www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt 29, start 2007-04-26 14:39:22 przez LDeska (Japonczycy)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 21/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-07-02, 12:11   Pakt 29, start 2007-04-26 14:39:22 przez LDeska (Japonczycy)

Pakt nr 29, utworzony 2007-04-26 14:39:22 przez LDeska (Japonczycy)
Nazwa paktu: Sojusz Japońsko-Kartagiński-Mongolski
Zaproszone do paktu nacje:
1. meca (Mongolowie)
2. Bombel (Kartaginczycy)
3. LDeska (Japonczycy)

Tu możemy łatwiej prowadzić rozmowy trójstronne :) Powtórzę co pisałem do Bombla - Savio (Celtia) dostał ofertę od Bombla (za moim pośrednictwem) żeby zaatakował z Wami Inkę. Ja byłem przekaźnikiem bo mam u niego chody - oddałem Savio miasto Martina, tą słynną Gergovię :) Co do moich planów - uważam że głównym zadaniem jest powstrzymywanie Petera i umożliwienie rozwoju Bomblowi (żeby puchł) :) W tym celu najbardziej potrzebuję Wielkiego Artysty żeby zabrać kulturowo byłe tereny Rosji i żeby mieć dużo czasu na reakcję gdyby Peter szedł na mnie.

Bombel (Kartaginczycy) 2007-04-26 15:16:48:
ok Leszku, jesli nie urodzi mi sie artysta, to po feudalizmie skocze po muzyke... troche mi to zwolni grenadierow ale bedziesz mial swoja bombe :)
Bombel (Kartaginczycy) 2007-05-02 12:26:37:
no dobra Panowie, widze ze tylko ja w tych paktach pisze :) a wyglada to tak... za 4 turki robie wjazd maxiemu prosto w... prosto w Ancjum. Mam nadzieje ze zniszcze mu ta jego armie i ze chlopak przejdzie do defensywy... meca, mam andzieje ze pare tur (powiedzmy 3-4) po moim ataku zaatakujesz jego poludniowa flanke... moj plan podboju sprowadza sie do zajecia 3 miast na polnocy i 2 na poluniu oraz rzymu (jak sie uda) reszta jest do twojej dyspozycji... jak ida rozmowy wlaczenia celtow do wojny? bo trzebabyloby ich zaangazowac w to wszystko... nie musi byc tego duzo, ale zeby odciagnac choc troche sil maxiego... Leszku, Peter sie wycofal, wiec mozebdziesz zainteresowany wyslaniem choc skromnego kontygentu? :)
LDeska (Japonczycy) 2007-05-14 09:48:29:
U mnie sytuacja wzorowa - trzon armii Rosji przestał istnieć. Zająłem a nie zburzyłem to miasto w miejscu dawnej stolicy Rosji - miejsce jest oczywiście przepiękne :) no i będzie super na bombę kulturową... Teraz sprawdzaj rydwanem czy Peter nie idzie na odsiecz. Chciałbym jeszcze trochę poburzyć miast Rosji, ale zaczyna się u mnie niezadowolenie, bo zmieniła sobie religię państwową na Judaizm i z tego powodu jest +1 :( oprócz +1 :( który był wcześniej.
Bombel (Kartaginczycy) 2007-05-16 11:58:29:
rydwan w pogotowiu :) patrze na Petera miasta i widze mnostwo farm... ma pewnie pelno specjalistow... trza bedzie cos z tym zrobic...
LDeska (Japonczycy) 2007-05-17 09:26:48:
Proponuję spalić :) Na razie męczę przedpole - Stopę. Meca - o co chodzi z wojną z LBD? Chcesz prowadzić wojnę na dwa fronty? Bo ja liczyłem na Twoją pomoc w krucjacie 'wschodniej' a Ty zaczynasz krucjatę południową... ja tam nie mogę iść pomóc. Napisz jak to widzisz - nie pokonasz tej trójki sam, nie chciałbym żebyś Bombla wciągał w tą wojnę, bo się przecież nie rozdwoi. Określ się jasno Meca jakie masz plany długofalowe w związku z dyplo - kierunki rozwoju itd. żebyśmy mogli sobie poplanować. Przede wszystkim jak bardzo poważnie traktujesz sojusz z nami. Jeżeli chcesz tak jak ja i Bombel zrobić taki jeden sojusz, to uregulujmy ten status - zróbmy sojusz jawny z oficjalnym paktem na forum - coś w rodzaju Rzeczpospolitej Trzech Narodów :) Co Wy na to?
Bombel (Kartaginczycy) 2007-05-17 15:49:19:
hm, JKM? :) brzmi jak Jego Krolewska Mosc :) problem z meca w tym, ze z LBD spiskuje Maxi, wyslalem do niego zaproszenie do naszego sojuszu, z tym zastrzezeniem ze na poczatku bedzie musial byc przetestowany... PS mysle ze desant galeonami moze niezle namieszac na tych uniwerystetach... szczegolnie ze mam tam juz kilka miast z judaizmem i wiem co jest w srodku :) PS2 a czemu nie gadamy z pontim? przeciez to wrog naszego wroga...
LDeska (Japonczycy) 2007-05-18 14:01:12:
Pomysły ciekawe - musimy je rozważyć. Poprawiłem pakciarza i Meca powinien wreszcie mieć dostęp do tego paktu. Poczekajmy co napisze. Co do Pontiego to dobry pomysł, tylko że to i tak za mało - Ponti i Meca na 3 państwa. Chociaż bratnia pomoc słoni na galeonach :D może zdać egzamin...
LDeska (Japonczycy) 2007-05-18 14:03:49:
Przeczytałem ostatni wpis Maxiego w kronice. Proponuję jednak go zjechać w najbliższym możliwym terminie... najpierw oczywiście zabezpieczenie granic - mojej przed Peterem i Mecy przed LBD, ale rozwalenie Backa to powinien być cel raczej krótkofalowy niż długofalowy
LDeska (Japonczycy) 2007-05-22 10:29:23:
Widzę w kronice Bombel że wspierasz zrzutami ekranu przeciwników Pontiego... :) ? Nie rozumiem, przecież oni są wrogiem Mecy... ???
meca (Mongolowie) 2007-05-22 12:13:31:
jestem. zaraz wszystko przeczytam i odpisze :)
meca (Mongolowie) 2007-05-22 12:19:48:
Witam serdecznie i jednoczesnie przepraszam, ze trwalo to tak dlugo, ale jak wiadomo mialem problemy z dostaniem sie tutaj. Plany byly przecudne. Najpierw mielismy zniszczyc inkow, po czy mialem przerzucic swoje wszystkie sily na poludnie, zeby pilnowac granic z lbd, bo tam tylko warriorzy w miastach. Jak wiadomo sprawy sie skomplikowaly i zostalem bezczelnie napadniety przez lbd, a po podpisaniu pokoju przez bombla z maxim, takze przez inke. Final tego jest taki, ze zamiast spokojnie przerzucic wojo na poludnie musze teraz uzerac sie z maxim na polnocy, a na poludniu moje bezbronne miasta plona, a przeciwnicy posuwaja sie w glab ladu. Co kolwiek sie stanie priorytetem jest dla mnie zjechanie maxiego, a o reszcie pomysle pozniej.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum