www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-03-19 Fox vs Lary
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/26
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2006-03-19, 20:28   2006-03-19 Fox vs Lary

1. Fox
2. Lary

1. NIGDY WIECEJ GRY NA NORMAL
2. NIGDY WIĘCEJ GRY NA SMALL WIDE CONTINENS

Myslalem ze usne z nudów. Oczywiscie znowu zagralem kiepsko. Po kilku dobrych grach przyszedl kryzys. Kombinowalem co to za super strategia Foxa i przekombinowalem. Jak gram swoje to jest dobrze a jak w gre przeciwnika to dupa zbita. Gre poddałem bo uznałem ,ze nie ma sensu sie meczyć.
Postaw piwo autorowi tego posta

Fox 

xfire: foxiczek
porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2006-03-19, 20:36   

Gre poddałeś bo miałem dużą przewage technologiczną. Wchodziłem już powoli w Industrial. Przewaga gospodarki i moich REDCOATów była nie do opanowania. Zwłaszcza że przeciwnik mnie nękał jakimiś Rycerzami :D W sumie nie bawiłem się w atakowanie wroga stwierdziłem, że rozwine się lepiej to go wtedy zjem. Niestety przeciwnik nie wytrzymał swych klęsk i przewagi technologicznej po czym się poddał.
Co do taktyki - zasady były ustalone na początku gry (wiedziałeś co grać). Po drugie na Qucik i Tiny to Chinolami bym grał, a nie Anglią taka prawda. Po trzecie nie myśl sobie, że jesteś lepszy odemnie - to tylko złudzenie :D

marorz 

xfire: marorz0003
młodszy chorąży sztabowy  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-03-19, 23:29   

RACJA

NIGDY gry na QUICK
I oby jak najmniej gier na Kontynentach.

A co do Foxa. Trza Mówić Per Mistrzu albo La Maestro. Po skubanieś jest Talentem Niesamowitym.

Ukłony od Poddanego Fox :padam:

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-03-20, 06:48   

Ach - Fox - Anglia, nie atakowalem, i wszystko jasne :D

Normalnie czuje Fox Twoj oddech na Twoim karku :D

Fox 

xfire: foxiczek
porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2006-03-20, 07:59   

Peter :) Koniec szydzenia z akcji jaką kiedyś palnołem na forum :D Ty masz ze mną niedokończoną giere w której widać, że jak przegram to tylko przez własną głupote. Nie powien że jestem nie do pokonania, bo jestem. Ale niestety podpatrzyłem jedną rzecz jak się powinno grać i teraz faktycznie od tej pory jeszcze mi nikt batów nie dał - czekam na ciebie Peter (na baty) :D
Marorz dziękuje za słowa uznania, ale nie musicie mi tak mówić jestem tylko Foxem.
Niestety teraz będę miał chwilową przerwe ponieważ spowodowane jest to zdawaniem pewnego certyfikatu. Jedynie zagram w meczach ME i jednej gry, której nie skończyłem. Więc sorka chłopaki, że mnie nie będzie.
P.S.
Lary33 łuszka i łapki do góry może kiedyś uda ci się mnie pokonać. ;)

Peter 

generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-03-20, 11:55   

FOX - nie moge sie powstrzymac z tymi oddechami na karku :D

Ja obecnie tez na civ nie mam czasu (tylko pociagne jeszcze te gry z ME aby nie bylo obciachu) a jest to spowodowane przechodzeniem na prywate z etatu.
Jakos sie zmontujemy aby nasza gre dokonczyc za jakis czas pewnie (kurna mam az 4 gry zaczete) ale moj czas stal sie nagle bardzo cenny.... a do tego ciagle mi go brakuje... w ramach chwili relaksu zagladam na forum... ide szatkowac dalej...

Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2006-03-20, 12:59   

Fox nie twierdze ze przegralem przez normal time. Poprostu myśląłem ze ****** dostane z nudów. Przegrąłem przez wląśną głupote. zawsze jak za duzo kombinuje to przegrywam, a jak gram swoje jest znacznie lepiej. Odskoczyłes mi technologicznie i to jest prawda ale nie az tak duzo jak bys opisywał. Poddalem gre bo uznałem ze nie ma sensu sie meczyc bo na 95% i tak po mnie, a gra nie sprawaila mi żadnej przyjemności.

Peter 

Posted: 2006-03-20, 14:57   

Raz gralem na predkosc maraton czy epic -w kazym razie wolniejszej niz normal - o jak sie wynudzilem.... ale to i tak pikus - raz gralem z Deb'em bez TT - kto ma juz taka gre za soba ten mnie rozumie... i zna pojecie nudy dokladnie...

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-03-20, 16:25   

ale nie narzekajcie... normal jest oki

przeciez mnie szlag trafia na quick jak płynę 5 tur statkiem a na lądzie juz nowe jednostki, bo "przeskoczyłem" technologie..... na quick jeszcze łatwiej sie bronić

Sea-Angel 

xfire: seaangel
starszy chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-03-21, 11:19   

Ja z dwoma kumplami aktualnie gramy maraton/hot_seat (3v3 na AI). Ma to swój urok. Se siedzimy, gadamy, śmiejemy się i przynajmniej jest czas na użycie każdej jednostki.

A tak w ogóle to normal>quick.

sunwar 

xfire: sunwarr
Helped: 1
starszy kapral  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-03-21, 11:40   

jak Larry twierdzi, ze sie nudzi to jest to mocno niemiarodajne, nie gralem jeszcze z tak niecierpliwym graczem ;)
jesli grac to tylko na normal, na quick popelnione bledy latwiej uchodza plazem.

Lary33 

Posted: 2006-03-21, 19:28   

No tak przyznaje, że jestem w gorącej wodzie kąpany :) ))

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum