www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Pakt Sumeria - Indie" (Raptorous)
Author Message
ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babiloskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 17:52   Pakt "Pakt Sumeria - Indie" (Raptorous)

Pakt numer 3631, zaoony 2014-01-28 13:36:56 przez Raptorous (Sumerian - Gilgamesh)

Nazwa paktu: Pakt Sumeria - Indie

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: Raptorous
Barteq
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babiloskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 92/77
genera dywizji  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo Mi  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 17:52   

Raptorous 2014-01-28 13:41:57
Witam Wielkiego wojownika...z daleka przybywacie Indy?
Sawa o waszych wojnach nie milknie. Naszemu krlowi taki sen si przyni e by w innym wiecie i zosta napadnity przez Indian ;-) , ale si obroni..a moe to by tylko sen.

Skd przybywacie ..dalek drog ten wasz wojownik przeby.
Tak informacyjnie .
Informuje tylko eby nie byo ..mj work jest chroniony, wic nawet jakby wasz wojownik si poasi to daleko nie ucieknie.
To zreszt spowodowaoby midzy nami napite stosunki.

Raptorous 2014-01-28 13:44:13
Musz przyzna e z przyjemnoci czytao mi si Twj poradnik...pamitnik Bartek dot. D8. Jestem pod wraeniem jak zaatwie Rihitera.
Chciaem te go zanihiliowa ale Scoobi da ciaa ...albo byli dogadani
Troch rzeczy te si nauczyem w kocu jestem Misiem tylko :-)

Barteq 2014-01-29 16:17:24
Janie Owiecony A-Sio-ka wita serdecznie Wadc Sumerii.

Tak. Przebywamy z daleka (na oko mona to nawet oceni, patrzc na pocztkowe rozstawienie graczy :P ).

Moe w innym yciu, Janie Owiecony mia dusz wojownika, ale w tym wiecie jest on bardzo pokojowym czowiekiem, poszukujcym jedynie w wiecie drg prowadzcych do owiecenia. Dziwne sny ma zatem Szacowny Krl, gdy ludem Indian dowodzi niejaki Wielki Wdz Bobek, syncy z zamiowania do pokoju (niektrzy twierdz, e nawet bardziej ni nasz skromny lud :O), a o innych indiaskich plemionach w tym wiecie jeszcze nie syszelimy ;) .

Nasi zwiadowcy nie napadaj bezbronnych cywilw, jedynie krocz po wiecie i szukaj kontaktu z innymi wadcami, by przypiesza swj rozwj i znajdywa nowe cieki prowadzce do duchowego owiecenia.

Barteq 2014-01-29 16:27:45
W d8 mao pisaem spoilerw, tylko w pocztkowej fazie gry miaem do ego zaparcie. Pniej gra zacza za duo czasu zabiera i zrezygnowaem.
W poprzednich grach pocztkowy atak by bardzo opacalny (moliwo przejmowania miast), dlatego te skorzystaem z nadarzajcej si okazji (swoj drog, to miaem nieprawdopodobny wybr, bo mogem te pomc w ataku na Whiteye i Larego :D ; wybraem Rihitera, bo zdecydowanie wydawa mi si najgroniejszy, a poniewa wiem, e to bardzo solidny gracz, to bardzo si przyoyem). Swoj drog, to Rihi powinien wtedy bardzo szybko przesta istnie, ale BBB straci 3!!! tury przy dojciu do pierwszego, frontowego miasta (chyba rzeczywicie nie mia czasu na gr) i zrobi si nagle problem, bo Rihi nie czeka bezczynnie, tylko docina miasta...

PS W analizie Rihitera by bd, bo zapomniaem o moliwoci darmowego przezbrojenia generaa z wara na axa.

Raptorous 2014-01-29 17:56:04
co do twojego watku to zapoznalem sie i troche zdziwilem ze nie pojechales white z dzia...ale Rihi hednak to dobry gracz wiec on mial pierwszenstwo jak przypuszczam

Raptorous 2014-01-29 18:00:12
co do czasow terazniejszych Wladca Sumerii nie zna Wodza Indian Boobbka a macie Oswiecony jakies informacje szkice dot. Ziem Indian . Chemy rowniez poznac tak pokojowy narod. Niestety nie wiem w ktorym kierunku sie udac. zapewniam ze mam rowniez istotne informacje ktore moga zainteresowac Oswieconego Asioke

Raptorous 2014-02-02 15:05:51
Rozumiem ze Owiecony nie jest zainteresowany.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: