www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-04-13 Peter vs Lbednar
Author Message
Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-13, 01:07   2006-04-13 Peter vs Lbednar

1. Peter
2. ... długo długo nikt a potem Lbednar

Coś o grze :D
Po ostatnij naszej grze ustaliliśmy z Piterem ze teraz bedzei bez przesmyku :hyhy:
a więc mapa Wide Conty - small
Co było do przwidzenia Piter zwiał mi tak strasznie że nawet nie wiem ile ...
Punktowao to prawie dubel
Coś przekombinowałem a co najgorsze nie wiem co :zalamany:
Za mało miast za słabo rozwiniete ok
ale TAKA PZREWAGA !!!
Wydaje mi sie ze biegniecie do jakiegoś techu za wszelką cene mogło być tego przyczyną :(
Ja pobiegłem do Astronomii co kosztowało mnie chyba za dużo.
Jak ja mialem Muszkiety Peter miał Grenadierów i Liberalizm.
Z moją eko coś jest całkiem do bani, ale niemam pojęcia co ...
chyba wzystko :D

Jedna rzecz , której sie nauczyłem to zastosowanie armat , są SUPER !!!
umówiłem sie na jutro - czyli badziej dzisiaj na mały wyklad z tego co było całkiem źle, i bardzo na to licze bo aż mnie skreca :kwasny:

na koniec warte przytoczenia jest pojęcie desantu w pojęciu Petera - Wylądował u mnie coś 14 CZAOLGAMI a Piechoty nie moglem zliczyć bo nie mieściła sie na liście :D jeszce przeprosił ze tylko tyle ale nie miał wiecej transporterów :D :D :D
Wydaje mi sie że militarniesie w miare się broniłem przed jego zwiadem ale niech Sam to oceni bo ja jego wyspę widzialem tylko z pozycji morza :kwasny: no może raz wylądowałem :cwaniak: ale i tak bez efektów :zalamany:
Dzięki za gre i obniżenie wskaźnika skuteczności ;) :D :D :D Jak czytałem teraz on sie bardzo liczy

Sea-Angel 

xfire: seaangel
starszy chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-13, 07:49   

Mogę liczyć na zapis tego wykładu o gospodarce? Ja na moją co prawda aż tak nie narzekam, ale do mistrzów jeszcze mi chyba sporo brakuje.

waldeson 

xfire: waldeson
młodszy chorąży sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-13, 09:54   

Wykład naturalnie poprowadzi prof.dr hab waldeson. specjalista w prowadzeniu walk, ekspert w dziedzinie gospodarki i w ogóle geniusz civilizacyjny. Tak sobie myślę, że to był mecz rodem z finałów ligii mistrzów, a swoją drogą czy istnieje możliwość przejrzenia sobie jakiegoś skrótu, czy czegoś takiego?

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 4/43
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-04-13, 11:07   

w Teleexpresie jutro bedzie ;)

Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2006-04-13, 11:52   

także z wielką chęcią skorzystałbym z rad, bo jak wiecie musze w końcu wygrać :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-04-13, 11:58   

namów na Teama kogoś lepszego i od samego patrzenia się uczysz, a jak jeszcze zakupisz słuchawki + mikrofon to będziesz miał wytłumaczone nawet ;)

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 61/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2006-04-14, 11:54   

Boixos, to moze ze mna zagrasz? ja stawiam dopiero pierwsze kroki na kac'u i pewnie jestem latwa ofiara... ale uczyc sie trzeba...(jak chce sie wejsc do pierwszej 3-ki w rankingu :)

Cola 
WTF?

Posted: 2006-04-14, 12:46   

do pierwszej 3-ki?? nonono :D :D:D:D:D:D ;)

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 61/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2006-04-14, 13:42   

Cola, nie przeszkadzaj, bawie sie w rosiczkę :) tylko zeby pszczolka roslinki nie zezarla :) :):)
a tak na serio, to musze sie chyba troche przestawic... na Internet lobby gralem zwykle na mniejszych mapach (tzn. wiecej ludzi na malej mapie) i generalnie wszystko rozstrzygalo sie za pomoca mieczy i toporow, czasami sie katapultu pojawia, a Wy tu o jakis czolgach mowicie! :) (ja gram w Civ 4 od samego poczatku i jeszcze nie doszedlem do czolgow!!!)
PS
sorry ze tyle postow wysylam, ale siedze sam w pracy... cale ministerstwo (80% to kobiety) puscili o 12 do domu, a faceci musza kisic sie do 16.15... ale przynajmniej nadrobie zaleglosci w korespondencji :)

Cola 
WTF?

Posted: 2006-04-14, 13:52   

Tutaj wszystko zalezy od tego jak "równi" są gracze.... im równiejsi tym dalej dochodzą i uwierz mi nie dlatego, że nikt toporów i katapult nie uzywa ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum