www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: pawelt
2010-12-01, 13:17
Zagram PBEMa
Author Message
pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-04-24, 08:50   Zagram PBEMa

Zagram pbema na takich zasadach (najch?tniej z modem sevo lub RoM, ale na razie mi nie dzia?aj? :( - chyba, ?e mi kto? po?yczy inn? civk? (mam wersj? complete))

mapa: du?y kont (pangea), na morzu du?o wysepek i mniejszych kontynent?w.
Nasze nacje na dw?ch kra?cach konta (lewo i prawo).
Mapa generowana losowo, ale przez osob? trzeci? zbalansowana r?cznie (ale bez przesady, tylko surowce strategiczne i miejsca startowe).
Zawijanie lewo-prawo, g?ra d??!
Rormiar normal

AI: 4-6 AI, losowe poziom monarch
bez handlu techami
nacje dowolne, lub non fin
tempo normal
ADV start 500 pts
z chatkami i zdarzeniami losowymi
barby (hordy i agresywna)
bez ci?g?ej wony
Last edited by pawelt on 2008-04-24, 08:53; edited 1 time in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-04-24, 09:23   

Nie, nie, nie - nie ma mowy, ja si? nie pisz? ;) Uprzedzam ch?tnych ?e on b?dzie wojowa? z wami za pomoc? komp?w :rotfl:

A na serio to ja nie wyrabiam (dyplo3, hiszpa?ce, hegemonia), ale polecam wszystkim tak? zabaw? - raz na jaki? czas trzeba zagra?, mi si? bardzo podoba?a ta zabawa! :D

barnaba 

xfire: szczepionka
Helped: 2 times
major  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2008-04-24, 19:13   

A czemu przez meila?
Ja bym zagral taka gierke normalnie (moze nie byc do ranku zeby bylo luzniej)
,szczegolnie na sevo by sie dobrze gralo szkoda ze ci nie dziala z ta wersja civ bardzo to dziwne.
A mozna system mieszany robic? poczatek normalny a pozniej meile?jak tury dluzsze beda
jak chcesz zawijanie gora dol zrobic?

random Random RANDOM :samobojca:

pawelt 

genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-04-24, 20:45   

normalnie to ja gram sobie na co dzie?. Chc? te? pbema pogra?, bo to co innego ni? multi i dyplo. Wiele rzeczy mo?na si? nauczy?.
Sevo bym zagra?, ale czy kto? mi po?yczy w?asn? civk? (byle nie complete)?
zawijanie g?ra d?? zrobisz chyba przy ustawieniach normalnie.

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/370
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-04-24, 21:04   

ja mog? z toba tak zagra?

barnaba 

major  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2008-04-24, 21:11   

hm to moze w trojke zagramy

merkan 

starszy szeregowy 
Posted: 2008-04-25, 08:51   

Albo w czw?rk?, to b?dziecie mie? nie tylko AI do bicia :hyhy:

Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 88/370
genera broni  Brzowy order za specjalne zasugi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Piwosz – otrzyma minimum 25 piw  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Zoty gracz w demokracj - GwD1  Zoty gracz w demokracj - GwD2 
Posted: 2008-04-25, 09:03   

tutaj pawe? jest za?ozycielem gry niech decyduje :)

pawelt 

Posted: 2008-04-25, 09:33   

a powiedzcie mi jak wy macie z czasem?
Jak cz?sto mo?ecie turki robi??

merkan 

starszy szeregowy 
Posted: 2008-04-25, 09:43   

Je?li chodzi o mnie to ju? to pisa?em w innym w?tku, ale powt?rz?.
Nie jest ze mnie wymagaj?cy przeciwnik. Z robieniem turek to jest tak:
W tygodniu:
- mo?liwe rano (7-8, czasami do 9), ale nie pewne - na razie si? udaje,
- po po?udniu ro?nie w zale?no?ci o kt?rej wr?c? z pracy (17-18), ale rzadziej ni? rano,
- wieczorem (20-21, czasami do 23), na 99% turka p?jdzie
Podsumowuj?c turka dziennie na 99,99%, mo?liwe dwie.
W weekend (sobota-niedziela):
oj z tym bywa r??nie jak jestem w domu (a cz?sto tak bywa), to do kompa mog? si? dosta? teoretycznie w ka?dej chwili, ale mo?e by? i tak, ?e znajd? czas mo?e rano i wieczorem.
Podsumowuj?c czasami 1-2 turki dziennie, czasami tyle ile do mnie zd??y doj??.

No i do tego dochodz? wyjazdy, ale baaardzo rzadko, w razie czego uprzedz? albo znajd? zast?pstwo (pewnie znajdzie si? niejeden ch?tny gracz :rotfl: ).

edit: Prze??czanie na gr? on-line praktycznie nie wchodzi w gr? :/ .
Last edited by merkan on 2008-04-25, 09:44; edited 1 time in total  

pawelt 

Posted: 2008-04-25, 10:02   

Powiem tak. Chcia?bym, ?eby turki sz?y maxymalnie raz na dzie?, nie d?u?ej. Inaczej traci gra klimat, bo zapomina si? o co chodzi?o.
Nie wiem czy to si? uda w pbemie na 4 osoby.

merkan 

starszy szeregowy 
Posted: 2008-04-25, 10:46   

Gramy teama z Domelem, Mareckiem i Bobkiem i na razie bez problem?w, no ale to pocz?tek, wi?c Ty decydujesz. ?atwiej Ci b?dzie jak ja zrezygnuj?. Jeszcze zd??? sobie pogra?. Mi?ej zabawy.

Boix 

xfire: boixosnois22
Helped: 1
porucznik  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-04-25, 15:04   

Merkan mo?emy zagra? razem je?li jeszcze chcesz...
Daj zna?, najlepiej na PW

barnaba 

Posted: 2008-04-26, 09:34   

W tygodniu to mysle ze moglbym robic jedna turke dziennie wieczorem.Ale to teraz tak mysle a slonca jest coraz wiecej.
Wiec chyba nie dam rady bo taka gra to pare miechow a lato sie zbliza.
A nie chcialbym nikogo zawiesc i blokowac.W sezonie zimowym chetnie cos zagram za to.

pawelt 

Posted: 2008-04-26, 11:08   

barnaba, z ch?ci? bym z tob? zagra? ale na modzie sevo, ?eby go pozna? ponownie.
Jakie? pomys?y jak zrobi?, ?eby mi sevo dzia?a??

Jak mia?em pirack? wersj? to dzia?a?, a jak kupi?em sobie complete to kicha.

Kto jest z wawy i m?g?by mi po?yczy? oryginaln? wersj? civki, na kt?rej dzia?aj? mody sevo lub RoM?
Last edited by pawelt on 2008-04-26, 11:10; edited 1 time in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version