www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

durczokaktonawydalwyrok

Kto wydał wyrok na Durczoka?
Author Message
Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 51/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
  Posted: 2015-02-17, 16:49   Kto wydał wyrok na Durczoka?

Gorący temat. pewnie każdy go zna. Durczok i jego życie seksualne.
Ciekawe komu zależało żeby pojechać Durczoka?
Ja stawiam na PiS bo Wprost to ostatnio tuba PiSu. Jak się uda zgnoić Durczoka to pewnie zaczną po kolei niszczyć autorytet niewygodnych dziennikarzy!
Co myślicie?
Postaw piwo autorowi tego posta

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2015-02-17, 18:56   

Jakim trzeba być gościem by obwiniac za to jakakolwiek partie, jakby nie bylo PiSu to pewnie byś płakał po kątach,bo nie byloby na kogo zwalić.

Durczok lubi dac w nosa i podym.. panienki jako osoba publiczna byl nieostrożny przegiął pałę. W USA to większośc tej patologii bylaby juz dawno zgonojona a u nas niszczy się tego co wyjawia takie machlojki. Banana Republic of Poland.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Whiteye 

xfire: zakosiliminicka
Piwa: 63/7
starszy plutonowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier  I miejsce w Dyplo - Dyplo XIII  I miejsce w Dyplo - DyploMiś3  II miejsce w Dyplo - Dyplo 10  III miejsce w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8 
Posted: 2015-02-17, 19:04   

Durczok jest pierwszym z niszczonych autorytetów, czy zajmą się nimi po Durczoku?

Forever 

Helped: 2 times
Piwa: 51/49
starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2015-02-17, 19:32   

ponti wrote:
Jakim trzeba być gościem by obwiniac za to jakakolwiek partie, jakby nie bylo PiSu to pewnie byś płakał po kątach,bo nie byloby na kogo zwalić.

Durczok lubi dac w nosa i podym.. panienki jako osoba publiczna byl nieostrożny przegiął pałę. W USA to większośc tej patologii bylaby juz dawno zgonojona a u nas niszczy się tego co wyjawia takie machlojki. Banana Republic of Poland.

Ta oczywiście w USA to nie wciągają i nie piją a o dymaniu panienek to nawet nie słyszeli

Nie bronię Durczoka, aczkolwiek sama publikacja raczej z tych szmatławych.
Właściciel mieszkania po TYGODNIU wezwał policję i gazety
Przez tydzień to można było podłożyć wszystko (choć nie twierdzę że tak było)

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/29
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2015-02-17, 19:38   

Sami kolesie od wprosta mogli cos podrzucic.

Najpierw słyszałem ,ze włąścieciel mieszkania wezwał policję, a potem słysząłem ,ze nei policje tylko zadzwonił po kolesi z wprost. No sorry śmierdzi na kilometr .

Kto normalny w sytuacji jak ktoś nie płaci , dzwoni po kolesi z wprost. Dla mnie to ustawka na całego.

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2015-02-17, 19:43   

Dobry temat dla ciemnych mas, czyżby jakieś głosowanie nad lasami państwowymi podejście 2 niedługo? :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
J.Stalin[D10]
cule 

xfire: culecivka
Piwa: 49/11
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2015-02-17, 19:47   

Lary zejdź na ziemię. Jakby cokolwiek nieprawdziwego napisali, to by ich Durczok już dawno poszczuł Giertychem. Twierdząc, że "tak bywał tam, ale co robił to jego sprawa" przyznał się do wszystkiego i jeszcze więcej :) Nie pyskuje za dużo, bo się cieszy że udało mu sie zniszczyć większość materiałów, ale jeszcze trochę dyga, że odtworzą zawartość i wyjdzie, że zoofilia to najlżejsze czym się tam raczyli :D

Pierwsze moralizatory RP, ojej ale wpadka.

Forever 

starszy chorąży sztabowy  Brązowy zlotowicz - 1 zlot  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  Wygrany jeden GOTM - 1 wygrana 
Posted: 2015-02-17, 20:13   

Ale za co ma ich poszczuć ?
Czytałeś te artykuły ?
Ja czytałem oba
W pierwszym nazwisko Durczoka nie pada
A w drugim same insynuacje w stylu "masa torebek z białym proszkiem" gdzie skoro wiedzieli po co jadą to narkotester wypadało by mieć.
Mnie tam Durczok powiewa ani go nie lubiłem ani poważałem ale na takiej zasadzie to każdego można umoczyć we wszystko.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Nefliqus
Lary33 

generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2015-02-17, 20:19   

Forever wrote:
Ale za co ma ich poszczuć ?
Czytałeś te artykuły ?
Ja czytałem oba
W pierwszym nazwisko Durczoka nie pada
A w drugim same insynuacje w stylu "masa torebek z białym proszkiem" gdzie skoro wiedzieli po co jadą to narkotester wypadało by mieć.
Mnie tam Durczok powiewa ani go nie lubiłem ani poważałem ale na takiej zasadzie to każdego można umoczyć we wszystko.

Podpisuje się czterema kończynami.

A dlaczego to ustawka, to co napisałęm wyzej . Kto normalny, gd najemca mu nie płaci dzwoni po dziennikarzy aby z nim weszli do mieszkania. Nawet Durczok nie był najemcą.

A że "biały proszek" to pewnie jego to może być . Wziął chłopina trochę omo do białego aby przeprać białe skarpetki na squasha a tu pod jego nieobecnosc wpadaja koledzy po fachu i z prania nici ;)

cule 

xfire: culecivka
Piwa: 49/11
pułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6   III miejsce w Pucharze KAC - Turniej Rocznicowy 
Posted: 2015-02-17, 20:29   

A czy tam jest gdzieś napisane, że wchodził z dziennikarzami (nie czytalem)? Raczej chyba zadzwonił do nich jak już przyczaił, że to Durczok.

Wasza naiwność powala :D Tak jak pisałem - jakby cokolwiek co tam napisano było kłamstwem to by Durczok wrzeszczał, że skandal i potwarz. Zamiast tego poszedł na urlop :D Nie wiem czy Wy nie kumacie, że w tej branży (celebryckiej :P ) tak właśnie przyznaje się do winy?

Forever 

Posted: 2015-02-17, 20:46   

cule wrote:
A czy tam jest gdzieś napisane, że wchodził z dziennikarzami (nie czytalem)? Raczej chyba zadzwonił do nich jak już przyczaił, że to Durczok.

Wasza naiwność powala :D Tak jak pisałem - jakby cokolwiek co tam napisano było kłamstwem to by Durczok wrzeszczał, że skandal i potwarz. Zamiast tego poszedł na urlop :D Nie wiem czy Wy nie kumacie, że w tej branży (celebryckiej :P ) tak właśnie przyznaje się do winy?

Było tak

Koleś przyjechał (a w zasadzie jego żona) bo nie płacone był (wynajmowała jakaś panna)
Zaczął się dobijać ale nikt nie otwierał (choć ponoć było słychać że ktoś jest)
Żona bała się że złodziej więc wezwała policję
Zanim ci przyjechali dojechał do niej mąż i wtedy z mieszkania wyszedł jakiś koleś.
Zaczęli się szarpać i okazało się że to był Durczok
Przyjechała Policja spisała Durczoka i go puścili
Właściciel zamknął mieszkanie i przez tydzień tam nie wchodził czekając na zapłatę za zaległy czynsz.
Po tygodniu zadzwonił do Wprost i opowiedział co i jak.
Panowie pojechali i kolesie z Wprost zrobili zdjęcia
Kuniec

Tyle w skrócie (jeśli coś pominąłem to sory ale nie mam przed sobą źródła)

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 27/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2015-02-17, 21:00   

Ja tam czekam aż wyciągną coś na Lisów :)

Wg mnie na ludzi na świeczniku powinien być specjalny wydział w ABW i robić im prowokacje non stop - tak aby bali się w cokolwiek uwikłać...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
ponti
J.Stalin[D10]

Piwa: 10/45
starszy szeregowy 
Posted: 2015-02-17, 21:04   

Ja wyciągnąłem lisa z szafy
uwikłany od lat
w tej szafie
futro

Eferalga_500 

xfire: throgin
Helped: 3 times
Piwa: 27/4
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo 9  III miejsce w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2015-02-17, 21:08   

J.Stalin[D10] wrote:
Ja wyciągnąłem lisa z szafy
uwikłany od lat
w tej szafie
futro

:rotfl:

Lary33 

Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2015-02-17, 21:33   

efe no nie śmiej się z własnych tekstów no proszę ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum