię o tym przesmyku, który idzie przez Wyzimę.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum