www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Pakt Sumeria - Indie" (Raptorous)
Author Message
ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babilońskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 88/76
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 17:52   Pakt "Pakt Sumeria - Indie" (Raptorous)

Pakt numer 3631, założony 2014-01-28 13:36:56 przez Raptorous (Sumerian - Gilgamesh)

Nazwa paktu: Pakt Sumeria - Indie

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Raptorous
Barteq
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babilońskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 88/76
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 17:52   

Raptorous 2014-01-28 13:41:57
Witam Wielkiego wojownika...z daleka przybywacie Indy?
Sława o waszych wojnach nie milknie. Naszemu królowi taki sen się przyśnił że był w innym świecie i został napadnięty przez Indian ;-) , ale się obronił..a może to był tylko sen.

Skąd przybywacie ..daleką drogę ten wasz wojownik przebył.
Tak informacyjnie .
Informuje tylko żeby nie było ..mój work jest chroniony, więc nawet jakby wasz wojownik się połasił to daleko nie ucieknie.
To zresztą spowodowałoby między nami napięte stosunki.

Raptorous 2014-01-28 13:44:13
Muszę przyznać że z przyjemnością czytało mi się Twój poradnik...pamiętnik Bartek dot. D8. Jestem pod wrażeniem jak załatwiłeś Rihitera.
Chciałem też go zanihiliować ale Scoobi dał ciała ...albo byli dogadani
Trochę rzeczy też się nauczyłem w końcu jestem Misiem tylko :-)

Barteq 2014-01-29 16:17:24
Jaśnie Oświecony A-Sio-ka wita serdecznie Władcę Sumerii.

Tak. Przebywamy z daleka (na oko można to nawet ocenić, patrząc na początkowe rozstawienie graczy :P ).

Może w innym życiu, Jaśnie Oświecony miał duszę wojownika, ale w tym świecie jest on bardzo pokojowym człowiekiem, poszukującym jedynie w świecie dróg prowadzących do oświecenia. Dziwne sny ma zatem Szacowny Król, gdyż ludem Indian dowodzi niejaki Wielki Wódz Bobek, słynący z zamiłowania do pokoju (niektórzy twierdzą, że nawet bardziej ni nasz skromny lud :O), a o innych indiańskich plemionach w tym świecie jeszcze nie słyszeliśmy ;) .

Nasi zwiadowcy nie napadają bezbronnych cywilów, jedynie kroczą po świecie i szukają kontaktu z innymi władcami, by przyśpieszać swój rozwój i znajdywać nowe ścieżki prowadzące do duchowego oświecenia.

Barteq 2014-01-29 16:27:45
W d8 mało pisałem spoilerów, tylko w początkowej fazie gry miałem do ego zaparcie. Później gra zaczęła za dużo czasu zabierać i zrezygnowałem.
W poprzednich grach początkowy atak był bardzo opłacalny (możliwość przejmowania miast), dlatego też skorzystałem z nadarzającej się okazji (swoją drogą, to miałem nieprawdopodobny wybór, bo mogłem też pomóc w ataku na Whiteye i Larego :D ; wybrałem Rihitera, bo zdecydowanie wydawał mi się najgroźniejszy, a ponieważ wiem, że to bardzo solidny gracz, to bardzo się przyłożyłem). Swoją drogą, to Rihi powinien wtedy bardzo szybko przestać istnieć, ale BBB stracił 3!!! tury przy dojściu do pierwszego, frontowego miasta (chyba rzeczywiście nie miał czasu na grę) i zrobił się nagle problem, bo Rihi nie czekał bezczynnie, tylko docinał miasta...

PS W analizie Rihitera był błąd, bo zapomniałem o możliwości darmowego przezbrojenia generała z wara na axa.

Raptorous 2014-01-29 17:56:04
co do twojego watku to zapoznalem sie i troche zdziwilem ze nie pojechales white z dzia...ale Rihi hednak to dobry gracz wiec on mial pierwszenstwo jak przypuszczam

Raptorous 2014-01-29 18:00:12
co do czasow terazniejszych Wladca Sumerii nie zna Wodza Indian Boobbka a macie Oswiecony jakies informacje szkice dot. Ziem Indian . Chemy rowniez poznac tak pokojowy narod. Niestety nie wiem w ktorym kierunku sie udac. zapewniam ze mam rowniez istotne informacje ktore moga zainteresowac Oswieconego Asioke

Raptorous 2014-02-02 15:05:51
Rozumiem ze Oświecony nie jest zainteresowany.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum