www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download
 
 Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic


Closed by: Peter
2007-11-25, 12:32
Propozycja zasad pucharu
Author Message
LDeskaxfire: ldeska
Helped: 34 times
Age: 41
Joined: 29 Mar 2006
Posts: 23312
Piwa: 12/1
Location: Warszawa
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-11-13, 16:11   Propozycja zasad pucharu

Zasady Pucharu KAC

Preambuła

1. Ustawienia gier
Wszystkie gry turnieju będą rozgrywane w parach (1 na 1) na poniższych ustawieniach:
Mapa: LD_Inversed_Inland_Sea http://forum.civilization...opic.php?t=4473 (wygląd mapy - patrz na koniec zasad)
Rozmiar mapy: malutka (tiny)
Klimat: umiarkowany (temperate)
Poziom morza: normalny (medium) może niski (low) ?
Era: starożytność (ancient)
Prędkość gry: normalna (normal)
Opcje: zaawansowany start z domyślną ilością punktów, brak barbarzyńców, brak handlowania technologiami, zawsze wojna, bez wiosek tubylców. Reszta opcji wyłączona.
Zwycięstwa: podbój (conquest) (jeśli nikt nie wygra przez podbój to decyduje ilość punktów na koniec gry)
Tury oddzielne
Brak przejmowania nacji przez komputer
Nacji anonimowe
Licznik czasu tury: średni (medium)
Ograniczenie ilości tur: 180
Bez limitu spalonych miast
Poziom trudności: Książę (prince)

Jeśli obaj gracze wybiorą tego samego przywódcę, gospodarz powinien odznaczyć opcję 'anonimowość' i uruchomić grę z identycznymi przywódcami.
Jeśli obaj gracze się zgadzają, gra może być grana z jednoczesnymi turami.

2. NagrodyJest 10 nagród, podzielonych na dwie kategorie:
Kategoria A.
4 sztuki Civilization 4 : Complete
Kategoria B.
6 gier z Kolekcji Klasyki Cenegi

Zwycięzcy wybiorą nagrody w następującym porządku i ilościach:
I miejsce - Civ4: Complete, 3 gry z kategorii B
II miejsce - Civ4: Complete, 2 gry z kategorii B
III miejsce - Civ4: Complete, 1 gra z kategorii B
IV miejsce - Civ4: Complete

Czy dodajemy jakieś inne nagrody?

3. System turnieju
Turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym - przegrany w każdej grze odpada z turnieju. Gracze przegrani w pół-finałach zagrają o trzecie miejsce w turnieju.

4. Terminy gier
Każda faza turnieju trwa jeden tydzień - od środy do wtorku włącznie. Umawianie się na gry będzie się odbywało w wydzielonym podforum. Jeżeli gracze nie zdołają się umówić na żaden pasujący obu graczom termin, to gra musi być rozegrana w terminie obowiązkowym: wtorek, godzina 19:00 CET (wszystkie czasy są podawane w Central European Time). Pierwsza runda turnieju rozpoczyna się 28 listopada 2007r.
Jeżeli jeden gracz nie stawi się w wymaganym terminie, to gracz który się stawił w lobby ma obowiązek napisania na forum w wątku w którym umawiali się na grę posta o treści "czekam na forum". Po 30 minutach, jeżeli przeciwnik nie stawi się, gra zostaje wygrana walkowerem. może zmienić na system że zaczyna się grać z komputerem - wtedy trzeba zmienić opcje i zaznaczyć przejmowanie przez komputer - i jak osoba dojdzie to wchodzi za komputer i gra dalej? To pomysł Petera ze zlotu
Jeżeli obaj gracze nie stawią się do gry w terminie obowiązkowym, to obaj zostają usunięci z turnieju. Wtedy osoba która miała grać z wygranym w kolejnej fazie turniej wygrywa obie gry tej następnej fazy walkowerem.
Jeżeli obaj gracze nie stawią się do obu gier w fazie finałowej, to obaj kończą turniej z drugą lokatą ex aequo.

5. Sprawy techniczne
Gospodarzem gry jest gracz wymieniony jako pierwszy i on odpowiada za założenie gry i ustawienie wszystkich opcji. Gry powinny być zakładane w lobby. Jeżeli gracze nie mogą się połączyć, należy użyć programu hamachi http://www.hamachi.cc/ emulującemu interfejs sieciowy. Następnie grę należy postawić w lobby a drugi gracz ma wejść do niej po adresie IP emulowanym przez hamachi, używając opcji 'Direct IP'.
W przypadku nagłego wyjścia gracza z gry należy koniecznie poczekać 15 minut. Po tym czasie gracz który wyszedł z gry przegrywa walkowerem.

6. Przekładanie, przerywanie i zapisywanie gier
Jeżeli gra jest grana przed terminem obowiązkowym to na prośbę jednego z graczy gra musi być zapisana i dokończona później, ale nie później niż w terminie obowiązkowym. W trakcie terminu obowiązkowego gra nie może być zapisana i dokańczana później. Gracz który musi nagle skończyć grę przegrywa ją wtedy walkowerem.

7. Zgłaszanie gier
Wygrane należy zgłaszać na forum w tym samym temacie w którym gracze umawiali się na grę. Gracz który wygrał podaje kto grał i wynik gry. Powinien też chociaż krótko opisać samą grę - jakimi nacjami grali, jak wyglądała rozgrywka. W razie konfliktu gracze muszą wysłać zapis stanu końcowego gry administratorom turnieju - będzie to jedyny dowód na rozegranie i wynik gry.

8. Ustawienie par pucharowych
Zgłoszenia do turnieju są zbierane do 26 listopada 2007. Zgłoszenia muszą używać tych nazw które są używane w lobby civ4 i powinny być wysyłane na adres cup@civilization.org.pl . Turniej jest indywidualny, jednak osoby mogą zgłaszać się w ramach poszczególnych klubów i/lub państw (logo klubu i flaga państwa będą pokazane obok nazwy gracza). Kluby mają prawo określić rozstawienie swoich graczy, osoby zgłaszające się indywidualnie nie będą rozstawione. Po zamknięciu okresu przyjmowania zgłoszeń zostanie zbudowana drabinka par pucharowych z drzewkiem aż do finału. W budowaniu drzewka zostaną uwzględnione wszystkie istniejące rankingi, tak aby gracze najlepsi spotkali się w jak najpóźniejszej fazie turnieju.

9. Inne sprawy
Wszystkie sprawy nieuregulowane w tych zasadach będą rozstrzygane przez administratorów pucharu: LDeska i Peter. Adres do korespondencji: cup@civilization.org.pl

Uwagi:
CET - Central European Time. Obowiązujący w większości Europy, od Hiszpanii na zachodzie do Szwecji, Polski Węgier i Serbii na wschodzie. Portugalia, Irlandia i Wielka Brytania mają CET-1 godzina, Rosja ma CET+2 godziny.
Oficjalne forum turnieju: http://forum.civilization...forum.php?f=131
Pytania i opinie prosimy pisać tutaj: http://forum.civilization...opic.php?t=5068

Wygląd mapy:

_________________
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ponti xfire: marchwik
Helped: 9 times
Age: 38
Joined: 10 Apr 2006
Posts: 11206
Piwa: 61/68
Location: Góra Kalwaria
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-11-13, 16:32   

Na inverted ma byc turniej ?dla mnie to troche lipa :zalamany: nie lubie tej mapki
_________________
Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Peter xfire: peterek
Helped: 12 times
Joined: 31 Dec 2005
Posts: 7512
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-11-13, 17:41   

Tez nie - to prawie jak konty, zanim ostatnio doszedlem axami do Larego to mial juz dlugie luki - kompletnie nie oplaca sie atakowac tylko zajmowac jak najwiekszy teren.

Wylaczyl bym tez eventy w opcjach.
_________________
"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy." John D. Rockefeller
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stoickov xfire: stoickov
Helped: 2 times
Age: 37
Joined: 02 Dec 2006
Posts: 851
Location: Warszawa
porucznik  Srebrny order za specjalne zasługi - nadworny grafik  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-11-13, 17:54   

Też uważam, że na Inversed jest za daleko do przeciwnika.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LDeskaxfire: ldeska
Helped: 34 times
Age: 41
Joined: 29 Mar 2006
Posts: 23312
Piwa: 12/1
Location: Warszawa
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-11-14, 10:09   

Przemyślałem sprawę tej mapki i przekonałem się do tej co była poprzednio. Wprowadza co prawda duży element losowości do naszych gier, ale to jest konieczne żeby turniej był bardziej emocjonujący.

Ale została jedna bardzo ważna rzecz - trzeba te ustawienia przetestować, szczególnie zaawansowany start - czy takie ustawienia są sensowne i nie da się np. postawić miast w kierunku przeciwnika i zjechać go w 5 tur... ja będę miał czas dopiero jutro - jeżeli ktoś miałby czas wieczorem to niech zagra może z kimś na ustawieniach pucharowych (tylko mapka LD_Mirror_Inland_Sea2) i podzieli się tutaj wrażeniami..
_________________
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ponti xfire: marchwik
Helped: 9 times
Age: 38
Joined: 10 Apr 2006
Posts: 11206
Piwa: 61/68
Location: Góra Kalwaria
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2007-11-14, 10:17   

Wczoraj grałem z Anionem na mapce ostatniej ver. 3a i jest wypasiona :) piekne tereny generuje i do tego surowce sa rzeczywiscie blisko stlicy,ta mapka podoba mi sie najbardziej
_________________
Naród wspaniały, tylko ludzie k***y - J.Piłsudski
Zaglądali do kufrów ,zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
LDeskaxfire: ldeska
Helped: 34 times
Age: 41
Joined: 29 Mar 2006
Posts: 23312
Piwa: 12/1
Location: Warszawa
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-11-14, 14:25   

Ta wersja mapki zbiera różne opinie - od bardzo pozytywnych do bardzo negatywnych. Chodzi o to że zawsze masz 3 surowce strategiczne w pobliżu miejsca startowego... to ma plusy i minusy, bo upraszcza rozgrywkę, obniża sens brania nacji z bezsurowcowymi jednostkami, ogranicza chodzenie na początku gry... Jest jeszcze malutki problem z odbiciem zasobów przy miejscach startowych ale to mógłbym poprawić...

Piszcie szybko co myślicie o ustawieniach - dyskusja trwa do końca tygodnia i wtedy ruszamy z zapisami na forach zagranicznych!
_________________
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lary33 xfire: lary33
Helped: 6 times
Age: 41
Joined: 13 Jan 2006
Posts: 8601
Piwa: 34/23
Location: Lublin
generał dywizji  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2007-11-14, 15:24   

A ja barszo lubię mapkę inverted ale ze względu an to ze niektore takie gry to kilkanaście godzin jestem za mapką tą co w poprzednim pucharze. A podoba mise w tej mapce własnie odbicie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Boix xfire: boixosnois22
Helped: 1
Age: 34
Joined: 25 Mar 2006
Posts: 833
Location: Mysłowice - Wesoła
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-11-21, 15:11   

Jestem za mirrorem Inland Sea.Na odwróconej mapce o wielkości tiny za duża odległość dzieli rywali.

Co do tej 3 wersji, moim zdaniem odpada, faworyzuje nacje agressiv.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Fox xfire: foxiczek
Joined: 11 Nov 2005
Posts: 756
porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2007-11-25, 10:50   

Ja jestem za Inland Mirror 2. Inverted jest jakaś dziwna - można spokojnie zbudować 1-2 zabytki i 3 miasta zanim ci ktokolwiek może zagrozić jakimś wojem. Nie chciałbym tutaj podważać sensu tej mapki - ale to jest tylko 180 tur. Ma być gra z wojem czy centralny rozwój bo sensu nie widzę takiej gry. Osobiście wolę zagrać na mirror2. Idzie się w wojo ma się te same tereny i prosto na wroga - albo ktoś się rozwija albo oboje się tłuką i to mi się podoba :)
_________________
Pozdrawiam stary wyjadacz Civkowy
Fox.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Peter xfire: peterek
Helped: 12 times
Joined: 31 Dec 2005
Posts: 7512
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-11-25, 10:53   

Fox wrote:
Osobiście wolę zagrać na mirror2. Idzie się w wojo ma się te same tereny i prosto na wroga - albo ktoś się rozwija albo oboje się tłuką i to mi się podoba


Albo jeden sie rozwija a drugi przychodzi i go tlucze, co podoba mi sie jeszcze bardziej ;)
_________________
"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy." John D. Rockefeller
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bobek1971 


xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Age: 46
Joined: 07 Jan 2006
Posts: 11300
Piwa: 83/258
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-11-25, 11:11   

Kurde powiedzcie w końcu jaka mapka bedzie grana bo chiałbym pograć na mapce pucharowej a okazuje się ze nie za bardzo wiadomo na jakiej się odbedzie.....
Island sea czy Inversed?
proszę o precyzyjną odpowiedz i link do mapy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Beny xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Age: 30
Joined: 12 Mar 2006
Posts: 9054
Piwa: 65/13
Location: Czerniejewo
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2007-11-25, 11:23   

Inversed
_________________
278
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Peter xfire: peterek
Helped: 12 times
Joined: 31 Dec 2005
Posts: 7512
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-11-25, 12:32   

Bobek1971 wrote:
Kurde powiedzcie w końcu jaka mapka bedzie grana bo chiałbym pograć na mapce pucharowej a okazuje się ze nie za bardzo wiadomo na jakiej się odbedzie.....
Island sea czy Inversed?
proszę o precyzyjną odpowiedz i link do mapy.


LINK W PIERWSZYM POSCIE - http://forum.civilization...opic.php?t=5170Beny wrote:
Inversed


Nie.


Ten watek zostal zalozony przed ogloszeniem zasad pucharu.
Zasady oficjalne zostaly juz ogloszone a ze co chwila ktos wyraz ti swoja spozniona opinie to i powstaje balagan, dlatego watek zamykam.
_________________
"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy." John D. Rockefeller
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Podobne Tematy
Topic Author Forum Replies Last Post
No new posts Announcement: Regulamin Pucharu Kac Civ4
PeterDIK Strefa regulaminowa 8 2006-04-24, 10:19
marorz
No new posts Announcement: KAC Cup 4 final standings / Wyniki końcowe Pucharu KAC 4
LDeska Puchar KAC 4 / KAC Cup 4 0 2008-08-28, 09:27
LDeska
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: KAC Cup 3 results / Wyniki końcowe Pucharu KAC 3
LDeska Puchar KAC 3 / KAC Cup 3 0 2008-01-20, 23:27
LDeska
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: KAC Cup 6 Rules / Zasady Pucharu KAC 6
LDeska Puchar KAC 6 / KAC Cup 6 1 2009-04-23, 12:50
LDeska
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Announcement: KAC Cup 3 Rules / Zasady Pucharu KAC 3
LDeska Puchar KAC 3 / KAC Cup 3 1 2007-11-19, 10:36
LDeska

Czas generowania strony : 0.35 s.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group