www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-11-24 Fox - Boix
Author Message
Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-11-24, 21:33   2007-11-24 Fox - Boix

1. Fox
2. Boix

Gra prawie na zasadach pucharowych, tzn po za tt i zaawansowanym wszystko było.
Szliśmy w miarę równo, tylko, że zagapiłem się w pewnym momencie i przestałem produkować wojo. To był błąd, który wykorzystały czarne ludki z dzidami.

Postaw piwo autorowi tego posta

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-11-25, 10:05   

Jakie nacje?
Prawie dziewica -prawie robi roznice - czyli graliscie bez zaawansowanego i tylko 180 tur?

Fox 

xfire: foxiczek
porucznik  Srebrny zlotowicz - 4 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Pucharze KAC - III Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC 
Posted: 2007-11-25, 10:36   

Zasady: bez TT, Boix chciał bez advanced start i nacje non fin.
Boix grał Julkiem Cezarem ja grałem Shaką :)
Otóż copper był - gdzieś w kosmosie "róg mapy 6 miasto od stolicy". Więc każdy z nas odkrył Iron, który się pojawił 1 miasto od stolicy. Ja wiedziałem że chłopak zaraz będzie budował jakieś zabytki więc zacząłem robić wojo. Narobiłem 10 impów i pobiegłem przez lasy i góry do kolegi gdzie miał IRON. Oczywiście ledwo co miał w mieście woja to miasto z IRONem poszło z dymem. Lecz zdążył naścinać na jednego axa jeszcze i pretoriana. Wyniszczyłem trochę usprawnień i nie poprzestawałem w dosyłaniu IMPów - biegali przez lasy jak łanie na polach :-) Generalnie miast miałem więcej i to lepszych produkcyjnie. Stone dał mi spokój z rozprzestrzenianiem się granic więc byłem do przodu.
Boixos nie kontrolował demo co go doprowadziło do klęski. Jak ktoś widzi że jest różnica 30 tys woja. Gdzie jeden axe, czy imp robi 3tysie to lepiej dorobić woja lub nawet przyciąć.
Ze śmiesznych sytuacji - chariot przegrał z wariosem przy 80% :-)
Random był raczej wyrównany w tej grze raz on raz ja.
Dzięki za grę i do następnego razu.
P.S.
Nigdy nie zapominaj śledzić demo, bo to może doprowadzić do przegranej.

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2007-11-25, 10:49   

Fox wrote:
Boixos nie kontrolował demo co go doprowadziło do klęski. Jak ktoś widzi że jest różnica 30 tys woja. Gdzie jeden axe, czy imp robi 3tysie to lepiej dorobić woja lub nawet przyciąć.

Zwlaszcza ze grajac zulusem na rzym oplacalo Ci sie zaatakowac bo od pretorianow to bys sie impami odbijal zabawnie :) do czasu katapek....

Fox wrote:
Ja wiedziałem że chłopak zaraz będzie budował jakieś zabytki więc zacząłem robić wojo.

He, he a nie bales sie ze zaraz ekipa pretorianow nadciagnie :)
No ale efekt ten sam - przydruk woja od poczatku :)

Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-11-25, 12:05   

Ta, odbijałyby się :/ Nie wiem co mi strzeliło do głowy, dwa axe więcej i bym się wybronił.

Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum