www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt " Zulusi(Forever) - Babilonia(Scooby)" (Forev
Author Message
ScoobyDoo 

HammurabiImperium Babilońskie

xfire: scoobydoopl
Helped: 7 times
Piwa: 84/67
generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 17:57   Pakt " Zulusi(Forever) - Babilonia(Scooby)" (Forev

Pakt numer 3654, założony 2014-02-14 08:44:11 przez Forever (Zulu - Shaka)

Nazwa paktu: Zulusi(Forever) - Babilonia(Scooby)

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: Forever
ScoobyDoo
Postaw piwo autorowi tego posta

ScoobyDoo 

generał dywizji  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  I miejsce w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo Miś  III miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana  III miejsce w rankingu FFA 
Posted: 2014-07-08, 17:57   

Forever 2014-02-14 08:45:59
Witam wielkiego wodza narodu Babilońskiego i przesyłam pozdrowienia od Władcy Zulusów wielkiego Imperatora panującego od rzeki do rzeki ;-)

ScoobyDoo 2014-02-14 09:03:57
Witamy. Imperium babilonii male ale powolutku

ScoobyDoo 2014-02-20 09:41:27
Dobra czarni bracia trzeba pogadać. MOże na tajnych .

Bo widze za na ogólnym jest obrona bodzia słusznie :) .
Ale tak na poważnie to jest przerąbane :( . Trzeba będzie kiedys zebrać ekipę kilku państw bo inaczej będziemy grać o pietruszkę.
Trzeba będzi złapać kontakt każdu z każdym aby moc normalnie rozmawiać.

Jak się czarni zaapatrują?

Forever 2014-02-20 09:44:35
Mam dokładnie takie samo zdanie tyle że obawiam się że w narodzie jest silne przerażenie jedyną relą + świętym + potencjalnym pałacem.
Już mnie palcami wytykają że otworzyłem ci granicę, A Bodzi rośnie w siłę.
Żeby mu choć latarnie zjarać albo jakąś wyprawę na wyspy zrobić.

A Wy jakie macie pomysły ?

ScoobyDoo 2014-02-20 09:47:45
Słuchaj jest nawet dobry plan.

Na ogólnym trzeba pisać i przyznawać racje bodkowi ze rela jest zagrożeniem uspić jego czujność.
rIHITER nie ma szans przez palac wygrać gdyż to ja będe mial tyle samo głosów co on, a na pewno na niego nie zagłosuje. Mnie drugie miejsce nie interesuje :)

Wiec sugeruje zebrać kolacje, Zulu, etiopia, Babilon, Kozy, Francja i może dobrąć do tego, efe?, ponti? cent?? jak by się dało i razem połynąc kazdy niech wysle 20-25 jednostek i sie ukróci zarazę.

Pogadaj z cheos jak on to widze na razie taka luzna dyskusja.

ScoobyDoo 2014-02-20 09:50:47
ja tam robie konsumpcje persów, raczej krótka piłka. Trzeba łapać kontatku miedzy nami,aby można pisać w jednym pakcie. Bodek ma chyab 11 miast, i masę terenu za free. A laterenka obniza koszty bo jak tam pojedziesz to masz na wejsci -10 podobnio :)

ScoobyDoo 2014-02-20 09:52:11
a co mysłi cheos?, tak naprawdę? bo widze ostre bronienie bodzia :P

Forever 2014-02-20 10:46:08
Co do Cheosa to jest między nami różnica w postrzeganiu zagrożeń
On uważa że Richiter i Ty jesteście groźniejsi ja zaś że Bodek
Pracuję nad nim ale problemem jest Whitay i Cholernik którzy stanowią bufor między nami a Bodkiem.
Dobrze by było gdyby jakiś inny gracz miał rele to by się skończyło to demonizowanie.

ScoobyDoo 2014-02-20 11:13:03
Dzieki za jasne postawienie sytuacji.
Mam naadzieje ze jak bodek dolozy miast to musie klapki otworza.

Ja tam gram na wlasny rachunek i kurde turcja nie towrze unii
Po prostu ja go nie atakuje bo ma za duzo koksu. A tt armmi nie ma
Mam podobny uklad jak ty z cheosem .
Jego rele nie jest dla mnie straszna bo rela gry sie nie wygra

Jakbys cos chcial uzgodnic tospoko. Zawsze otwarty.

Forever 2014-02-20 11:35:03
To mam dokładnie tak samo
Co do TT to się nie dziwię że go jedziesz bo aż się o to prosił
A co do reli to lepiej żeby za wiele miast jej nie miało ale tak jak piszesz samą relą się nie wygra.

Forever 2014-02-21 19:00:51
Ja ci tego nie mówiłem ale Bodek ma ...... SŁONIE :przestraszony: :szok:

ScoobyDoo 2014-02-23 01:15:46
Hehe, a czarni mnie ostro szpieguja. Rozkazy z obozy leadera? ;)
Tak od razu dodam, ze spokojnie mozemy miec do widzenia własnego demo, ale potem swoją cechę chciałbym wykorzystać vs pewnien brodaty osobnik

Forever 2014-02-23 07:50:22
Nie wiem kto cie szpieguje ale na pewno nie ja ;-)

Forever 2014-03-09 17:17:59
Scubek co ty robisz
To ja pracuje nad Cheosem żeby skierować go na Bodka a dziś ten mi płacze że go szpiegujesz i on nie może dawać w Bodka (a już by jutro zobaczył co wymyśla)
Weź szpiegostwo w Bodka bo on naprawdę odlatuje dziś dostawił dwa miasta a każde jego miasto dzięki latarni kasowo wymiata. Z tego co widzę Efe jest jego lojalnym sojusznikiem White też się raczej nie wychyli Rudi dostał oklep i się cofnął więc Bodek może odlatywać.

ScoobyDoo 2014-03-09 17:23:57
Czarn bracia. Nie mam kontaktu z bodkiem whitem wiec patrze co tam u czarnych.
Ale spoko w imie dobrej wspolpracy i przyslych dobrych stosunkow
Bede pakowal w larrego.
Mam gakze taka prosbe abysmy przesli sie jed ostkami aby zlapac kontakrt.
Zaproponuje chesowi ob.

Calkowicie sie zgadzam ze ocena sytuacji przez zulusow niestety.

ScoobyDoo 2014-03-10 19:36:50
Tak w kwestti formlanej to prosże ciebie abyś nie wałęsał sie wokół miasta barbów bo je straszysz :P

ScoobyDoo 2014-03-10 19:37:12
I jakbyś widział jakieś jednostki TT to daj znać.

ScoobyDoo 2014-03-11 10:25:32
Co ta ciemna czarna masa etioska taka anty?
Nosz kurde rozumiem, ze rosnę rihiter też rosnie i Zara widzi w nas zagrożneie ale niech kurde oczy otworzy.
Możemy sobie pograć pobawić się w rozwój ale na pewno nie pogramy o zwycięstwo bo Bodek nr1 efe 2 white 3. 2 finyu plus efe z piramidami. Pewnie jeszcze ******ą GL MM (bo na wsyapch jest marmur) i wszystko zostanei w rodzinie.

ScoobyDoo 2014-03-11 10:27:05
Wiec niech cheos się wake up bo po **** taka gra.

Forever 2014-03-11 10:40:19
Mnie nie musisz tego mówić
Ja widzę co się święci i usiłuję go obudzić
Ale on uważa że to Richiter ma 180 GNP i się dyga
Masz może wykres Richitera albo znasz kogoś kto ma żeby mu pokazać że to nieprawda ?

Forever 2014-03-11 10:41:25
Czy ja dobrze rozumiem że Bartek jest z wami ?

ScoobyDoo 2014-03-11 10:48:36
Bartek ma kozy, co z nami jest to nie wiem. Dogadalem sie co do granicy.
Myśle aby go na bodka także napóścic.
Ach chcesz demo? prosze wykres GNP

Będzie ci przeszkadzało jak się zdzwonimy, (bo akurtat jestem w domu bo cieciaki choruja)

ScoobyDoo 2014-03-11 10:54:41

to wyres GNP które mam pyta jak ****. Prawdziwi leaderzy, nie ma co.
Nie przekazujcie tego dalej aby się ze mnei nie smiali :P , pokaż tylko to cheosowi.
Prosze nie przykazywać dalej tego wykresu,

Ja rozumiem obawy cheosa bo on widzial z góry w D7 jak ja i rihiter odzielnie (wrodzyu byliśmy wtedy) uciekaliśmy w gnP. Ale tu jest inczej jest poza top 15 w GNP.

Forever 2014-03-11 10:58:53
Co do Tel słabo siedzę na spotkaniu ;-(
Co do wykresu to jasne że tylko dla nas
Co do Bartka to macamy się stakami na środku więc jak masz na niego jakiś wpływ to pogadaj żeby się dogadał bo jak na razie mam tam całe wojo + idą odziały wnuczka i konie Cheosa a wolał bym to wykorzystać na wiesz kogo a nie tracić na Bartka.

ScoobyDoo 2014-03-11 11:05:07
Bartek to i tak sie wkurzył jak anektowałem całą Persję, mam nadzieje ze niczego mi nie ******. No ale jestem agrr i wojo wypromowane wiec raczej nie pójdzie.
Ogołnie to sie nie chce wtrąca w jego interesy ale dobrze abyście się dodali. Wyspy czekają puste praktycznie :P .

A co tam u Wnuczka, co o tam planuje, jakie masz uklady z nim?
Widzę ze łądnie idzie w techach.

Forever 2014-03-11 11:35:01
Wiesz ostatnio z Wnuczkiem ciężko się gada bo co usiłuję z nim pogadać to chłop pijany ;-) Ale coś tam mamy ustalone (granice), a co on planuje to ja już nie wiem tak dokładnie ale liczę że się na wyspy wybierze.

Forever 2014-03-11 11:37:38
A co do Bartka to on 80% armii ma na środku w kulturze barbów a resztę pod granicą z Domelem (bo ten chciał mu zrobić kuku) Więc raczej od twojej strony za wiele nie ma ;-)
Ja bym chciał się z nim dogadać ale walka idzie o słonie i niestety z tego nie ustąpię.

ScoobyDoo 2014-03-11 11:46:05
Mogę apelowac tylko o rozsądek.
trzeba sie dogadac, pamietaj ze barteq łyknał mało terenu ,(ty razy dwa), sloniai mozna sie przeciez kurde wymieniac. No ale jak sie dogadacie wasza sprawa.
Ja moje slonie oddam rudiemu :P

ScoobyDoo 2014-03-11 11:46:36
Acha jak idze wnuczek na morze, to niehc wysle kilka lajb do bodka aby ich męczyć

Forever 2014-03-11 12:02:29
pogadam z nim ale nie jest to łatwe ;-)

ScoobyDoo 2014-03-11 12:05:27
wiem ;)

Lepiej pogada z cheosem. Ten chyba sie obawia ze ja mam juz kirasjery.
Czarni najważniejsze jest zaufanie bo będziem dlugo i mocno wspołpracować.
WIec cheos niech sie przebudz bo drugie miesjce jest dla efe III dla whita.
Chyba ze im się właczy ssannie na zwycieśtwo ale watpie. White nie zdradzi to na 100%, efe wspłopracował 2 dypla z bodkeim (d4 i d5). Wiec kolejne dyplo są razem.

ScoobyDoo 2014-03-11 14:04:48
Ja tam jestem przerażony co się będzie działo jak bodek nabuduje mase galleonów.
Wtedy będzie masakra i rzeź

ScoobyDoo 2014-03-11 14:05:25
10 galenow z wyladawanym wojem , 40 jednostek Masakra.

Forever 2014-03-11 15:10:26
no co się będzie działo ;-)
Będzie masakra i po wakacjach D10 ;-)
Niestety mapa jest ultra pro Wikingowa
Sąsiedzi mu się trafili tacy że pozazdrościć
A po tym jak złapał latarnie to już istna masakra

ScoobyDoo 2014-03-11 15:12:58
ja obstawiam ze astor bedzei kolo 140 tury :/ u bodka

ScoobyDoo 2014-03-11 15:17:54
WIesz forek, Bodek dobrze zagrał zmobilizował sąsiadów, efe i white są mocno.
Wiec dobrze graja.

Tez obstawiam ze do wakacji dyplo się skoczy poprzez glosowanie przynajmniej ja będe glosował za zakończeniem

Forever 2014-03-11 22:43:18
Słuchaj fajnie napisałeś Cheos chyba da się przekonać
Teraz dla mnie najważniejsze dogadać się z Bartkiem bo na naszej wojnie najwięcej zyska Bodek.
Więc użyj uroku koziego czy czego wy tam w świątyniach używacie i macie wemnie sojusznika.

ScoobyDoo 2014-03-12 00:01:05
Dzieki,
napisze coś do bartka, bo naprawdę jak bedzie ostra sieczka to nie wazne kto ma slonie (lepiej aby mial ten blizej, bo wolno idą.
Na waszej glowie jest cent i ponti, aby ich zmotywować ukiernukować.

Gallerą plynę do rudiego, dajemy radę.
Mam jeszcze kilka pomysłow, opisze wam jak potwierdzicie.

Forever 2014-03-12 07:12:56
Co do Centa to myślę że da się przekonać gorzej z Pontim ale może Cheos do niego dotrze ;-)
A co zrobimy jeśli się Bartek zaprze ?
Jest szansa żebyś go trochę nacisnął wojskiem od tyłu ?

ScoobyDoo 2014-03-12 08:57:55
Forek nei ma takiej opcji aby coś militarnie wymuszał na bartku, bo cieniutki jetem, a chce wspierac Rudiego. MOgę apelowac do rozsądku, tłumaczyć.
Słoniami się mozna dzielić, nie są takie super jak sie wydaje. MOże być po nawet po 3 jak chcecie.

Kombinujcie, dogdajcie sie. Bo za chwile pogracie o pietruszkę. Jak sie na siebie uweźmiecie. Ja zresztą takżę

Forever 2014-03-12 09:18:49
Ja to rozumiem i wydaje mi się że podchodzę rozsądnie
Ale jeśli Bartek postawi mnie pod ścianą to będzie wojna
A wtedy Bodek będzie szczęśliwy jak fretka bo Cheos będzie pomagał w walce z Bartkiem zamiast podszczypywać Vikinga

Forever 2014-03-12 09:19:19
Postaram się dziś zadzwonić do ciebi to byśmy pogadali ale na razie jestem zasypany robotą

ScoobyDoo 2014-03-12 09:35:50
spoko poczekam

ScoobyDoo 2014-03-12 23:40:01
Zulusie czarny jak smoła,, rozmowa z toba podsunęła mi myśl.
Gdyby tak, zrobić wypad gallerami? wspólny na wyspy wykinga ?
Np każdy robii po 6 galler to 5 obstawy i płyniemy na wyspy. Też jest opcja.
TO jest rapter 30 jednostek (11 galer i 18 woja) ale jak by sie zebrało 5-6 chetny to fajnei byłoby :P 100 jednsotek wiece bodek nawet triremami mialby problem... bo ataki poszly by w obstawę gallery (np te promo siła) i jakby dopłynęło byłoby niezle.
Trzeba zrobic uzytek z galler puki jest to możliwe. Spalenie tej porąbanej wyspy to bylo by coś. Wiem ze daleko w uj ale bedzie cześciowo po skosie, ale mozna tak zrobic, jak się przyplunie masą jednostek to bedzie dobrze, objetnie co to bedzie.

Z Indiami pogadam, nie ma opcji trzeba sie ugadać.

Forever 2014-03-13 07:01:51
Słuchaj mam wrażenie że Bartek nie do końca jest szczery i usiłuje przeciągnąć sprawę (poprosił o czas do jutra) ale ponieważ naprawdę uważam że Viking jest najgroźniejszy napisałem mu że zaryzykuję.
Natomiast naprawdę jeśli mnie oszuka to obawiam się że ja się do wojny z Vikingiem nie dołączę zanim nie zrobię porządku z Bartkiem.

ScoobyDoo 2014-03-13 09:02:34
Spokojnie bartek musi przetrwic.

Forever 2014-03-13 09:12:01
Spoko mam tylko nadzieję że nie dasz mu słoni żeby łatwiej mu się MNIE trawiło ;-)

ScoobyDoo 2014-03-13 09:18:09
Powiedzialem ze jak go wykiwasz ze sloniami to mi oddAm swoje :p.
A lepiej abym nie oddawal.
Ja ta wiem ze jak sie ugadasz to bede mogl polegac.
Powiedzialem ze nawet jak ciebie rozwali to nic to nie zmieni bo musi rzwalic 2 miasta aby mec slonie
Ze jestes ty i wnuczek i cheos tez moze pomoc
Wiec spokoknie przetrawi i sie dogadacie

ScoobyDoo 2014-03-13 09:54:58
Widzialem tam perskiego immoratala sprobuje go ubic ale jak nie bede mogl to ubij swoimi jednostkami jak dasz rade.
Ach odej mi tymimpem i czariotem bo kurde straszysz barby

Forever 2014-03-13 10:40:21
Ja tymi jednostkami tylko przebiegnę bo wracam po okrążeniu świata do siebie

ScoobyDoo 2014-03-13 11:08:16
Tylko z daelka od miasta barbow
A jak rozmowy z cheosm ?

Forever 2014-03-13 11:49:08
No po wczorajszej akcji to raczej Cheos już nie ma złudzeń i Bodek wskoczył na pierwsze miejsce celów ;-)

ScoobyDoo 2014-03-16 13:44:05
Jak tam dogadywanie ?
Larry mi pisze, ze bedzie potrzebowal wsparcie aby powstrzymać, ekspanje efe.
Podobno juz podobił, calkowicie swoją rzekę i kończy cześć rzeki która jest nad jego sądziedem USA (larry), wiec efe jes masakraycznie silny :/

ScoobyDoo 2014-03-16 13:45:37
Wiec na pewno, ja będe walczył z Efe, no chyba że bedzie jakaś wspólna akacja lać Wikingów. Efe też ma ma mysznk ido zabijana, gallic warior 3 hil atak. +25 hill atak, i 50% na wycofanie sie. MIło

Forever 2014-03-16 13:48:44
Tak dogadane
Teraz muszę zbić barbów tylko przerażają mnie twoje relacje z randomem

ScoobyDoo 2014-03-16 15:34:27
Tak wogole z innej beczki wiesz co odkrywa Bodzio?

Bo jest taka kwestia, za 99% Piramidy do Efe bo ma kamień, bodzio ma na 100% pod sobą bo mowiiście ze miast czysci i ma słonie. Wiec jestem baaardzo ciekawy do kogo wpadnie GL. MIalem jak to sikną no ale random nie pomogl...
A z naukwocow mozna wypalić optykę, astro, edukacji, paper, chemie.... sporo potrzebnych techów jak dla vikingów..

ScoobyDoo 2014-03-16 16:54:14
Poukladalem sobie.
Od rudiego wiem, że bodek ma już sady (wiem to od poniedzialku)
Larry mowi ze w poniedzialem bodek odkrywał hinduizm. Wiec cosik mi nie pasowało.
Ale code law mozna miec przez currency.
Wiec jak larry mowi prawdę to bodek biegnie po GL!!!
Ja hajsu wiec zastanawiam sie czy sie nie poswieci i poscigać sie o GL.
Marble moge tez miec szybko.

Forever 2014-03-16 17:59:05
Z tego co wiem to wczoraj Bodek nie miał wymyślonego Cod of Laws i zbierał na nim kasę

ScoobyDoo 2014-03-16 18:03:10
No dzięki za info, cosik się źle poukladoło. jakby nie było GL w rękach bodka z latarnia to juź będzie kurwesko źle. Teraz kazdy zajęty czyszczeniem barbów zanim skończy sie to ze 15-20 tur minie. i wtedy trzeba ostro ich cheblować aby chociaż coś spróbowąć.

ScoobyDoo 2014-03-16 18:03:28
Czyli bodkowi eko łądnie skoczy jak sądy powycina :P

ScoobyDoo 2014-03-20 10:02:35
Masz info co bodek odkrywa? Pomimo ostrej wycinki i wypalenia techa jest juz przed cre zara.
Masakra white 14 miast wrzucam na miego szpiegostwo.

Forever 2014-03-20 10:29:22
Z tego co ostatnio słyszałem zbierał kasę na łucznictwie

ScoobyDoo 2014-03-23 21:22:06
Co tam u czarnych? Ani widu ani słuchu. Nic. Kończmy już grę?
Bo bodek ma już, zeusa, zara będzie partheton lub/i mMM bo skoro ma estetyke. Pewnie jescze MM może dołożyc

ScoobyDoo 2014-03-23 21:23:09
Bodek ma już kalendarz? Kombinujemy coś kładziemy lachę i w w czerwcu kończymy?
Jest jakaś wola i innych?, czy mają głęboko w dupie wszystko i poklikają?

Forever 2014-03-23 21:54:36
Nie umiem ci odpowiedzieć
Ja jestem za daleko a z tego co widzę to Bodek ugadał Whiteya, Gryza i Treba i będą teraz lać Rudiego.
Mogli byście uderzyć na Treba to by Rudi miał choć jedną flankę czystą

ScoobyDoo 2014-03-23 22:03:27
Z tego co mi wiadmo to Rihiter namówil aby Trebuch wspołpracował z Rudim.
Podobno jakoś to idzie, tylko nie rozgaduj tego zbyt szerko ;)
Holadnia to tech leader i ma swoje super statki zobaczymy jak to będzie.

Ogólnie slabo to widze. Widąc ze Indie są na Wikinga chętne. NIe wiem jak Japonia i Niemcy. Zobaczymy. Samemu nie dam rady, co zrobic. KOmbinuj ze cheosem aby z drugiej strony cisnąc. Ja ma pozytywny kontakt z Francja i USA.
Coś sie robi ale bez walki. Jedyny wynik to taki ze podobno Holadnia wspołpracuje z Francja.

Acha takmiedzy nami nie powtarzaj. To Turcja jest ciezkiej dupie.... Nie ma currency i koszty ją dobiły. powoli to idzię, podobno nauka stoi.
WIec raczej mocarstwem nie bedzie. NIe ma też IW wiec weisz. Nie wiem czy zamyka budzet na 15% ;)

jest naprawdę słaby i nie nadrobi już zapóźnienia, odpada z gry o cokowliek
Koniec dyplo w czerwcu chyba ze pogramy super dyploatycznie.

ScoobyDoo 

Posted: 2014-07-08, 17:57   

Forever 2014-03-23 22:41:14
No to niedługo się przekonamy bo z tego co słyszę Bodek idzie na Rudiego ze wsparciem Whiteya jeśli Gryz i Treb się dołączą to będzie po Rudim
Próbuję coś zmontować żeby choć Gryza zdjąć mu z pleców ale Rudi swoimi tekstami nie ułatwia mi zadania.

Co do Turji to nie chce mi się wierzyć że Richiter nie wymyślił curency
Ale zobaczymy z tego co widzę większość idzie w rozwój teraz

A masz jakiś kontakt z Larym ? wiesz co on teraz planuje i jak ta wojna z Jarkiem faktycznie przebiega ?

ScoobyDoo 2014-03-23 22:52:20
No przecież ci mówie ze rihiter nie ma currency :P .
Na bieżąco jestem z tym co sie dziej w u nich bo wiadomo, a reczej nigdy nie wiadomo kiedy :nozyk: ;)
Odrkył on przecież katapy wtedy sieknał Summerię. Potem sięknął, hindu, org relę i teolię. i KOniec :P . Na dluższy czas.

Z larrym mam dobry kontakt ale póki co atakować celtów to daleko. USA jest 50% na 50% wysypy ląd. Aztcy stracili prawie całość armii( mam wykres). Larry sstracil 3 HA na wojnie a aztecy masę. Jakies 880 tak jak mowi USA bo wykres dosłowenie runął. Aztecy maja zaledwie 6 miast wiec to takie warzywko.

Za julka tur mogę dac rudiemu słonie.

ScoobyDoo 2014-03-23 22:54:10
Witam bogaty naród holenderski, z jakże miłym dla mnie włądcą Willim ;)
Zaproponujesz OB aby mógl kontatk jakies złapac? i łądowować punkty szpiegowskie w Wikinga :)

ScoobyDoo 2014-03-23 22:54:25
Nie tu :/

ScoobyDoo 2014-03-24 10:13:55
To Turcy ugadali Holandię, ale widzę ze także Skośny przyłączaja sie do nagonki.
Słodko.

Forever 2014-03-24 10:28:09
A daj spokój już mnie to wkur....
Tłumaczę Centowi jak komu mądremu ale ten się zaparł bo Rudi postawił jedno miasto na "naszej wyspie"
Swoją drogą to dyplomacja Rudiego to jakieś dno i zaczynam rozumieć sąsiadów że wolą z Vikingiem się zgadać.
Teraz gadam z Pontim żeby uderzył na Gryza jeśli ten się ruszy na Rudiego ale czy to coś da to chu... wie.
Normalnie zaczyn am mieć dość tej gry ;-(

Forever 2014-03-24 10:28:43
Jak Turcy ugadali Holandię jak jej wojnę wypowiedzieli ??

ScoobyDoo 2014-03-24 10:58:27
Z holanida dopiero wczoraj złapalem kontakt.
Wcześniej z nimi rozmawiał i uzgdonił mistrz intrygi - najwyższy prorok z
najniższym GNP :rotfl2:

Pieknie uzgodnił tak jak rozwinął gospadarkę :cenzura:
A tu jeszcze Kitajce atakują. Pięknie. NIe może sie Podzieli Japoniec?
Przecież on dostanie **pier*** od wikinga bo bierze jego wyspę!!

Ilu z tym Wikingiem współpracuje? 6-7? nie pojęte. Rozumiem, efe i white, biorą pudło (chociaż mogliby miec ambicje ciut większe) ale reszta to akcja typu wspieramy leadera bo za wolno odlatuje? Wiking zarcie 20% większe niż drugi, cudaki buduje (a będą inne na 1000%).
Jak odpali rakięty (pobuduje sądy forbidden palace), cuakdi pobuduje to u czarnych wszsytkie banany spadną z drzewa.

Ale spoko, robie co mogę. Poczekam aż mi wiking wyjaśni. W czerwcu koniec i mam nadzieje że nie będzie przymusowego klikania.

Fakt w dyplomacji Rudi jest jak GNP turcji ;)

Padaka, padaka padaka, dno i 5 metrów mułu.

Mam nadziej, ze

Forever 2014-03-24 11:05:54
Słuchaj ja teraz gadam z Pontim i jest szansa że przyciśnie Gryza
tyle że chce dostać na 10 tur słonie (za 3 tury) więc jeśli się Bartek zgodzi to mu je wyśle.
Ty z Turkiem ciśnij Holandię to może się Rudi wybroni a to już by było coś
Co do Centa to wiesz jaki on jest jak się czepnie jakiegoś pomysłu to święty boże nie pomoże, ale nie zrażam się i pracuje nad nim.
Najważniejsze żeby się Rudi wybronił bo to pokaże sojusznikom Bodka że może nie warto się go trzymać, a przy okazji może da nam szansę na zrobienie Bodkowi kuku

Forever 2014-03-24 11:52:48
Jak widzisz udało mi się też ożywić trochę Cheosa
Weź przyciśnij Turcję żeby ta wojna z Holandią nie była tylko papierowa, a ja teraz biorę się za powstrzymanie Centa

ScoobyDoo 2014-03-25 09:33:58
I co tam czarnuch? Co tam z japonia? Turcja ma *** musze popracowac nad nia.
Pojechalbym go ryckami gdybym je mial

ScoobyDoo 2014-03-26 11:30:33
Z czarnuche z etiopii jakas ciezka rozmowa.
Wyglada na to, że trzeba będzie grać, bo np larry i lama chca.
Wiec jak już kurde sie barbamy to coś trzeba robic?

Moze Japonia odpuisci atak na fracnje? tam jest w uj terenu?
Wy idziecie na wyspy dobry plan, moze tez pojde i zajmę miejsce :)

ScoobyDoo 2014-04-13 01:08:48
Poprosiłem o cukier gdyz na razie kalendarz nie jest priorytetem i trzeba sie dozrobić w katapy i słoninę.
Szykuje się coś z Budika..., coś grubego cholera wie kto jest celem

Tak obok tego, to mnie martwi całkowity brak współpracy i wymiana choćby ogólnych planów.

Forever 2014-04-18 09:04:05
Scubek co się tam z Larym stało ?

ScoobyDoo 2014-04-18 09:22:34
daje teren za free efe. Tyle ja sie ewakuuje.

Forever 2014-04-18 09:25:21
I co Rihiter polegnie ?
Nie lepiej oddać 3 wioski Laremu i jakoś to ułożyć ?

ScoobyDoo 2014-04-18 09:48:10
czy rihi polegnie? nie wiem.
Co zrobie efe też nie wiem.
Ułożyć sie larry?
"polę a potem walczccie z efe".
Caly teren na na foodplainsach nad rihitere, bierze efe. Larry nie bierze nic.

Forever 2014-04-18 10:13:39
A nie sądzisz że takim zagraniem możesz spowodować że Lary dogada się z Efe i skończy się znacznie gorzej ?
Po za tym pytanie czy Efe gra pod siebie czy pod Bodka ?

ScoobyDoo 2014-04-18 10:16:25
Forek, stary nie kumasz?
Larry wbija mi kitę, od samego poczaątku był ugadany z Efe.
CO ja mam zrobić jak mam walczyć jak ten mi palic 3 miasta, w tym dwa wokół lasu? gdzie moge workami wycinać. Mam 14 worków, ale larry dziś buchnął mi 3 bo robilem drogę.

CO ja mam zrobic?

Forever 2014-04-18 10:19:41
Nie wiem
Nie znam waszej sytuacji
Zastanawiam się tylko czy macie szansę się obronić jeśli będziecie walczyć na dwóch frontach.
Ja to miałem nadzieję że wy zlejecie Efe a nie odwrotnie widzę że się nie udało i chciał bym żebyście się wybronili bo jak padnie święte to w zasadzie możemy kończyć tą farsę.

ScoobyDoo 2014-04-18 10:33:33
wiesz gadam z "geniusze" strategii.
Tłumaczę mu jak krowie na rowie, zobaczymy

Forever 2014-04-18 10:45:18
ok jak by trzeba mogę się włączyć bo też próbuję Laremu wytłumaczyć że to zły pomysł

ScoobyDoo 2014-04-18 10:59:47
nic nie pisz na razie

Forever 2014-04-18 11:13:27
ok

ScoobyDoo 2014-04-18 12:39:59
No to larry pali. Jego sprawa. Zdobywa teren dla efe.
Swietnie to rozegral laary efe wezmie teren a ten toche kasy.
Ja juz sie nie licze. Poklikam

ScoobyDoo 2014-04-18 12:40:40
A dalem ***** slonie na 6 tur

Forever 2014-04-18 12:50:09
no niestety ;-(

Forever 2014-04-23 11:37:32
Podpiszesz pokój z Larym ?

ScoobyDoo 2014-04-23 11:44:08
tak

Forever 2014-04-25 10:50:19
Na ile jesteś w stanie wybaczyć Laremu w obecnej sytuacji ?

ScoobyDoo 2014-04-25 11:26:31
Przeciez mu wybaczylem

Forever 2014-04-25 12:13:13
Musimy coś zrobić bo jak Bodek rozgniecie Larego (a wygląda na to że rozgniecie to będzie koniec

ScoobyDoo 2014-04-25 12:34:54
dobrze

ScoobyDoo 2014-04-25 12:35:02
gadalem z cheosem

Forever 2014-05-05 10:04:29
Słuchaj trzeba sprawdzić kto jeszcze nie został zarażony Islamem
Wiem że Rudi Ponti i chyba Jarek
Ja biorę na siebie Rudiego ty zaraź Jarka a Cheos zajmie się Pontim
Pytanie czy ktoś jeszcze żebyśmy się nie obudzili z ręką w nocniku.

ScoobyDoo 2014-05-05 10:49:30
Jarek i bobek moge wziac ich

Forever 2014-05-05 11:40:45
Ok to zasuwaj najlepiej żeby na najbliższe głosowanie mieli już relę

ScoobyDoo 2014-05-05 12:01:11
Na bnqjblizesze to nie wiem zobacze.
Moze wtajemniczyc wnuczka?

Forever 2014-05-05 12:02:21
Chyba można choć jego zaangażowanie jest dość niskie więc nie licz że jakoś specjalnie pomoże

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum