www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Pakt 29, start 2007-04-26 14:39:22 przez LDeska (Japonczycy)
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-07-02, 13:11   Pakt 29, start 2007-04-26 14:39:22 przez LDeska (Japonczycy)

Pakt nr 29, utworzony 2007-04-26 14:39:22 przez LDeska (Japonczycy)
Nazwa paktu: Sojusz Japo?sko-Kartagi?ski-Mongolski
Zaproszone do paktu nacje:
1. meca (Mongolowie)
2. Bombel (Kartaginczycy)
3. LDeska (Japonczycy)

Tu mo?emy ?atwiej prowadzi? rozmowy tr?jstronne :) Powt?rz? co pisa?em do Bombla - Savio (Celtia) dosta? ofert? od Bombla (za moim po?rednictwem) ?eby zaatakowa? z Wami Ink?. Ja by?em przeka?nikiem bo mam u niego chody - odda?em Savio miasto Martina, t? s?ynn? Gergovi? :) Co do moich plan?w - uwa?am ?e g??wnym zadaniem jest powstrzymywanie Petera i umo?liwienie rozwoju Bomblowi (?eby puch?) :) W tym celu najbardziej potrzebuj? Wielkiego Artysty ?eby zabra? kulturowo by?e tereny Rosji i ?eby mie? du?o czasu na reakcj? gdyby Peter szed? na mnie.

Bombel (Kartaginczycy) 2007-04-26 15:16:48:
ok Leszku, jesli nie urodzi mi sie artysta, to po feudalizmie skocze po muzyke... troche mi to zwolni grenadierow ale bedziesz mial swoja bombe :)
Bombel (Kartaginczycy) 2007-05-02 12:26:37:
no dobra Panowie, widze ze tylko ja w tych paktach pisze :) a wyglada to tak... za 4 turki robie wjazd maxiemu prosto w... prosto w Ancjum. Mam nadzieje ze zniszcze mu ta jego armie i ze chlopak przejdzie do defensywy... meca, mam andzieje ze pare tur (powiedzmy 3-4) po moim ataku zaatakujesz jego poludniowa flanke... moj plan podboju sprowadza sie do zajecia 3 miast na polnocy i 2 na poluniu oraz rzymu (jak sie uda) reszta jest do twojej dyspozycji... jak ida rozmowy wlaczenia celtow do wojny? bo trzebabyloby ich zaangazowac w to wszystko... nie musi byc tego duzo, ale zeby odciagnac choc troche sil maxiego... Leszku, Peter sie wycofal, wiec mozebdziesz zainteresowany wyslaniem choc skromnego kontygentu? :)
LDeska (Japonczycy) 2007-05-14 09:48:29:
U mnie sytuacja wzorowa - trzon armii Rosji przesta? istnie?. Zaj??em a nie zburzy?em to miasto w miejscu dawnej stolicy Rosji - miejsce jest oczywi?cie przepi?kne :) no i b?dzie super na bomb? kulturow?... Teraz sprawdzaj rydwanem czy Peter nie idzie na odsiecz. Chcia?bym jeszcze troch? poburzy? miast Rosji, ale zaczyna si? u mnie niezadowolenie, bo zmieni?a sobie religi? pa?stwow? na Judaizm i z tego powodu jest +1 :( opr?cz +1 :( kt?ry by? wcze?niej.
Bombel (Kartaginczycy) 2007-05-16 11:58:29:
rydwan w pogotowiu :) patrze na Petera miasta i widze mnostwo farm... ma pewnie pelno specjalistow... trza bedzie cos z tym zrobic...
LDeska (Japonczycy) 2007-05-17 09:26:48:
Proponuj? spali? :) Na razie m?cz? przedpole - Stop?. Meca - o co chodzi z wojn? z LBD? Chcesz prowadzi? wojn? na dwa fronty? Bo ja liczy?em na Twoj? pomoc w krucjacie 'wschodniej' a Ty zaczynasz krucjat? po?udniow?... ja tam nie mog? i?? pom?c. Napisz jak to widzisz - nie pokonasz tej tr?jki sam, nie chcia?bym ?eby? Bombla wci?ga? w t? wojn?, bo si? przecie? nie rozdwoi. Okre?l si? jasno Meca jakie masz plany d?ugofalowe w zwi?zku z dyplo - kierunki rozwoju itd. ?eby?my mogli sobie poplanowa?. Przede wszystkim jak bardzo powa?nie traktujesz sojusz z nami. Je?eli chcesz tak jak ja i Bombel zrobi? taki jeden sojusz, to uregulujmy ten status - zr?bmy sojusz jawny z oficjalnym paktem na forum - co? w rodzaju Rzeczpospolitej Trzech Narod?w :) Co Wy na to?
Bombel (Kartaginczycy) 2007-05-17 15:49:19:
hm, JKM? :) brzmi jak Jego Krolewska Mosc :) problem z meca w tym, ze z LBD spiskuje Maxi, wyslalem do niego zaproszenie do naszego sojuszu, z tym zastrzezeniem ze na poczatku bedzie musial byc przetestowany... PS mysle ze desant galeonami moze niezle namieszac na tych uniwerystetach... szczegolnie ze mam tam juz kilka miast z judaizmem i wiem co jest w srodku :) PS2 a czemu nie gadamy z pontim? przeciez to wrog naszego wroga...
LDeska (Japonczycy) 2007-05-18 14:01:12:
Pomys?y ciekawe - musimy je rozwa?y?. Poprawi?em pakciarza i Meca powinien wreszcie mie? dost?p do tego paktu. Poczekajmy co napisze. Co do Pontiego to dobry pomys?, tylko ?e to i tak za ma?o - Ponti i Meca na 3 pa?stwa. Chocia? bratnia pomoc s?oni na galeonach :D mo?e zda? egzamin...
LDeska (Japonczycy) 2007-05-18 14:03:49:
Przeczyta?em ostatni wpis Maxiego w kronice. Proponuj? jednak go zjecha? w najbli?szym mo?liwym terminie... najpierw oczywi?cie zabezpieczenie granic - mojej przed Peterem i Mecy przed LBD, ale rozwalenie Backa to powinien by? cel raczej kr?tkofalowy ni? d?ugofalowy
LDeska (Japonczycy) 2007-05-22 10:29:23:
Widz? w kronice Bombel ?e wspierasz zrzutami ekranu przeciwnik?w Pontiego... :) ? Nie rozumiem, przecie? oni s? wrogiem Mecy... ???
meca (Mongolowie) 2007-05-22 12:13:31:
jestem. zaraz wszystko przeczytam i odpisze :)
meca (Mongolowie) 2007-05-22 12:19:48:
Witam serdecznie i jednoczesnie przepraszam, ze trwalo to tak dlugo, ale jak wiadomo mialem problemy z dostaniem sie tutaj. Plany byly przecudne. Najpierw mielismy zniszczyc inkow, po czy mialem przerzucic swoje wszystkie sily na poludnie, zeby pilnowac granic z lbd, bo tam tylko warriorzy w miastach. Jak wiadomo sprawy sie skomplikowaly i zostalem bezczelnie napadniety przez lbd, a po podpisaniu pokoju przez bombla z maxim, takze przez inke. Final tego jest taki, ze zamiast spokojnie przerzucic wojo na poludnie musze teraz uzerac sie z maxim na polnocy, a na poludniu moje bezbronne miasta plona, a przeciwnicy posuwaja sie w glab ladu. Co kolwiek sie stanie priorytetem jest dla mnie zjechanie maxiego, a o reszcie pomysle pozniej.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum