www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt "Bombel i admin wlasciwe" (bombel79)
Author Message
Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 67/13
genera dywizji  Zoty order za specjalne zasugi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujcy, civilopedia  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Zoty gracz w demokracj - GwD1-admin  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2015-06-21, 11:05   Pakt "Bombel i admin wlasciwe" (bombel79)

Pakt numer 3889, zaoony 2015-01-04 22:55:23 przez bombel79 (Aztecy)

Nazwa paktu: Bombel i admin wlasciwe

Zaproszone do paktu nacje:
Twrca: bombel79
Bodek
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 67/13
genera dywizji  Zoty order za specjalne zasugi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujcy, civilopedia  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Zoty gracz w demokracj - GwD1-admin  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2015-06-21, 11:05   

bombel79 2015-01-04 22:56:04
chcialem na siebie doniesc :) a w zasadzie to bardziej na gilgiego i troche na siebie :)

zagadnal mnie wczoraj na tajnych czy chce pojechac greka... odpisalem grzecznie ze grek to moj sojusznik i go nie zdradze i zeby lepiej sie z nim dogadal.... dzisiaj gdy chcialem wladowac w gilga szpiegowstwo zauwazylem ze nie napotkalem go...

sorki, nie chcialem, choc za duzej winy w tym mojej nie ma.... prosze o uchylenie kary, bo sam ladnie na siebie donioslem, a poinformowalem, bo porzadek musi byc :) nie karaj z zbytnio gilga bo pewnie nie wpadl na to ze mnie jeszcze nie spotkal...

PS
oczywiscie walnalem sie i ten post puscilem do... gigla :rotfl2:

Bodek 2015-01-04 23:34:25
jak rozumiem zosta zaoony pakt tajny Gilg - Bombel
a nie macie kontaktu w grze

zatem prosz o nie pisanie nic w tym pakcie do czasu a sie spotkacie w grze
a sam jutro porozmawiam z Gilgiem

a btw jak juz jest pakt to pochwal si
co tam planujesz ??
Jak podzia zotka ??
z grekiem z Rudim oba dla siebie ??
a moe oba bez Ciebie :D

no rele jak widze masz... i co z ty, napocztym stonem ?? Dokaczasz ?

bombel79 2015-01-04 23:42:31
Stona nie kocz, zlotko dziele z grekiem. Grek ma mega armi i mnie chroni. J id teraz w miasta. Nie udao sie rudiego zjecha wic sie wycofujemy i rozwijany... Jestem do mocny w nauce, 35 nauki na tur... Alex ma mi wyci dungl a j lec po katapki...

Bodek 2015-01-05 09:58:37
Twoja moc w nauce wynika tylko z tego ze wyskoczylo ci sreberko
Niestety niewiele w tym Twojej zaslugi.
Czas cos zagrac samemu i sie wykazac czyms Panie Montezuma

bombel79 2015-01-16 17:37:03
hej Bodzio, jutro wyjezdzam na ferie - zakladam ze bede mial tam net wiec nie szukalem zastepstwa, ale jak cos, to prosba o wsparcie... mam pokoj, wiec nie powinno byc problemow... zreszta zakladam ze bedzie dobrze :)

Bodek 2015-01-21 10:19:02
no i co tam Monti planujesz w zaistniae sytuacji ??

Ukadasz si z Rudim czy bronisz Grecji ??

bombel79 2015-01-21 10:23:16
Nie wiem, od strony taktyki lepiej byoby wzi miasta, tylko e wtedy zdaje sie na ask rudiego... Zdecyduje za 1-2 tury...

Bodek 2015-01-21 10:23:59
a ile i ktre daje ??

bombel79 2015-01-21 10:26:36
Stolic, koo rynek i koo elaza...

Bodek 2015-01-21 10:30:13
no to nie najgorzej
zapewne dorzuci jeszcze port bo od niego bardzo daleko
ale wszystko zaley co planujesz dalej

wsplna wyprawa z Rudim po soniki to byaby szansa na ich zajcie i utrzymanie...
ale opinie amipakta uzyskasz jak wbijesz grekowi noyk :D

Bodek 2015-02-06 15:11:22
ahh Bombelku Bombelku

ju po fakcie wic si mog spyta jak ty to zrobie e przepucie Artemid ???
To jest dosownie - wstyd

bombel79 2015-02-06 16:44:05
Zachowania mnie zgubila

bombel79 2015-02-16 17:11:23
widzisz adminie, a mialem taki ladny plan trzymania sie z dala od eldorado, to nie... ech... ale to moja wina i moje bledy...

Bodek 2015-02-16 19:00:04
Too late to apologize...
It's to late :-(

Za wolno za wolno..

bombel79 2015-04-01 09:19:07
I jak tam panie admini twoje spojrzenie na gr? Moe by wielki sukces albo wielka kupa ;)

Ale musze przyzna ze w kocu zaczo si waciwe dyplo a nie jakie tam liczenie motkow.

Bodek 2015-04-01 09:26:37
No czas najwyszy...
A ty gdzie sie wybierasz ta banda?
Na ruska?

bombel79 2015-04-01 09:32:20
Na ruska. Wanie chce przekona Rudiego ze zamiast azteka powinien zaatakowa Holendra ;)

bombel79 2015-04-18 19:21:29
kurde, stracilem 245 kolbek przez to ze nie robilem ostatniej turki!!! Jakis ruch setem moge odpuscic ale nie tyle nauki!

bodku, jestem ugodowy i rozumialem ze wcztywanie turki mocno koliduje z twoimi planami w RL i zgodzilem sie zeby nie wczytywac, ale nie moge ot tak sobie odpuscic takiej straty w nauce i kasie.

Proponuje abys przekazal mi rownowartosc w zlocie... sam bedziesz wiedzial ile... to jest uczciwe i nie powoduje wielkiego zamieszania w rozgrywce...

o duzo mniejsze rzeczy na forum inni gracze robili rewolucje...

dla zalaczenia screen ze mam zero wymyslone i nic sie nie przenioslo z poprzedniego techa...

Bodek 2015-04-18 19:55:17
Bombelku
turka przepada Ci w wyniku wasnego gapiostwa
nie w wyniku awarii, problemw technicznych czy bdu serwera
Tura trwaa dzi do godziny 10.02 - byo naprawd duo czasuu aby si wyrobi

Nie mog nikomu dawa kasy tylko dlatego e opuci tur

Twoj prob traktuj jako art ;)

bombel79 2015-04-18 20:09:29
Bodku, to przestan traktowac ja jako zart. znasz bombla jako milego i ugodowego czlowieka. To nie jest stan ciagly i permanentny.

Wczoraj przed zlotem (jak tylko wrocilem z pracy) probowalem zrobic ture, ale ze peter mnie blokowal. Napisalem w technicznym zeby sie pospieszyl, ale oczywiscie olal sprawe. Poniewaz czulem sie organizatorem zlotu, nie chcialem sie na niego spoznic, wiec jak czlowiek poprosilem na technicznym o mozliwosc zrobienia turki rano. Nic nie odpisales. Poniewaz wczesniej w zupelnie losowych przypadkach turki byly przedluzane uzywano pauzy i innych rzeczy spodziewalem sie, ze uczestnictwo w Zlocie KAC nie bedzie powodem ze dotkna mnie tego typu konsekwencje.

Poniewaz pusciles turke samopas, choc zwykle robisz przeladowanie, tura zakonczyla sie bez mojego udzialu... w czym zawinilem??? co powinienem byl zrobic? wczesniej wyjsc ze zlotu?

dzis rano, jak tylko sie obudzilem poszedlem robic turke, ktora byla, 10:10? dzwonie jak czlowiek do ciebie i w pierwszej chwili przeciez powiedziales ze bedzie cofka, ale potem cos sie zmienilo (pewnie twoj RL na to wplynal) i jednak dzwonisz do mnie ze cofki nie bedzie... i mialem ci wtedy zrobic awanture plus hejta na forum? moge to zrobi i teraz, nie ma problemu... wielu innych klociloby sie o jeden mlotek, o jedna akcje workiem, a tu, ot *** ponad 200 golda szlag trafil, a ty bombelku dalej sie usmiechaj...

nie bodku, tak nie bedzie... wiec przemysl prosze swoja decyzje. i zrob to prosze z nalezyta rozwaga.

pozdrawiam serdecznie.

Bodek 2015-04-18 20:22:05
Bombelku
z ca sypati do Ciebie ale naprawd oczekujesz e Admina dyplo ma CI przekaza w grze ile tam zota za to e opucie tur ?????

Ile osb byo na zlocie ??
Ilu z nich opucio tury ??

bombel79 2015-04-18 20:36:49
Bodku, ale tu chodzi o to ze to Ty zaniedbales swoje obowizki. Nie odpowiedziae na mj wpis w technicznym. Dopusciles do tego eby gracz nie mia moliwoci zrobienia tury, mi mwi rnej proby i obiektywnych przeszkod. I w kocu zmienie swoj decyzj o wczytaniu gry bo ci to kolidowalo z RL. No, nie popisaes sie, to tak najdelikatniej.

na prawd liczysz ze odpuszcz ot tak strate jakis 240 kolbek? Mi nie chodzi o kas. Rwnie dobrze moemy wczyta serwa z dzisiejszego ranka. Jestem otwarty na propozycje adminie.

Bodek 2015-04-18 20:42:00
wczytanie poranne sava byoby z mojej strony grzecznoci
uprzejmoci w twoj stron a nie powinnoci

Zawsze gdy mam moliwoci techniczne id graczom na rk, nawet jeli to oni co zawinili i opucili tur z wasnej winy (jak Ty obecnie)
to jak tylko mam moliwo pomc to pomagam

dzi nie miaem takiej moliwoci, byem poza domem

Nie mog wstrzymywa gry na kika godzin a okazao si finalnie e na p dnia, bo kto tam si niw wyrobi i mu turka przepada

Gdyby jeszcze si rozegraa jaka wiksza bitwa to zapewne wczytywabym sava
ale Ty Bombelku po prostu zaspae

taka brutalna prawda
i za zaspanie oczekujesz a Admin wypaci Ci kas w grze ??

bombel79 2015-04-18 20:53:08
Rozumiem.

Bodek 2015-04-18 21:18:32
widz Bombelku e si unise we wpisie o zlocie ale zupenie niepotrzebnie

:(

bombel79 2015-04-18 21:21:14
Jestem bardzo spokojny Bodku. I im duej o tym myl tym mam wiksze przekonanie o susznocimojego postpowania.

Bodek 2015-04-18 21:33:39
a ja cigle mam przekonanie o susznoci mojego
dlatego na nastpnym zlocie masz si pojawi :)

a powaniej to po prostu zaspae Bombelku
zdarza si
prosie o turk do dziesitej, bya do 10.02
gdybym by przy kompie to bym cofn, nie byo mnie -> i poszo dalej

jak to mawia Peter s ofiary globalizacji

bombel79 2015-04-26 22:27:52
Lary nie spalil mi jednego miasta, wiec nie powinienem byl wczoraj podpisywac tego pokoju, jak tylko to zauwazylem to wypowiedzialem mu wojne... on jest pierwszy na wojnie...

nie wiedzialem ze nie spalil mi tego miasta...

Bodek 2015-04-27 08:20:42
brawo za spostrzegawczo
rzeczywicie tak jest jak piszesz

bombel79 2015-05-10 13:27:24
adminie, prosze o interpretacje, czy dobrze rozumiem... spodziewam sie ataku celta... on struga galerki i ewnie niebawem mnie zaatakuje... chcialbym jednak miec pewnosc ze moj interes nie zostanie narazony na uszczerbek i ze lancuszka nie bedzie... celt zwykle robi turki jako drugi... czy jesli ja jestem drugi na wojnie z rudim, to celt ma prawo wbic sie po mnie czy tez musi sie dopasowac do kolejnosci czyli byc pierwszym? prosze tez o zwrocenie uwagi na ewentualny zakaz podwojnego w turce poprzedzajacej wojne... genealnie widze potencjalny problem...

no i jest jeszcze sprawa nieszczesneg alexa ktory bedzie mi chcial pomoc kilkoma jednostkami... jak on ma sie wlaczyc w wojne, bo przeciez w wojnie z pontim jest pierwszy... acha, dla mnie wazniejsze jest bycie drugim niz pomoc alexa...

Bodek 2015-05-10 15:01:32
Celt nie ma adnej wojny i musi si dostosowa do kolejnoci czyli wejc jako pierwszy, przed Tob

bombel79 2015-05-17 22:43:59
Bodku, rudi siedzi juz w grze ponad 1,5 godziny... ja ide spac... mam nadzieje ze jutro wstane na tyle wczesniej zeby zrobic turke...

kurde, moze czas wprowadzic jakies ograniczenia?
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: