www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-04-25 wraith - King_Chrobry
Author Message
King_Chrobry 
* * *

xfire: kingchrobry1
Helped: 1
Otrzymał 3 piw(a)
podpułkownik  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2008-04-25, 15:17   2008-04-25 wraith - King_Chrobry

1. wraith
2. King_Chrobry

rewana? na ld2

wraith - Boudika
King_Chrobry - Babilo?czyk

Boudika przylaz?a wojem pod stolic? - ja tam mia?em dwa. Nie mog?em dopu?ci? by jej woj w las mi wlaz? (a lasu to tu by?o masa). No to gdy wrogi woj sta? juz pod lasem ja go swoim trach ale nie ciach (m?j przepad?) - drugim nie moglem dobi? bo jedno pole za daleko sta?. wr?g raniony pakuje si? do lasu - ja zdrowym w jego kierunku (a stolica pusta :szok: ) . Wr?g wskakuje na g?rk? (pole jedno przed stolic?), m?j pod g?rk? (49 % szans) Jedyne rozwi?zanie - atakuje z do?u - UDA?O si? :cool:

ale

podczas tej ca?ej akcji g?odzi?em sw?j lud by pozyska? woja (mia?em nie dopu?ci? do redukcji populacji - z wra?enia powagi sytuacji zapomnia?em dostarczy? ?ywnoci i z 2 spad?em na jedynk? - i zn?w 7 rund do wzrostu - bo to nieurodzajny teren by?) Straci?em te? bez manewr?w woja pod granicami wroga - nie wys?a?em mu rozkaz?w ; te? z wra?enia) - pad?

ale gramy dalej

by?em lekko w tyle w rozwoju - tragicznie jeszcze nie by?o

przy stolicy nie by?o nic - konie w rogu mapy - teren nieciekawy, miedz nad wod? - te? miejsce nieciekawe. Zelazo jeszcze dalej - daleko. Seta zrobi?em - i wys?a?m go na mied? - postawi?em miasto tak by p??niej si? rozwija?o. (w tym momencie to by? jednak b??d!!) Id? po rele - przeciwnik mi j? zgarnia :szok: . No to pomnik buduj? (12 rund!!! :szok: ) To w?a?ciwie zawa?y?o. W tym czasie Boudika przysy?a pod stolic? 5 czariot?w. Tam ?ucznik?w mam full - no to czarioty myk w kierunku miasta z miedzi? - a tm 2 luczniki i wojownik. Pierwszy atak odparty - miasto ?apie mied? kultur? ( no mam ju? - tylko co mi teraz po tym), drugi atak - miasto zgruzowane. Kapitulacja!!!!

Wojska mialem og?lnie wi?cej :wstyd: ?e tak przegra?em. Niestety infrastruktura kiepska - cywile winni - tak to jest gdy rocznie buduje si? tylko 20 km autostrady!!! ;)

Podoba?a mi si? ta gra :)

Dzi?ki Wraith :)
Last edited by King_Chrobry on 2008-04-25, 15:25; edited 2 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

wraith 

xfire: wojtekwrocek
Helped: 3 times
Piwa: 3/3
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Wygrany jeden GOTM  III miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon 
Posted: 2008-04-25, 16:21   

Faktycznie fajnie si? gra?o , dzi?ki Chrobry :) Aha mia?e? pod stolic? owieczki, warto by?o je przy??czy? zaraz na pocz?tku gry, zamiast budowa? farm?. Poza tym co pisa?em Ci na x co u Ciebie jest do poprawienia. Dobrze blokujesz wojskiem i og?lny zmys? do gry masz, my?l? ?e z ka?d? gr? b?dzie u Ciebie lepiej :)

King_Chrobry 
* * *

xfire: kingchrobry1
Helped: 1
Otrzymał 3 piw(a)
podpułkownik  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2008-04-25, 19:21   

wraith wrote:
mia?e? pod stolic? owieczki, warto by?o je przy??czy? zaraz na pocz?tku gry, zamiast budowa? farm?

Nawet wtedy warto- je?li nie mia?em hodowli odkrytej?

wraith 

xfire: wojtekwrocek
Helped: 3 times
Piwa: 3/3
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Wygrany jeden GOTM  III miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon 
Posted: 2008-04-25, 20:01   

Hodowla to jeden z pierwszych tech?w w kt?re powiniene? i??

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum