www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Ostateczna Rozgrywka" (Lary33)
Author Message
wnuczus 

Kubilaj ChanImperium Celtów

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-10-11, 22:14   Pakt "Ostateczna Rozgrywka" (Lary33)

Pakt numer 3405, założony 2013-04-06 01:41:38 przez Lary33 (Francja - Roosevelt )

Nazwa paktu: Ostateczna Rozgrywka

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Lary33
Barteq
Bobek1971
didi
trebuch
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

Kubilaj ChanImperium Celtów

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-10-11, 22:14   

Lary33 2013-04-06 01:57:57
okej załozyłem ten pakt aby przedstawic Wam pewna propozycje. Cheos prowadzi we wszystkim jak sie chwali oprócz armii. Dodadtkowo jest fin i zachwile ma pałac apostolski. ma wlasny duzy sojusz z Bomblem ,Centem itd. Mam propozycje ( od razu mówie ze z nikim nei konsultowana ). Powinnismy uderzyc na bombla a potem na Cheosa. Bierzemy wszystko co mamy pod reką i jazda. Co bierzemy:

Ja dam ze swojej strony wszsytko co mam - czyli słonie i axy plus klka złomów typu sper i chariot i dodam 10 katap to da ze 40 jednostek pls us katapy. Bartek daje armie któa tu ma, to jest ze 30 jednostek plus katapy. Trebuch i Bobek daja wszystko czyli łącznei z ta konnica Bobka bedzie ze 40 jednostek plus katapy. Didi daje tez 40 jednostek plusk te sswoje katapy. razem poiwninsmy miec 150 jednsotek plus katapy i isc naprózd palic co sie da i sie nie oglądac. Co zysamy. mysle ze jestesmy wstanie zniszczyc Bombla i ostro osąłbic Cheosa.

Jesli to wypali to za osąłbienie cheosa mysle ,ze Barteq by mógł oddac maisto z GL Bobkowi. Zyskamy wieksza równowage w swiecie dyplo , bo z całym szacunkiem Barteq ale za 30-40 tur Cheos ci odleci tak ze go nei dogonisz. Barteq odda GL wiec tez bedzie ot jaks rówowaga.

Zeby to wypaliło to musimy w koncu sobie zaufac. Proponuje aby rozstawic w swoich państwach obserwatorów aby ie było ze ktos czegos nei wysłał.

Nie wiem co wy na to , ale moim zdnaiem dla nas tu obecnych jestto najlepsze rozwiazanie. Mi juz Cheos z Bomblem proponowali atak na grecje :D a teraz wala PR czarny na mnie bo wiedza ze jesli uderzymy razem będa mieli ogromne kłopoty. wykorzystajmy to poóki są słabi . Poki cheos nei ma jescze mcemanów i rycerzy ,a uwierzcie mi ze to wcale nei długo . Nie zdziwłbmy sie jak aza 30 tur bedzei miałrycerzy.

Porsze Was o opinie i oczywiscie Barteq musiałby sie okreslic czy jesli uda sie osąłbic Cheosa to odda miasto z GLem.

Bobek1971 2013-04-06 15:26:32
odpisuje ze czytamy analizujemy i odpowiedz bedzie. na razie nie ma calego zespolu warzywnego

poza tym ta propozycja bylaby ciekawsza jakby swoje zdanie wypowiedzial rowniez Czarna Wodza
bez tresci od najsilniejszego w waszym sojuszu...taka propozycja nie jest prawomocna i wiarygodna

Barteq 2013-04-06 19:09:57
Czarna Wodza, po dłuższych przemyśleniach na kibelku, znaczy się w swej świątyni dumania, jest gotów przystać na tak postawione warunki.
Co więcej, w dalszej perspektywie, zmusiłby Cheosa do przegrupowania części wojsk na jego tyły.

Już tak bardziej konkretnie - pat nikomu nie będzie służył i w dłuższej perspektywie zapewni Cheosowi pewną wygraną, bo nie ma nigdzie uwiązanych wojsk i wciąż zdobywa/zakłada nowe osady. Miasto z GL jest naprawdę świetne i pozbycie się go będzie dla mnie niezwykle trudną decyzją, ale w dłuższej perspektywie będzie dla mnie niezwykle trudne do utrzymania, ze względu na jego frontowy charakter, więc i tak jestem przygotowany na tą stratę.

Z dalszymi uwagami/szczegółami poczekam już na Waszą odpowiedź, bo byłoby jeszcze sporo spraw do przegadania.

Lary33 2013-04-06 19:34:19
do przegaasdania duzo a czasu mało. Czas gra na naszą niekorzysc. Mzoe jesli wstępnie jestescie za , to zacznijcie przesuwac w strone północnych granic wojo, ja to samo zrobie z Barteqiem w strone tours . Nie mozna zwlekac .

didi 2013-04-06 19:49:22
Czekamy, aż Trebuch się wypowie, nie skrobnął jeszcze niczego u nas.

Bobek1971 2013-04-06 19:50:56
nie popedzajcie bo to na niekorzysc jest...
my demokratyczny sojusz i cierpliwy...dobrotliwy :)

Lary33 2013-04-07 15:50:46
troche to dłg otrwa . Widz ze nei ma was optymizmu

didi 2013-04-07 16:09:52
Trochę sie kłócimy, różnice zdań.

Lary33 2013-04-07 19:44:39
a moze gracie na czas?

didi 2013-04-07 20:25:14
a spieszy nam sie?

Lary33 2013-04-07 20:42:24
widze, ze Wam sie przedłużjaa negocjacje z bomblem ;)

A czy sie spieszy. Wiesz co mielismy ich na widelcu , moglismy wybic stack Bombla i uąłtwic sobei sprawe . Czym dłuzej to i Bombel i cheos są mocniejsi i bedzie trudniej. tak tylko mówie abyscie nei czekali z decyzja do wakacji.

Lary33 2013-04-09 13:13:00
Mam rozumiec ze odrzuciliscie moja propozycje. Szkoda , bo oni nie maja armii a my ja wszyscy mamy i sie zabijamy niepotrzebnie

Bobek1971 2013-04-09 13:40:08
to nie takie proste...wszystko jest bardziej skomplikowane...chcielibysmy i zarazem niemozemy...

Lary33 2013-04-09 13:48:58
z tym ze nei mozecei to mi to wytłumaczcie dlaczego nei mozecie?
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum