www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-08-04 meca + Cola - ponti + hechter
Author Message
ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-08-04, 04:32   2007-08-04 meca + Cola - ponti + hechter

1. meca + Cola
2. ponti + hechter

Jak można tak przegrac????? :szok:

Wiec przyjechalem do Szczecina pociagiem opóźnionym o 2 godziny i byłem 23:30 na peronie gdzie około północy podłączalismy kompy, instalka :)

Mecole czekaja juz z poł godziny ale cierpliwi i glodni gry po miesiacu my tez taki sam przestoj,luz blues u nas impreza sie kreci piwko sie leje :zdrowko: jest palone ze idzie siwy dym :smt033 - jest dobrze :hyhy:

Gramy :)

wybralismy Suleimana (Hech lubi fil) a ja Bismarcka czyli szkoła Długich Dzid

cztery techy na poczatku,

Koledzy Joao II i Augustus Caesar :) mniej techow wiec Hech mowi lecimy w myst. sprzatamy im dwie rele systemem Bobkowym na medytacje i poli na dwóch ludków.
W tym czasie powstaje stone mamy dwie rele dorzucam oracla biore z niego forge idziemy w zyda.Mamy zyda.Hech oddaje mi miasto(fajna sprawa przy oddawaniu miast koledze z teama dostajesz za friko w tym miescie dwa warriory ,macy czy inne jednostki odpowiednie do epoki :) ) podlaczam stone i zaczynam walic piramidki na ostro z przewidziana scinka lasow potem lecimy w iron klejnoty na górce ryz w jungli przy stolicy.Podłączam demo piekne o 70 zlota wiecej.Jest piramida rodzi sie na farcie inzynier na 3% wiec decydujemy o wzieciu z niego Gl u Hecha filozofa.
Ja w tym czasie podlaczam kllejnociki buduje malym nakładem Wielki Mur.i robie setow Hech takze i rozwoj workowy ale mniej posuniety niz u kolegów. przeciwnicy ostro ida w populacje ale w demo caly czas ostra przewaga kasy u mnie, w produkcji po równo.... na tym etapie wiemy ze mamy mniej miast.Ale oracla i piramidy jedziemy na reprze :) dorzucam Shwedagon Paya i lecimy na free religion wiecej nauki a potem do GL. z inzyniera Hech buduje go w miescie- farmie :hyhy: .Robi dwóch naukowców filozofem dla kazdego po jednym .Jest pieknie póżniej rodzi sie prorok dolaczam do maista i idziemy w muzyke piec tur mamy artyste ja koncze mauzoleum mausoloss biore z artysty golden Age (12 tur) w tym czasie drukowanie wojska balismy sie ze Cola przyplynie karakami jak sie okazalo z wojem dobrze zrobilismy ale Cola byl z tyłu jak u nas Hech i niemogl drukowac wojska,lecimy w civil mielismy je jakies 5 tur po kolegach ,acha Mecole mieli rele wzieli o 2 turki Code wczesniej niz my.
Potem po Civil ,maszyny konstrukcja i astro mielismy 2 turki po nich .

Jak oni to zrobili???tak szybko astro??? :padam:
przyplyneli było to w 800 a.d ale woja wiecej mam

koledzy wiecej floty my bez floty (3 nie przebrojone gallery) ale z kasa i astro przezbrajam w turke -woja o 40 tysiecy wiecej

zagralismy perfect trzy pierwsze rele nasze piramidy Gl Shwedagon oracle i stone

I moje pytanie jak moglismy to przegrac??????

Otóz w teamach jest turn base meca wyladowal przy stolicy mialem dwie turki na reakcje w stolicy dwie turki temu mialem spora armie ale podzieliłem ja na porty nic sie nie wyprodukowalo w tym czasie i byl jeden warrior zdazylem z dwom katapami przezbrojeniem mace i scinka do crossbowa ale meca mial armii na 4 galleony i stolica poszla z dymem :ruletka: :cisza: :help: :wstyd: :wsciekly: :cenzura:

A razem z nia nasza repra trzech dolaczonych prorokow 7 cudow i nasze nadzieje spadly do zera.Próbowalismy ratowac przejsciem hech na pacyfizm ,w tym czasie w miejscu mojej dawnej stolicy miasto z akademia z wielkeigo,wypaleniem edu z wielkiego naukowca co sie udalo :) I....

stracilismy liber w 2 turki a koledzy wzieli z niego Nacjonalizm urodzil im sie inzynier to zloty wiek i Taj w pare turek drugi zloty wiek. :[

Dziękuje za gre Panowie a teraz ide sie utopic w Zalewie Szczecinskim w betonowych butach :)

Meca chociaz sie nie wyspisz cholera jasna za tą stolice.

p.s ogolnie gralo sie swietnie Hech śpi a ja pisze posta i mam widok na port ;)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum