www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2007-12-21 maxibaca + borys - marba + Martin
Author Message
marba 

xfire: marba1
Helped: 2 times
porucznik  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2007-12-21, 23:04   2007-12-21 maxibaca + borys - marba + Martin

1. maxibaca + borys
2. marba + Martin

Przegraliśmy już na starcie jak sie umówiliśmy ze ok ale okazało sie po postawieniu miasta ze nie można już na 2 miejscu.Borys fuksem postawił miasto gdzie nic nie było widać a miał iron,ryz,kamień,pozabierali cudaki i koniec astro razem ,jeszcze cud nad wisła ale i to nam nie pomogło ja w mieście miałem kusznika archera i 2 warow oni wylądowali z 8 mace i 8 kusz ponad polowe zabiłem potem jak zostało ich z 6 klapa troche pech :( .

Postaw piwo autorowi tego posta

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2007-12-22, 09:21   

w gwoli ścisłości cuda budował maxi :) (bo ja tylko Wielka Latarnię) troszkę z moja pomocą...
Co do miasta wcale nie miałem fuksa :D już na 3 poziomie nie miałem zdrowia, 7 jungli!!! 5 pustyń!! masakra tylko ten ryż i to nie nawodniony a żelazo mi nie było potrzebne bo ja cudaków nie robiłem :)

Gra bardzo ciekawa, a mianowicie koledzy 2x August a my Augustem i Rossveltem.
Zrobiłem worka i biegom do misia :) żeby mu pomóc ścinać, postanowiliśmy zagrać na cuda i późniejsze miasta, z racji iż był mały i ubogi kont, obaj bowiem uważaliśmy że cuda będą ważniejsze od miast, gdyż mało ich wejdzie... Mieliśmy aż 4 tury do przody gdyż nie mieliście rolnictwa, więc byłem pewny że dwa pierwsze cuda nasze :hyhy:

Brawo Maxiu za sprytny atak na Marbę :padam:

Dzięki za grę chłopaki :)

Martin 

xfire: martinpol
Helped: 4 times
Piwa: 15/2
generał brygady  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Srebrny sponsor KAC  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  II miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  II miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2007-12-22, 12:57   

Wogóle od początku nie było sensu grać. Faktycznie na teamy nie ma co brac zaawansowanego startu bo jest problem z miastami. Postawiłem miasto na srodku mapy, a tu okazało sie że Marba nie moze postawic swojej stolicy tam gdzie planowalismy :( Musiał więc postawić w tragicznym miejscu bez zadnych surowcow, masakra. Prosilismy o rest ale chłopaki na nas sie wypieli :(

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2007-12-22, 13:54   

mieliśmy ten sam problem tyle że u nas to ja postawłem na środku a potem misiek nie mógł postawić po lewej stronie nad rzeczka :wstyd: .No ale jakoś nam poszło. :hyhy: Fajnie się grało.

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2007-12-23, 17:50   

nom tragedia aż mi nerwy puściły w tym momencie :wstyd:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum