www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Pokój z Indiami?" (cheos)
Author Message
wnuczus 

Kubilaj ChanImperium Celtów

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-10-11, 22:15   Pakt "Pokój z Indiami?" (cheos)

Pakt numer 3544, założony 2013-09-16 21:12:42 przez cheos (Kartagina - Hannibal)

Nazwa paktu: Pokój z Indiami?

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: cheos
Centurion
Peter
Rihiter
Postaw piwo autorowi tego posta

wnuczus 

Kubilaj ChanImperium Celtów

xfire: wnuczus
Helped: 16 times
Piwa: 42/47
generał broni  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Mini turnieju w Civilization IV - I Mini turniej 
Posted: 2013-10-11, 22:15   

cheos 2013-09-16 21:15:30
Wysłałem destry co by może jednak nakłonić Indie do pokoju bez odszkodowań.
Jeżeli to nie pomoże poczynię dalsze kroki i ponownie będziecie obstawiać wszystkie porty.
Jak tam sobie chcecie ale jak przezbroję galeony i zapakuje na nie wojsko to nie będzie co negocjować.
Zawsze kilka dodatkowych wysepek mi się przyda.

Rihiter 2013-09-16 22:27:43
Mogę podpisać. Co mi przyjdzie z tego, że coś mi poniszczycie?
Ale nie mogliśmy się dogadać wcześniej? To teraz była by przyjaźń i może nawet sztama. Te "odszkodowania" jak je nazywacie to była symbolika - 500 golda. Śmiech. Woleliście mi miasta popalić i to jak brzydko; wcześniej bajerując, że pokój. Unity nawet już pod ten pokój ruszyłem.

Więc ok, podpiszę. Ale na przyjaźń nie liczcie. To mogło być za pierwszym razem.

cheos 2013-09-16 22:39:32
A Korea co na to?
Jak się zgadza to najpierw wojna z Egiptem a później pokój dla nas obu. Rzecz jasna, że sam go nie podpiszę.
Możemy ewentualnie jutro razem się zalogować i po podpisywać.

Rihiter 2013-09-17 01:04:06
Korea coś wspominała, że nie negocjuje ze świstakami, terrorystami i gwałcicielami kóz.
Ale na koniec dodała, że się jeszcze zastanowi. :D

Peter 2013-09-17 12:09:25
Może niepotrzebnie szukam dziury w całym ale potrzebuję tury na zastanowienie.

Centurion 2013-09-17 14:38:48
Tura przy tym ile ta frozen war już trwa to raczej nie problem.

Centurion 2013-09-17 14:51:59
Druga sprawa z tą fikcyjną wojną (na którą Bodek powie nie na 100%) - jak Peter się zgodzisz na jawnych na 11 turowy pakt o nieagresji, żebyś nie mógł se czmychnąć po rihiterowym terenie do mnie bez możliwości jakiejkolwiek ingerencji mojej czy cheosa to będzie dla mnie ok.

Rihiter 2013-09-17 15:03:07
W nawiązaniu do problemów, to trochę problematyczne zarówno dla Petera jak i dla mnie jest to, że tutaj rozmawiamy o pokoju i paktach, a równocześnie destry Cheosa mi niszczą sieci. To mocno podważa wiarygodność Waszych dobrych intencji. W połączeniu z ostatnią akcją; czyli już dogadanym pokoju (nawet ruchy pod tą decyzję wykonałem), a później palicie 2 miasta i pokoju nie ma - wszystko to się składa na obecny obraz, że mamy problemy z zaufaniem Wam. Przez to zamiast myśleć jak pożyteczny może być ten pokój, to cały czas zachodzimy w głowę co Wy kombinujecie.

cheos 2013-09-17 19:11:55
"W nawiązaniu do problemów, to trochę problematyczne zarówno dla Petera jak i dla mnie jest to, że tutaj rozmawiamy o pokoju i paktach, a równocześnie destry Cheosa mi niszczą sieci."

Jak zabrałem cała flotę i przestałem blokować porty to mijały tury a decyzji nie było. Szybciej się dogadamy to szybciej odpłyną.

Jest konkretny pakt na czterech aby nie było sytuacji jak z poprzedniej negocjacji.

Peter rozumiem potrzebuje turę aby ustalić z Bartqiem czy to nie popsuje planów podboju Bombla.
Tak Peter, popsuje Bartqowi bo tylko jego wojska dostały by ode mnie w takiej sytuacji :P

Rihiter 2013-09-18 00:36:00
Zastanawia się nad tym nad czym warto się zastanowić - co knujecie.

"Jak zabrałem cała flotę i przestałem blokować porty to mijały tury a decyzji nie było. Szybciej się dogadamy to szybciej odpłyną."

Bo i żadnej decyzji być nie miało i na żadną nie czekałeś. Trudno żeby jakaś była po tym jak nas brzydko wyrolowaliście i spaliliście mi miasta. Nikt oprócz nas tej rozmowy nie śledzi więc po co ta propaganda? Nas chcecie przekonać, że wszystko się ładnie i elegancko odbyło? Czy może sobie to powtarzacie abyście sami uwierzyli we własne bajki?

Cheos, zagraliście brzydko, nie dziwcie się teraz, że wietrzymy jakiś szwindel. Ot co.

cheos 2013-09-18 00:53:39
"Bo i żadnej decyzji być nie miało i na żadną nie czekałeś" Rozmawiałem z Peterem. Mówił, że ci nie zależy na pokoju.

Zresztą "róbta co chceta", już niezadowolenie z wojny opanowałem to mi to ryba.

Rihiter 2013-09-18 01:59:28
A co mi ma zależeć jak mi i tak już wszystko rozwaliłeś, co miałeś rozwalić.
Mówisz jedno, a robisz drugie. Niepotrzebnie się mieszałeś w porozumienie, które ustaliliśmy ostatnio z Centem. Szczególnie, że dokładnie o to podpytywałem: czy skoro mam ustalać z Centem, to czy później się nie będziesz mieszał w ustalenia. I powiedziałeś, że nie będziesz. Jak było później to wiemy.

cheos 2013-09-18 09:29:10
Peter mi rozwalił zwiadowców u Bombla to miałem nic nie robić?

Peter 2013-09-18 11:25:32
"Peter mi rozwalił zwiadowców u Bombla to miałem nic nie robić?"

Warrior i numidyjczyk - wielkie halo (zreszta się równoważy z zaciukaniem z nienacka moich zwiadowców swego czasu).

No a z drugiej strony to czego siedzieli pod samą moją granicą?
Może jeszcze miałem nic nie robić i czekać aż wejda na mój teren...

"Peter rozumiem potrzebuje turę aby ustalić z Bartqiem czy to nie popsuje planów podboju Bombla."

Oczywiście że konsultuję to z Bartkiem.
Nie uchodzi zrobić coś nie po myśli człowieka który dostarcza ropę...

cheos 2013-09-18 11:59:56
"No a z drugiej strony to czego siedzieli pod samą moją granicą?
Może jeszcze miałem nic nie robić i czekać aż wejda na mój teren..."

Wiesz masz OB z Bomblem a on ma tory. Nie chciałem niespodzianki z przepuszczeniem twoich wojsk. A tak muszę trzymać tam szpiegów :P

Peter 2013-09-18 12:20:21
"Wiesz masz OB z Bomblem a on ma tory. Nie chciałem niespodzianki z przepuszczeniem twoich wojsk."

Jeszcze za mało czołgów na takie numery ;)

"A tak muszę trzymać tam szpiegów"

Po to są szpiedzy (jak mi to Cent swego czasu wyjaśnił :)

Centurion 2013-09-18 14:11:57
No bo po to są. :)
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum