www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-09-17 LDeska - Lary33
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-09-17, 12:44   2007-09-17 LDeska - Lary33

1. LDeska
2. Lary33

zadowolony ?!?!? :kwasny: Zachowujesz sie czasami jak małe dziecko. Nie moge cie rozgrysć. Nibyu poważny facet a....
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-17, 13:10   

A ja nie rozumiem czemu od razu nie można zgłosić. Potem trzeba robić zapiski żeby pamiętać z kim się grało... przecież to jest moment żeby dać posta. Widzę że dajesz posty na forum w innych tematach a zgłoszenia nie ma - to co mam myśleć? Pomyślałem że zapomniałeś no to przypomniałem... jak małe dziecko :)

No i dałem w poście taką ikonkę: :rotfl: to oznacza że żartowałem, ale drugim razem nie będę przypominał jak jesteś taki wrażliwy na tym punkcie.

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 34/23
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-09-17, 13:20   

nie jestem wrażliwy, tylko takie insynuacje ze neiche zgłosic mnei drażnią . Bo niby dlaczego mam nie chcieć . Chciałęm napisać cos konkrentego o grze. Mam jeszcze zgłosić wczorajsza potyczkę z Bobkiem i ją dzisiaj zgłosze.
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-09-17, 14:26   

No to źle mnie zrozumiałeś - nie chciałem tego sugerować. Graliśmy dużo razy razem i nigdy nie było tak żebyś nie chciał zgłosić, więc nie o to mi chodziło. Sprawdziłem nawet w rankingu - graliśmy już 11 razy razem. A 12 mam nadzieję dokończymy dzisiaj i znowu będę czekał na zgłoszenie :P

Dobra oczywiście żartuję Lary :rotfl: w tej aktualnej naszej grze jest mniej więcej po równo, chociaż myślę że mam lepszą sytuację. Lary ma Wiszące Ogrody, Piramidy, Wyrocznię i ten cudak od ustrojów religijnych. Włączył sobie Pacyfizm i chce pewnie wielkich generować. Ale ja sobie pobudowałem Stonehenge - super sprawa na mojej mapce bo nie ma co się martwić o poszerzanie granic, Wielką Bibliotekę i Wielki Mur. Czekam aż mi się urodzi szpieg żeby pognębić LArego no i mam zamiar drukować wojo na potęgę - każda jednostka to na Pacyfizmie jedna sztuka złota więcej w kosztach utrzymania :) (minus rabat chyba 40% dla poziomu Prince). Zrobię 20 katapek to Lary też będzie musiał zrobić 20 żeby się obronić i już spadną badania do 30% mam nadzieję ;)

A w tej grze co do której jest to zgłoszenie to Lary pękł psychicznie - miałem Wielką Bibliotekę i myślał że kończę Piramidy i poddał. A ja tymczasem wcale ich nie robiłem :) W ogóle uważam że Piramidy to nie zawsze jest kop - we wczesnej grze jedyny sensowny ustrój to reprezentacja. Bonus do szczęścia to nie za dużo bo Monarchia daje to łatwiej (wojownik w mieście bez zasobów to 15 młotków tylko). Bonus do specjalistów jest fajny ale jak przeciwnik dzięki Monarchii zrobi stolicę i inne miasta większe o 4 ludziki to i tak będzie miał więcej nauki. Co myślicie?

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum