www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

czlowiekadodateknowyprawa

Nowy dodatek prawa człowieka
Author Message
itkovian 

Helped: 3 times
Piwa: 31/27
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2016-08-19, 19:30   Nowy dodatek prawa człowieka

http://store.steampowered.com/app/486570/

No to mamy zapowiedź nowego dodatku patrząc na screeny szykuję się znów duuużo zmian.

Dla mnie EU4 gra pięciolecia właśnie dzięki temu rozwojowi :) .
Postaw piwo autorowi tego posta

Nefliqus 

Helped: 5 times
Piwa: 51/67
podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2016-08-28, 09:13   Re: Nowy dodatek prawa człowieka

itkovian wrote:
http://store.steampowered.com/app/486570/

No to mamy zapowiedź nowego dodatku patrząc na screeny szykuję się znów duuużo zmian.

Dla mnie EU4 gra pięciolecia właśnie dzięki temu rozwojowi :) .

To jest niesamowite że dalej maja pomysly na nowe dodatki.

Nefliqus 

podpułkownik  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5 
Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2016-10-13, 20:29   

graliście już?
Nie wiem czy to jest specjalna zmiana ale jak się atakuje oblegających zamek to w bitwie występuje się jako obrońca. Dziwne to jest trochę.

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 45/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2016-10-14, 10:51   

Nefliqus wrote:
graliście już?

Kilkadziesiąt godzin fajnej zabawy za mną ;)

Na plus jest:
- dyplomacja AI - bardziej utrudniają żywot
- nowe opcje dyplomacji
- zarządzanie kulturą (w końcu)
- większe zarządzanie następcą (i ewentualnym następcą z innej dynastii)
- indywidualne cechy władców i generałów
- wymyślanie nauk ciekawie zostało zmodyfikowane

Na minus:
- problem z koordynacją AI w walkach co się potrafi skończyć dwoma pojedynczymi atakami jeden po drugim (sromotne klęski) zamiast pojedynczego ataku z szansa na zwycięstwo.
- jednostki AI potrafią stać i się nie włączyć do walki gdy są potrzebne.

Mam nadzieję, że naprawią te AI w walce, chociaż to są pojedyncze przypadki, a nie norma.
Chyba im to wyszło przy okazji zwiększania aktywności jednostek AI, które teraz sporo więcej manewrują po mapie ;)

Ogólnie trudniej przez lepsze AI w dyplomacji mimo wszystko, więc zabawa całkiem fajna no i odkrywanie nowości :)

Nefliqus 

Reprimends:
 3/3/6
Posted: 2016-11-02, 15:49   

Kurcze znowu robia jakiego patcha z zmiana mapy - nigdy nie dogram tej gry do końca!

Peter 

generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2016-11-02, 17:16   

Nefliqus wrote:
Kurcze znowu robia jakiego patcha z zmiana mapy - nigdy nie dogram tej gry do końca!

No ale za to jest fajniej ;)

darecki_31

starszy szeregowy 
Posted: 2016-12-16, 08:12   

Troszkę odkopuję temat. Wie ktoś czy można jakoś przyspieszyć rozprzestrzenianie się nurtów? Gram Rzeczpospolitą i mam już prawie 160% kary technologicznej. Na moich ziemiach nie ma nawet 1% nurtu "Kolonializm" a u większości sąsiadów tak. Czy te nurty wiążą się z idami? Skoro jestem Polską to w ogóle odpuściłem sobie kolonizacje a skupiam się na działaniach na wschodzie więc takie idee mi są w ogóle nie potrzebne.

itkovian 

Helped: 3 times
Piwa: 31/27
starszy chorąży sztabowy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  Przeżycie w Dyplo - DyploMiś3 
Posted: 2016-12-16, 08:53   

Wejdź sobie w zakładce technologie na nurty i tam pisze co potrzebujesz do rozprzestrzeniania tego nurtu.....

darecki_31

starszy szeregowy 
Posted: 2016-12-16, 14:55   

dzięki, jeszcze nie ogarniam za bardzo tego nowego dodatku.

Peter 

Posted: 2016-12-16, 15:00   

Quote:
Troszkę odkopuję temat. Wie ktoś czy można jakoś przyspieszyć rozprzestrzenianie się nurtów? Gram Rzeczpospolitą i mam już prawie 160% kary technologicznej. Na moich ziemiach nie ma nawet 1% nurtu "Kolonializm" a u większości sąsiadów tak. Czy te nurty wiążą się z idami? Skoro jestem Polską to w ogóle odpuściłem sobie kolonizacje a skupiam się na działaniach na wschodzie więc takie idee mi są w ogóle nie potrzebne.

Development robisz w prowincji (najlepiej stolicy) to dostajesz punkty do nurtu, a następnie dokupujesz za szmal właśnie w zakładce z nurtami.

darecki_31

starszy szeregowy 
Posted: 2016-12-16, 15:14   

"develompent" ? Rozwój prowincji tak? Ważne jest, którą "cechę" podwyższyć? Są podatki, produkcja i "ludzie"?

Peter 

Posted: 2016-12-16, 15:17   

darecki_31 wrote:
"develompent" ? Rozwój prowincji tak? Ważne jest, którą "cechę" podwyższyć? Są podatki, produkcja i "ludzie"?

Nie gram w naszej wersji językowej bo się po wszelkich aktualizacjach wykładać potrafi ;)

A chodzi dokładnie o rozwój prowincji i możesz rozwijać ją dowolną "cechą" każde rozwinięcie "się sumuje" co widać na pasku postępu nurtu w danej prowincji.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 35/28
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Reprimends:
 1/3/6
Posted: 2016-12-16, 15:32   

guzik widac , tzn widac ale to trzeba bardzo duzo zainwestowac. Pytanie czy jest lepiej walis wszystk ow stolice i najlepsze prowincje . koszt jakie 180-200 pkt za 1 rozwoj, czy lepiej skupic sie teraz na słabszych, koszt po 45 pkt .

darecki_31

starszy szeregowy 
Posted: 2016-12-16, 15:32   

Ja spolszczyłem xd aczkolwiek i tak dużo jest braków (angielskie napisy)... A widzisz, muszę spróbować tej metody. Dzieniaszki ;p

darecki_31

starszy szeregowy 
Posted: 2016-12-16, 15:34   

Kolega wyżej twierdzi, że to słaby sposób xd

Ogólnie to staram się na bieżąco rozwijać prowincję i hmm faktycznie nie zauważyłem przyrostu. W ogóle jest 0% rozprzestrzeniania... Austria przyjęła "kolonializm" praktycznie z nią sąsiaduje a u mnie jest 0 ;((
Last edited by darecki_31 on 2016-12-16, 15:37; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum