www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-03-21 domel - Beny
Author Message
Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-03-21, 19:39   2008-03-21 domel - Beny

1. domel
2. Beny

Astro nonfin

Sulejman na Oktawiana Augusta

Bardzo fajna gierka. Mapka piękna, pod filozofa. Farma na rybkach, krabach i pszenicy wymiatała. Każde z 8 miast rosło jak na drożdżach. W techach lekko odjechałem, ale w produkcji troszkę zostałem w tyle. Miałem pierwszy astro, ale nie miałem ani armii, ani floty. Domel przypłynął, a ja sobie ustawiłem wojo pod farmą, bo przecież dopłynie i wysadzi a ja zdążę wejść i obronie. Ta... to było genialne, tak spłonęła farma i poddałem...

Dzięki za grę, na prawdę fajnie się grało

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-03-21, 19:48   

Ta beny sięładnie tym razem rozwijał. Produkcja siedziała, kasy miał mniej ale już kilku mu się kupców urodziło więc w techach był do porzodu jakies 5-6 tur.

Co do woja to nie miałem sensu wysadzać, miałem 3 katapy 3 treby 3 mace i 3 kusze na twoje 3 mace i woriora. Jak bym nie dało spalić farmy to stolica by padła. Nawet jeśli byś odrazu poszedł po proch to bez morza farma też by spadła więc nie miałbyś z niej pożytku.

źle zrobiłeś, bo mając astro szybciej i nie mając woja trzeba było trzepać galery i zatrzymać mnie na morzu a dalej rozwijać się az do fregatek.

dzięki za gre
Postaw piwo autorowi tego posta

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-03-21, 19:59   

Farma:

i stolica:

Na kilka tur przed upadkiem :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum