www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-04-15 Cola vs Lbednar
Author Message
Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-15, 14:35   2006-04-15 Cola vs Lbednar

Tak z konieczno?ci :
1. Cola
2. Lbedanr

(gra z przed tygodnia doko?czona dzisiaj )
Cos o grze :
A wiec ..
Gra?em spokojnie techy mia?em przed Cola ( np kolo czy buddyzm :D :D ) Cola mia? miasta zacofane szczeg?lnie oko?o roku 2000 BC :D :D
Grai?my jeden kont mapa chyba small albo Tini ( cola powiedz bo nie pamietam )
Do po?owy gry zamienili?my sie z Cola rolami on atakowa? a ja robi?em nauke - przynajminej tak mi sie wydawa?o ;) - ale ani jemu ani mi jako? to nie sz?o
na etapie maceman?w a mo?e prochu Cola sie zreflektowa? i zaczo? robic swoje, a ja dalej jakie? podchody z tech ect . Efekt by? taki ?e mi zwia? tak daleko ?e nawet nie wiem ile ( no mo?e wiem ale szkoda pisac :zalamany: )
Ja jak sie zreflektowa?em to ju? by?o za p??no, nauki od petera otrzymane nie tak dawno nie sz?o wprowadzic w ?ycie za to Cola dokladnie wprowadza? nauki z oststniego naszego TEAMA - po co ja mu to pokaza?em :rotfl:
To by? skutek a teraz co? o efekcie :
Cola zjecha? swoja demokratyczna piechot? wspomagana armatami moje Viktoria?skie pa?stwo, Broni?em sie dzielnie atakujac wycofujace sie po walce brygady piechoty swoimi cyrkowcami ( czytaj S?o? ) zawet z niez?y skutkiem ale pod liczebna przewaga napastnika musia?em pochylic czo?a :padam: i poddac partie
a technologicznie nie by? tak ?le juz mialem Destroyery i Cannony :D :D :D
TAK PRAWDE M?WI?C COLA TO FUKASA MIA?E? :D :D :D

A tak powa?nie to dzieki za gre jeszcze raz :padam: :padam: z uznaniem

meca 

xfire: meca10
Helped: 2 times
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-04-15, 14:42   

Lbednar i nie zapominaj, ?e za 3 tury mia?e? miec banki! :rotfl: ;)

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/44
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2006-04-15, 15:12   

tiaaaa ale ja wczesniej zbudowa?em cud Alcatraz i produkowa?em extra w?amywaczy ;)

o grze:
hehe niestety Destroyery na small lakes mog?y a? nazbyt small pokaza? ;)

thx za gre... gra arcyciekawa - zw?aszcza przed wznowieniem. Ja zaj??em si? wojem a Lbednar nauk? i szli?my ?eb w ?eb co oznacza ?e obaj nieudolnie to robimy - na szcz??cie w por? przysz?a refleksja i dosta?em jakby silnik rakietowy :) ....

Uwielbiam gra? z tym Go?ciem - do ko?ca nigdy nic niewiadomo :)

ale jedna rzecz kt?ra zas?uguje na odnotowanie to to ?e jak spojrza?em w demografie w pewnym momencie to mia?em 3 x wi?ksz? armi? :oczami: :oczami: :oczami: to w grze z Lbednarem jest nielada wyczynem :) ...acha i wszystko w stopniu minimum kaprala i jakie? takie nowocze?niejsze, ale o techach ju? Lbednar pisa?.

PS mapa tiny

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum