www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-12-16 Modry - RicoRG
Author Message
RicoRG 

xfire: ricorg
kapitan  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-12-16, 17:03   2007-12-16 Modry - RicoRG

1. Modry
2. RicoRG

bardzo slabito zagral modry gdyby nie to ze najpierw sie zwalila rodzinka do mie i skladala
mi zyczenia przy kompie a natepnie zona miala stuczke i mialem tel co 5 minut musialem szukac lawety to gra by wygladala inaczej wogule niemoglem sie skupic prowadzilem we wszystkim i pewnie niewydarl bym sobie zwyciestwa ja by to byl turniej to bym mial woja
a woja tak jak wczoraja taka gra na pol gwizdka.dzieki za gre i bez urazy
Postaw piwo autorowi tego posta

Modry 

xfire: Modrzew
podporucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-12-16, 17:21   

Fakt miałeś wygraną w kieszeni...

Już zapomniałem jak ta gra może być zmienna...

Graliśmy 2 razy babilońce na puchorowych zasadach.

Rico bardzo mądrze zacząl. Wziął miasto , seta worka i pewnie warriora - tak samo zraszetą jak ja z tymże ja odrazu postawiłem drugie miasto w pierwszym leposzym miejscu, a Rico poczekał na aimala i postawił zaraz obok koni. Na niefarta ja postawiłem miasto tak ze ni jak mogłem obiąć konie. Za mało miejsca było na trzecie miasto a kultura objełaby te koniki dopiero w 3 skoku. Myślę sobie : mam prze je b@nane, rydwany Rica już szły i sytacja nie była za ciekawa. I tu była pierwsz interwncja boska. Przez przypadek poszedłem woriorrem na dół( zły klik) i odkryłerm drugie koniki w miejscu coprawda jałowym ale szybko 3 miasto , byłyskawiczna podpinka i zdążyłem z rydwanami na czas...
Zapanowała równowaga sił, którą Rico lepiej wykożystał robiąc miasta jak szalony. Tuż po podpięciu brązu Rico miał już miasto na środku górnej części mapy( stolica była w w dolnym rogu) w misjscu idelanym- mirrorowe krowy, zalewy góry). Postanowiłem iść w cuda, Zbudowałem po szybkiej wyroczni Piramidy, ogrody , biblioteke ale i tak to było znacznie za mało- Rico puchł jak szalony. I wtedy nastąpiłą druga interwencja boska którą Rico nazwał :
Quote:
zwalila rodzinka do mie i skladala
mi zyczenia przy kompie a natepnie zona miala stuczke i mialem tel co 5 minut musialem szukac lawety

Dzięki czemu Rico opuścił armią miasto środkowe( które było już 10) i nadział się na moją kotrę. Podszedłem pod miasto Rica- zdobyłbym je na bank ale Rico poddał- chciaż miał przed spaleniem go prawie 200 ptk przwagi- moim zdaniem gra mogła trwać ale nie będę narzekał ;) :D
Last edited by Modry on 2007-12-16, 17:24; edited 1 time in total  

RicoRG 

xfire: ricorg
kapitan  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-12-16, 17:51   

powinienem zapisac gre bo tak sie nieda grac ominelo mie pare tur w ktorych niezdarzylem sie ruszyc w demo moze 2 razy spgladnolem pelny chaos zapomialem o generale i secie ktory siekisil kilkadziesiat turek za 6 tur mial bym mace modry za 15 lub 20 przy dobrych wiatrach
bylbym juz nie do ruszenia ale tak to juz jest jak sie ma cos sknocic to sie knoci.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum