www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

chybaostatni

Chyba ostatni
Author Message
Kalpurnia

Otrzymał 2 piw(a)
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2016-07-02, 16:26   Chyba ostatni

z panem panie Ldeska to nawet nie chce mi się rozmawiać bo pańskie hipotezy i teorie są w 110 procentach nietrafione, a pańska ignorancja i infantylizm w sprawach w sumie interesujących powinna być przysłowiowa. Ale rzeczywiście ma Pan rację, nikt mnie nie czyta, bo najprościej jest wypierać z umysłów pewne zagadnienia, które nie pasują do obrazu rzeczywistości. Zresztą nie mam ochoty rozmawiać z kimś kogo rzeczywiście można nazwać już nie pożytecznym idiotą a bardzo pożytecznym idiotą, którego argumentem, jedynym zresztą, jest moje trzecie konto. Trzeb było pierwszego nie usuwać. Tak, takie mam o Panu zdanie i nie mam zamiaru go zmieniać.

Co do Pana Panie Rudi uważam Pana za niezłego manipulatora i nie jest Pan jak większość tego forum ignorantem. Ale ma Pan rację w jednym, ignorantów nie należy nazywać kretynami. A, że są to w większości ignoranci niech świadczą przytoczone komentarze pod pewnymi poważnymi tekstami.
ale spam.
No ale spam,
E tam, Rosyjska propaganda.
Ależ odnosisz korzyść w przeciwnym wypadku nie tworzył byś takiego długiego tekstu
Jaka to korzyść mogę tylko zgadywać
Ja mam koparkę więc raz dwa schron sie trzaśnie
Ja mam ponton, a do Szwecji nie jest daleko
Naprawdę jak widzę to co Putin wyprawia staje mi przed oczami Hitler i jego testowanie na ile może sobie pozwolić i podobnie jak Hitler Putin może w pewnym momencie pójść na całość bo uzna że Europa nie zareaguje
a moze baba jaga to matrioszka
Tak wiemy Rosja to kraj miłości i przyjaźni a źli imperialiści opluwają naszych braci ze wschodu. A już sąsiedzi to mogą się spodziewać wszystkiego co najlepsze

To są szanowny Panie złote myśli tego forum pod artykułem Pana Jana Sanockiego dotyczące konfliktu na Ukrainie. W roku 2016 wiadomo już, że niejaka Pani Victoria Nuland przyznała , że impreza na Ukrainie kosztowała USA 5 miliardów dolarów .A znaczy to tyle, że majdan na Ukrainie był sponsorowany przez miłujących pokój i , że za 5 miliardów obalono legalny rząd ukraiński. Na tym forum nie znalazłem na ten temat żadnej informacji. Znajduje za to kolejny propagandowy tekst:

Pis próbuje utrzymać Unię taką jak jest ale Niemcom i Francji bez kasy z GB przestaje się to opłacać...

Próbuję też trzymąc Ukrainę jak najbardziej blisko Unii bo póki Rosja jest zajęta Ukrainą i państwami Nadbałtyckimi to nie zajmie się nami i to jest nasza polityka....

Oczywiście zaraz się podniosą głosy że tego oczekuje Putin bo to powoduje rozpad Unii a to kompletne bzdury rozpad Unii powoduje brak kasy albo niechęć np GB do płacenia za resztę jak profity zbiera Niemiec i Francuz.

No więc może komentarz do tego tekstu, którego zresztą nie rozumiem. Jaki Putin. Czy Putin musi być w tej propagandzie wszędzie.
Wynik referendum najbardziej zdziwił angoli ,którzy chyba nie tego oczekiwali. Obecnie największymi zwolennikami jak najszybszego Brexitu sa i Niemcy i Francja. Anglicy zaskoczeni zaczynają stopować i są przynaglani przez Paryż i Berlin w kwestii rozpoczęcia procedur wyjścia.
Oczywiście co do Krymu to od zawsze był on Tatarski potem turecki a od czasów powstania 13 kolonii jako USA rosyjski. Nigdy natomiast nie był ukraiński. Równie dobrze można by Teksas albo Kalifornię traktować jako hiszpańską, albo meksykańską.

Pod moim osobistym tekstem na temat jak to nazywam III ataku totalitaryzmu
Co za bełkot
Może jakiś admin zajął by się tym panem i jego wypocinami
A ja myślałem, że Dzia jest stuknięty
A tu czasem wpadają jakieś oszołomy i raczą nas swoimi teoriami taki urok internetu dostępnego dla 13 latków

Okazuje się w roku 2016 , że zarówno rewolucja kulturowa ,jak i rewolucja poprzez instytucję jest prawdą. Prawdą nawet jest wojna, którą przepowiedziałem .Wojna jaką USA wypowiedziały temu kontynentowi. Na szczęście nie jest ona gorąca, ale kto wie jak może się skończyć ta antyrosyjska propaganda. Zakładam, ze USA będzie prowadziło wojnę o demokrację z Rosją do ostatniego Polaka.

Wprost rozczulające jest rozumienie świata przez to forum. Oczywiście oceniane statystycznie,ale jak zauważyłem Ci co się ze mną zgadzają nie dyskutują w tych tematach. Może też nie czytają nie wiem, może nie chcą być wzięci przez forum za "nienormalnych" .
Jaki więc jest ten świat. Ano jest to świat gdzie altruistyczni amerykanie i altruistyczna Unia Europejska mają na celu zbawianie świata. To jest taka misja dziejowa i na drodze do wiecznej szczęśliwości stoi zły duch Putin, który chce świat wkręcić w III wojnę. Widziany jest ten świat mniej wicej tak jak widzi to przeciętny ćwierćinteligent czytający Gazetę Polską ,który wyobraża sobie XIX wiek w Wielkiej Brytanii jako flegmatyczne siorpanie herbatki. On nie wie, że rozpędzanie demonstracji w XIX wieku kończyło się ostro, a jeszcze w 1972 był na przykład tzw. Bloody Sunday, a w Połuduniowej Afryce Burowie umierali w brytyjskich obozach koncentracyjnych. On tego nie wie, nie rozumie i wierzy, że Anglicy byli milsi od Rosjan, a zbrodnie belgijskiego psychopaty w Kongu w ogóle go nie obchodzą. Powiem więcej, one w ogóle nie istniały.
To forum zapomina tylko, że za pewnymi interesami stoją wielkie "Putinowskie" koncerny : Monsanto, Nestle, Behtel,Tyson, Food oraz towar taki jak WODA, bawełna, soja, kukurydza, wołowina, kurczaki, leki na cukrzycę i urządzenia dla cukrzyków.Jest jeszcze emulgator czyli E322 czyli letycyna sojowa z ogromną koncentracją pestycydów
Produkcja żywności i leki na choroby wywoływane tą żywnością jest rękach do 10 koncernów takich jak n.p. Tyson Food (113 tysięcy zatrudnionych, zysk netto 1,2 miliarda dolarów) Smithfield Foods (44 tysiące i 0,5 dolarów miliarda zysku ),
Dla porównania francuski LDC (to tylko 100 milionów euro zysku)
Oto 5 firm rządzących rynkiem kurczaków w USA :Tyson Foods, Perdue Farms, Sanderson Farms i Pilgrim’s Pride. Dodajmy do tego Cargill zatrudniający 160 tysięcy ludzi na świecie.
Woda natomiast jest jeszcze dobrem ogólnym, ale już Nestle chciało na tym położyć łapę.
Taka" potęga" duńska jak Danish Crown Amba właściciel Sokołowa, największy producent wieprzowiny w Europie,która z polskich hodowców uczyniła świniopasów ma tylko 184 miliony euro zysku.
Warto pomyśleć co się stanie z Europą gdy z siłą wodospadu ,w ramach TTIP, uderzą potęgi z USA i o co tak naprawdę toczy się gra.
Oczywiście zamiast głębokiego zastanowienia i próby merytorycznej dyskusji jak chociażby pokazało to forum w sprawie różnic między komunizmem a socjalizmem, to forum to statystycznie potrafi tylko szczekać hasełkami i pisać o niczym. Przeważnie o złym Putinie i agresji rosyjskiej wobec Polski. Niektórzy robią przy tym taką ilość błędów , że jest to ewidentne lekceważenie drugiej strony. Proponuję się spytać Petera o to co się dzieje na rynku żywności czy rynku pasz, tyle tylko ,że Peter zdaje się też już zwątpił w sens tłumaczenia czegokolwiek. I chyba rzeczywiście to on ma rację, wiec ku uciesze wszystkich do widzenia się z Państwem. A radził bym popatrzeć o co chodzi w sprawie produkcji żywności, pasz, nawozów i leków, bo to jest rynek obecnie największy. Inna sprawa to pytanie czy tak naprawdę warto mieć świadomość zagrożeń?
Jeszcze raz na koniec. Rosja nie jest naszym wrogiem. Tak samo zresztą jak Białoruś z którą łączy nas wspólna historia i wspólne państwo zwane Rzeczpospolita Obojga Narodów. Próbą ratowania jedności terytorialnej tego państwa była konfederacja Targowicka., a nie jak chce propaganda stronnictwo pruskie zwane konfederacją Barską. To taka mała dygresja na koniec bo może wreszcie czas odkłamać pewne mity. Mity nazwisk, które mają nawet swoje ulice, od zdrajcy Kołłątaja, do psychopaty Bora Komorowskiego, którego podobno zastrzelili na polowaniu polscy oficerowie, gdyż mieli dość już tej hieny.

PS
Ja nigdy nie atakuję pierwszy,ale bronić się potrafię. Miłego dnia
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum