www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: ponti
2010-09-24, 01:15
Regulamin sezonu GOTM,punktacja,FAQ
Author Message
ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-10-10, 22:56   Regulamin sezonu GOTM,punktacja,FAQ

REGULAMIN by Tfurca Gotmuff

Podstawowe zasady beda edytowane na biezaco, nie bedzie ich duzo ale jakies muszą byc by ułatwic mi życie.

1) Ustalane przez twórce GOTMA zasady gry i cele główne oraz regulamin nie podlegaja dyskusji w żadnym stopniu :)

2) O wszelkich sugestiach lub watpliwosciach prosze o pisanie postów w temacie gry której dotyczy problem.Bede starał sie odpowiedziec najlepiej jak potrafie, pomóc lub przyznac racje :)

3) Sejwy sa nadsyłane dopoki nie zmieni sie adres- na mój prywatny email:

marchwiasty@o2.pl

Uznam jednak kiedy zostanie wyslany sejw na PW (wiadomość prywatna).W momencie przekroczenia uploadu na PW prosze o przesyłanie na w/w adres oczywiscie poprosze wtedy o ponowne wysłanie osobe zainteresowana.

4) Przy pierwszym GOTM-ie wiele osob zainteresowanych pyta mnie o najlepszy wynik.Prosze sie mnie o to nie pytac.Wszystkich Was lubie mordy Wy moje wiec nie ma tutaj wybiórczosci.Po prostu nie pytac i juz.Moge natomiast ujawnic kto na razie jest zwycięzcą ale nie musze tego zrobic.I na pewno nie zrobie tego w ostatnim tygodniu przed terminem oddania save-ów.Jeżeli są skargi i zażalenia na to patrz.pkt nr. 1 regulaminu :)

5) przy wysłaniu sejwa prosze pisac w jakiej on został zagrany formule :czy to ironman czy maksman oraz podawac nazwe Gotma,ture w jakiej został osiągniety i rok oraz swój nick

Najlepiej byłoby to tak

(nick)(gotm)(tura)(rok)(iron lub max)

czyli Ponti-OkoRa-4000b.c-tura0-maxman

Staram się przymykac oko na róznie wysłane i nazwane sejwy,ale taka forma ułatwia mi znacznie prace z wynikami

6) Sezon Gotmów trwa 6 miesiecy każdy

7) Punktacja GOTM-ów w CIV5 zmieniła się i od teraz będzie premiowana jak poniżej:

1 miejsce - 25 punktów
2 miejsce - 20 punktów
3 miejsce - 16 punktów
4 miejsce - 13 punktów
5 miejsce - 11 punktów
6 miejsce - 10 punktów
7 miejsce - 9 punktów
8 miejsce - 8 punktów
9 miejsce - 7 punktów
10 miejsce - 6 punktów
11 miejsce - 5 punktów
12 miejsce - 4 punkty
13 miejsce - 3 punkty
14 miejsce - 2 punkty
15 miejsce i poniżej - 1 punkt

8) Kazdy GOTM rozgrywany jest w dwóch formułach maxman i ironman.

Maxman jest to gra gdzie dozwolona jest wskazana przez organizatora w danej grze liczba sejwow,sejw końcowy nie jest wliczony do tej liczby sejwów

Ironman jest to gra gdzie gracz nie moze poza sejwem końcowym użyc opcji sejw w czasie gry (gra ciągła)

Obie formuły maja oddzielne tabelki premiowane jak w pkt.7 regulaminu.

9) Kazda ingerencja majaca na celu zmiane sejwu i ingerowanie za pomoca narzedzi SDK w sejw bedzie karana wykluczeniem z zabawy GOTM.

FAQ:

1) co to jest GOTM?

Game of the Month - gra miesiąca,raz na miesiąc (lub ustalony w danej grze termin) publikowany jest sejw dla graczy z zadaniem do wykonania,najlepszy zawodnik który wypełni najlepiej zadanie oraz nadeśle w odpowiednim ustalonym w grze czasie odpowiedź wygrywa.

2) sejw końcowy - sejw kończacy rozgrywke który gracz zapisuje i przesyła do organizatora.Sejw ten nie jest brany pod uwage w liczbie sejwów /load dozwolonych w danej rozgrywce.

3) Co to jest S/L - S/L save/load ilosc dopuszczalnych dla gry w GOTM możliwosci załadowań gry ,jest on dopuszczalny tylko w formule maxman

4) kim jest Tfurca Gotmuff ? - to ja :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta

This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum