www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "War Charioty na wynajem" (cule)
Author Message
Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2015-06-21, 10:04   Pakt "War Charioty na wynajem" (cule)

Pakt numer 3929, założony 2015-01-23 21:19:58 przez cule (Indie)

Nazwa paktu: War Charioty na wynajem

Zaproszone do paktu nacje:
Twórca: cule
haram
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2015-06-21, 10:04   

cule 2015-01-23 21:20:54
Witam, nawiązując do ogłoszenia... dawaj do nas, Rihiter chętnie podrzuci Ci trochę pkt. doświadczenia ;)

haram 2015-01-24 13:34:34
Witaj Cule, a tak jakieś konkretne korzyści to Egipt może mieć z atakowania Rihitera?
Wklej może jakieś dane na zachętę, co tam się u was dzieje.

cule 2015-01-24 18:17:25
Zachęcające dane, hmmm. Takie, że oni do mnie wyprawiali się z jednym spirem w obstawie więc jakbyś podleciał większą bandą to ich wytniesz prawie bez strat. A co mogę dać w zamian? Kurcze, myślałem że każdy jak ja ma radochę z samego rzezania :P Dam wszystko co mam.... czyli niewiele :D Nawet nie wiem czy admin sie zgodzi, jeśli tak to dam 4 worki. No i jak utrzymasz to możesz po nas posprzątać i zająć moje święte :D

haram 2015-01-25 17:53:09
Hmm, całkiem kuszące. Problem na razie jest taki, że ja dokładnie nie wiem gdzie jest teren Rihiego, ale wyślę zwiadowców w jego kierunku.

Może jakaś mapka jego terenu?

cule 2015-01-25 22:04:12
Spoko, tyle co widzę podeślę jutro. Jeśli będziesz robił turę przede mną i faktycznie jesteś zainteresowany to proponuję już ruszyć stakiem w moją stronę, bo każda tura może grać rolę. Jutro napisze więcej szczegółów, ale może być tak, że mnie ściągną zanim dojedziesz. Tak czy siak warto będzie przy tym być żeby w razie czego spalić święte miasto, które mogą chcieć zatrzymać, a taki sąsiad ze świętym i nieskończonością terenu wolnego nie będzie chyba wygodny ;)

cule 2015-01-25 22:14:22
No a jak dojedziesz zanim mnie ściągną i uda się ich cylnąć to płacę workami, także tak czy siak warto żebyś był tutaj tak szybko jak się da. Ja nawet nie wiem skąd Ty mnie znasz, ale zakładam że zza domela przyjeżdżasz i wiesz że tam są drogi którymi do mnie szybko możesz dolecieć.

haram 2015-01-25 23:15:12
Jeszcze się nie deklaruję, że na 100% pomogę, ale jestem zainteresowany.

Tak, jestem na południu, wzdłuż linii brzegowej, dotarłem do ciebie kutrem. Wyruszenie stackiem nie będzie takie proste bo unitów nie mam w jednym miejscu i sporo się aktualnie leczy. Z 5 chariotów mogę wysłać w miarę szybko, ale większą ilość, to zajmie trochę czasu.

Jak Twoje robole nie mają co robić, to może je wyślesz w obstawie chariotów, aby przedłużyły drogę wzdłuż wybrzeża. Tylko uważaj, bo masa barbarzyńskich axów i widziałem chariota Rihitera w okolicach ruin twojego miasta, najbardziej wysuniętego na południe.

cule 2015-01-25 23:38:01
Aha, no to możemy się nie wyrobić z czasem :) Ja wybrałem się na wycieczkę pod osłoną mgły i jutro podchodzę pod granicę bizantyjskiego pachołka (wikinga) :) Trochę woja zdążę jeszcze dociąć zanim przyjdą pod święte miasto, a mam tam +60% więc może nie padnie od razu, ale generalnie jest to kwestia tur jak sądzę. Maks 10. Worki na razie idą z wojem więc nie pobudują tam ścieżki.

Dlatego pisałem to co pisałem niżej. Jeśli przyjdziesz w miarę szybko, tak że zastaniesz ich pod moim miastem - możesz albo grzmotnąć w nich, albo wjechać w miasta Rihitera. Jak przyjdziesz za późno to przynajmniej spalisz święte. Taka sytuacja ;) Nie chodzi o pomoc Indiom, bo tutaj już nie ma co zbierać, tylko żeby Rihitera jeszcze na koniec pognębić, bo chłop ma już 9 miast i żal patrzeć jak sobie radośnie puchnie pod nosem "agresywnego" wasala. :)

haram 2015-01-27 23:17:49
No jednak nic nie wyjdzie z mojej interwencji. Trochę to daleko, a moi sąsiedzi nie przestają wojska drukować.

Jakieś mapy twoich oprawców mógłbyś wkleić tak czy inaczej ;)

haram 2015-01-30 20:39:44
Oracle jest w tym samym mieście, co rela?

cule 2015-01-31 12:33:15
Tak

cule 2015-01-31 13:26:15
Mojego stacka wysłanego już nie ma także zaraz pewnie się wkulają do mnie. Jak się zamknę w stolicy na górce to troche potrwa zanim ściągną obronę (katapy już ma forek) także jakbyś chciał spalić miasto z Oraclem to chyba ostatnia szansa, mógłbyś odpowiednio to rozgrywając mógłbyś w turkę walnąć Oracla i zgarnąć rozbić bank ;) Twoja decyzja, bo mnie i tak już nie bedzie za niedługo.

cule 2015-02-05 13:51:21
Szkoda, że się nie wybrałeś, bo właśnie weszli stackiem 30 aów... bez spira :D byłaby niesamowita rzeź :D To tylko tak informacyjnie. Proroka dołączyłem do stolicy także jak Rihi zajmie to wiedz, że ma bonus.
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum