www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Problem z laptopem
Author Message
maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2007-12-29, 19:44   Problem z laptopem

To tak jaki? czas temu zacz?? mi si? wy??cza? monitor w laptopie na kilka sek. Potem Pan Vista wyskakiwa? z komunikatem "Komputer straci? panowanie nad sterownikami karty graficznej, po czym je odzyska?". No to ciach zmiana ster?w na te ze stron NVIDIA. Nie pomog?o. Wkurzy?em si? i wzi??em p?ytk? od lapka z systemem. Kilka dni mia?em spok?j, my?l? se nie b?dzie mi tu sterownik fika? :hyhy: :hyhy: i klapa to samo. Teraz znika obraz i si? nic nie pojawia :zdziwko: :zdziwko: z wiecha totalna . Raz mia?em erorr na niebieskim tle.

A problem has ben detected and Windows has been shut down to prevent to you computet.

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

i co? tam dalej na ca?o stron?.

Dodam ?e mam Viste Home Premium 32 bits. A karta to NVIDIA 7400. My?la?em ?e mo?e to wirus ale raczej to ma?o prawdopodobne, bo mam firewalla w routerze, System ochronny ArcaVir 2007, kt?ry si? aktualizuj?, wszystkie ?atki od Visty i firewalla systemowego. My?la?em te? ?e mo?e laptop ma walni?ta kart? graficzn?, ale to chyba nie dzia?a?a by w og?le.

Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 67/13
genera dywizji  Zoty order za specjalne zasugi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujcy, civilopedia  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Mi 2  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Zoty gracz w demokracj - GwD1-admin  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2007-12-29, 21:02   

maxibaca wrote:
Potem Pan Vista

Masochista z Ciebie :)

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brzowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2008-01-02, 18:39   

dzi? jeszcze nie wy??czy? mi si? monitor, ale co mnie zaniepokoi?o to zawieszanie si? komputera, mimo ?e system by? instalowany przed ?wi?tami. System si? zawiesza i nie da si? nic zrobi?. :[ :[ . Zainstalowa?em Spy boot .... i znalaz? 5 zmian w rejestrze a poza tym nic. Mam antywirusa ArcaVir 2007 chodzi ci?gle a liczba skanowa? w tym tygodniu pobi?a rekordy. Antywirus nic nie znajduj?. Zastanawiam si? czy nie odda? go na gwarancj?, co o tym my?licie. Najpierw wyskakiwa? b??d sterownik?w a teraz z wiecha.Laptop by? kupiony w czerwcu w MIX-ELECTRONICS S.A. w Krakowie, sklep firmowy Rybnik. Na opakowaniu pisze dystrybutor PC Factory S.A. W gwarancji pisz? ?e jest to gwarancja Bring in- dostarczy? sprz?t do autoryzowanego punktu serwisowego. Czyli nie musz? go do tego MIX-ELECTONICS oddawa? tak??

Postaw piwo autorowi tego posta

Azazell 

xfire: azazell
starszy plutonowy  Obibok – nie gra od 90 dni  Pluszowy mi - rozegra mniej ni 10 gier 
Reprimends:
 6/3/6
Posted: 2008-01-03, 13:13   

jesli mia?es niebieski ekran ?mierci to podeslij mi plik MiniDump.. kt?ry sie tworzy jak wyskakuje niebieski ekran..

znajduje sie w windows/ dalej nie wiem bo masz Viste :) wiec mog? by? jaja..
dzi?ki temu odczytam ci gdzie le?y b??d.

Pozdrawiam.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: