www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-10-30 jaCO?! - Lary33
Author Message
Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 32/19
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-10-30, 00:13   2007-10-30 jaCO?! - Lary33

1. jaCO?!
2. Lary33

Niechcialo mi sie grac kontow ale jak to Jaco konty i basta :D wiec zagrem augustme na Roosvelta. Patrze na mape a ty miejsce na 3 farmy wielich no to je zrobiłem , przez to miałem 3 rzy mniej ludnosci i prawie 2 razy mniej produkcji. Ale zrobiłem sobie piramidki i juz myslałem ze jest luz, ze pierwszy zrobie astro i skasuje mu te wszystkie rybki i krabiki, niestety astro miaem 2 tur pozniej , bo zaszedłem sobie po literature i muzyke a Jaco chyba nie. Nauka na 0 a wstolicy 94 nauki i np papier w 4 tury, wiec chyba nie najgorzej. Nie mialem woja i jak Jco wpadł do mnie to było pozamiatane. Astro 10 tur wczesnij i to ja bym moze rzadził tą gra. Muzyka 7 tur ichyba to zadecydowalo. Sam juz nie wiem, a moze za duzo farm wielkich
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 12/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-10-30, 12:50   

Augustem robiłeś farmy wielkich? To nie jest tak wydajne jak filozofem... ale przy piramidkach jest sensowne. Jaco lubi tego amerykańca - ze mną też nim gra. Ale mi na szczęście trochę lepiej poszło - sytuacja jest patowa ale będziemy walczyć do upadłego :atakuje:

Lary33 

xfire: lary33
Helped: 6 times
Piwa: 32/19
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-10-30, 21:38   

Leszek mapka zdecydowala o strategii. Jak masz 3 miejsca na farmy i wyciagasz z nich 9-10 żarełka z dwóvch pól to co maiłęm zrobić. Wydawało m isie ze odlece ale nie odleciałem przy piramidach, nie wiem dlaczego. miałem tylko 3 tychy do przodu i to mało warte, ta gora z literaturą i muzyką i nawet miałem GA 8 turowy ale nei maielm i tak szans aby miec szybciej astro.
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum