www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-05-17 meca + Damroka + barnaba - Centurion + Cola + sto
Author Message
Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-05-17, 13:22   2008-05-17 meca + Damroka + barnaba - Centurion + Cola + sto

1. meca + Damroka + barnaba
2. Centurion + Cola + stoickov

ehkhem cola mial zglaszac jako winowajca ale wycykal... ;)

coz po zakoszeniu mimo ze pozniej zaczelismy oracla byla wygrana gra tylko ze jeden misio ktory jako jedyny mial porty postanowil ze zamist triem bedzie sobie budowal kolejne cudaki :bacik: no i przyplynely 3 galerki i mu pospalaly porcik jeden, pozniej ?w miskiek nadal stwierdzil ze bedzie budowal cudaki bo co mu tam :bacik: , wiec przyplynely kolejne galerki i byl problem, wrrrr ze tez mnie nie wywalilo przy brzegu tylko gdzies w srodku :chytry:
Postaw piwo autorowi tego posta

barnaba 

xfire: szczepionka
Helped: 2 times
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2008-05-17, 14:02   

Konty bez umow

No oracl i stone stracony na poczatku i do tego przesmyk wiec nie wesolo ale uznalismy ze nie wzieliscie metal casting i agresywnie zagramy pobudowalismy flote z armia na ktorej rozbila sie jedyna wasza triremka :szok: i wtedy odkrylismy ze jednak macie metalcasting :) tylko lamicie budujac cuda a my w tym czasie miasta robotnicy armia no i sie udalo was oslabic uzyskac przewage a pozniej juz z gorki Damroka sie slicznie rozwinal viktoria porobil setlersow Meca probowal sie powstrzymywac przed robieniem cudow ale sie nie udalo i zgarnal reszte poza murkiem :P a ja robilem flote i rozwijalem miasta.
Martwila nas wasza przewaga w armi ale wiedzielismy ze to armia obronna byla a morze mielismy zabezpieczone nerwowo sie zrobilo jak 21 waszych galer wraz z triremami i caravelkami do nas plynelo rozwaliliscie jedno miasto portowe i ruszyliscie na stolice gubiac armie po drodze na kusznikach naszczescie bersekerzy z piana na ustach nie dotarli do stolicy bo mogli by zapluc moja sliczna latarnie :)
Flote galer rozbilismy holenderskimi galeonami w miedzy czasie mialy miejsce dwa nie udane ataki na stolice i miasto centa no ale i tak juz bylo po grze :)

dzieki gralo sie super gra do 4.30 pelna emocji

modlitwy i cuda was zgubily
a plodnosc i brutalny rozwoj to podstawa :P

random Random RANDOM :samobojca:

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/44
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-05-17, 14:15   

kompletne bzdury Cent napisa?, ale opisze to jak znajde czas... czyli pewnie w poniedzia?ek :)

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-05-17, 14:22   

hehe no czekam z niecierpliwoscia co tam ciekawego wymyslisz :P

btw, nasi przeciwnicy mowia dokladnie to samo, jakbysmy mieli triemy to by nas w zyciu nie dogonili :P :P :P :P

meca 

xfire: meca10
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2008-05-17, 16:52   

No to ja napisz? te? co? wi?cej w poniedzia?ek, bo na razie nie mam si? do czego ustosunkowa? :) Dla mnie by?o po grze, jak wzi?li?cie oracla i stona na samym pocz?tku :) Napisa?em nawet wtedy, ?e macie przechlapane :)

Z tego miejsca chcia?bym podzi?kowa? Damroce, kt?ry odwali? na prawd? genialn? robot? dla ca?ego teamu! :padam: ?wietnie si? z Tob? wsp??pracuje i mam nadzieje, ?e jeszcze nie raz zagramy razem :)

Co do Barnaby, to prosz? na przysz?o?? o Twoje nieco inne podej?cie do kwestii team?w, przynajmniej je?li grasz ze mn? w jednym teamie :) Ja rozumiem, ?e masz mn?stwo pomys??w, ale je?li nie s? one dobre to nie ma sensu si? przy nich upiera? do b?lu. M?wisz, ?e chcesz postawi? miasto na wysepce o wielko?ci 1 pola, my m?wimy, ?e to z?e i przytaczamy argumenty. A Ty co tur? nadal upierasz si? z tym miastem. Prosz? Ci?, ?eby? zrobi? tu kopalni?, abo gdzie? indziej chatk?, a Ty m?wisz, ?e teraz masz inne rzeczy do robienia workami. Uwierz mi, ?e ja tego wszystkiego nie m?wi?em na z?o??, tylko robi?em to da dobra nas wszystkich, dla dobra teamu, bo tutaj to jest najwa?niejsze. Masz "zadatki na ?wietnego gracza" (jak to kto? kiedy? napisa?) :) ale po to grasz z nami (do?wiadczonymi graczami) w zespole, ?eby podpatrze? co i jak i nauczy? si? tego i owego, a nie po to, ?eby ci?gle pope?nia? te same b??dy. Nie mo?e by? tak, ?e musimy Ci? prosi? i b?aga?, ?eby? robi? to czy tamto. Uwierz mi ,?e zarz?dzanie dwoma pa?stwami przy tt medium nie nale?y do ?atwych rzeczy, szczeg?lnie gdy to drugie pa?stwo stawia op?r.
Na przysz?o?? prosz? wi?c raz jeszcze o odpowiednie podej?cie do sprawy, nie chcesz chyba podzieli? losu Herona, z kt?rym nie zagram ju? nigdy w jednym teamie, a nawet w tej samej rozgrywce teamowej. Granie team?w ma sprawia? przyjemno??, a nie przysparza? nerw?w i stresowa? :)
Last edited by meca on 2008-05-17, 16:54; edited 1 time in total  

Damroka 

Helped: 6 times
major  Złoty zlotowicz - 5 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-05-17, 21:12   

A mi si? team bardzo podoba?. Ja si? tak nie denerwowa?em, mia?em wi?kszy luz, bo wiedzia?em, ?e jest z nami taki meca, kt?ry wszystkiego dopilnuje. Ale przyznam, ?e w tym pierwszym teamie z?apa?o mnie zdziwko jak patrzy?em na podej?cie Herona do gry. Widocznie nie wszyscy maj? predyspozycje do gier w dru?ynach.

By?em pod wielkim wra?eniem, spokojnego podej?cia meci do tego ko?cowego szturmu przeciwnik?w. Genialnie ich rozprowadzi?. :padam: Chocia? sterowanie barnab? nie nale?a?o do ?atwych zada?. Niestety za du?o mece nie pomog?em w dzia?aniach wojennych, bo by?em dosy? mocno zm?czony i sporo czasu poch?ania?o mi zajmowanie si? rozwojem, wi?c nie wszystkie dzia?ania wojenne ?ledzi?em szczeg??owo.
Na pocz?tku jak koledzy z przeciwnego team-u postawili Stona i Oracla, to by?em pe?en obaw co do dalszego przebiegu gry, mimo ?e meca twierdzi?, ?e to ich zgubi. Traktowa?em te zapowiedzi jako pr?b? podtrzymania wysokiego morale w dru?ynie. S?dzi?em, ?e przeciwnicy p?jd? po tym w gr? ofensywn?, wykorzystuj?c do tego agresywnego Ragnara. A tymczasem mimo mocno sp??nionego naszego wypadu to jednak my okazali?my si? bardziej ofensywni. Tak wi?c przeciwnicy nie wykorzystali cechy jednego ze swoich lider?w, a ja natomiast do maksimum wykorzysta?em zdolno?ci imperialistyczne Wiktorii, co z czasem zacz??o przynosi? coraz wi?ksze korzy?ci dla ca?ego teamu. :) Po pewnym czasie widzieli?my, ?e powinni?my to wygra?. Tylko ?e p??niej zaskoczy?a nas ilo?? tirem i galer przeciwnik?w. Dlatego emocje towarzyszy?y mi do samego ko?ca. :niepewny: Szcz??liwego ko?ca. :D

Dzi?ki za gr?. Team-y staj? si? powoli moj? ulubion? form? gry w civk?. ;)

barnaba 

xfire: szczepionka
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2008-05-18, 16:04   

Meca :) chyba na tym polega team ze sobie gadamy o roznych pomyslach decydujemy wspolnie i realizujemy, kazdy robi to co najlepiej umie i pomaga innym.
Widzialem ze sie denerwujesz troche i sie nie dziwie bo sytuacja byla nie wesola na poczatku, mieliscie ciezki team za soba no i jeszcze problemy z laczem...
Nie udalo mi sie was przekonac do miasta na wyspece ktore na wstepie by na siebie zarabialo a dzieki ktoremu flota bylaby w zasiegu kulturki dzieki czemu mogla by sie szybciej leczyc i ruszac dzieki skr?tom przez glebsze wody no i kosztow by nie bylo za jej utrzymanie no ale ustalilismy ze nie robimy i na tym pozostalo.
Nalegalem tez na atak na flote plynaca dzieki czemu by czesc armi nie dotarla (pozniej zniszczylismy ta flote ta sama armia zadna nowa jednostka plywajaca nie doszla) tez nie przeszlo i niestety z powodu braku czasu twoj swietny pomysl z bariera tez sie nie udal no ale tak bywa w teamach wazne jest ze wygralismy i zabawa byla swietna.
A z tymi kopalniami chatkami itp to z boku tak wyglada ze mozna zrobic ale 3 roboli nie nadazalo na tak duzym terenie mieli pelne rece roboty.
Kwestia wprawy zgrania i zaufania to moj czwarty team wiec wiele mam jeszcze przed soba wspolnych gier z wami lub przeciwko wam :) .

Wygranie tej gry uwazam za duzy sukces bylo naprawde ciezko na poczatku i pod koniec.

Dzieki chlopaki za gre wskazowki info i pare godzin swietnej zabawy :)

Przeciwnikom tez dziekuje za sweetna gre bo przeciez mogli poddac odrazu po zrobieniu stona i oracla ;) co zreszta im radzilismy.

random Random RANDOM :samobojca:

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-05-19, 12:31   

no to moje 3 grosze nt tej gry :)

Cent i Barnaba :D
go?cie s? identyczni ;) ...milion pomys??w na sekund?... zero sp?jnosci i brak konsekwencji :D ...decyzja, a za chwile zmiana i w ten spos?b zamiast czego? jest nic ;)
generalnie chodzi o to co napisa? Meca.

Co do samej gry to ta gra by?a wygrana na 88,7% bo przy takim procencie pad?a ??dka :(
wszystko by?o slicznie i ?adnie
bardzo dobrze postawione wszystkie 3 stolice
zacza?em stone'a, a tu buch przeciwnicy Hinduizm :przestraszony: (mielismy wtedy 2 tury do pottery) no i pognalismy do priesta przez buddyzm po potery
wtedy powiedzia?em, ?e jesli wyjdzie numer z oraclem to b?dzie mistrzostwo i wyszed? :)
Koledzy ?wietnie pracowali i mia?em juz 2 dodatkowe porty.... z oracla Metal Casting i dawaj robi? w porcie triemke, a w drugim galerk?, a Cent robi? 2 axy do tej galerki i tak ta gra mia?a si? sko?czy?... mia?a

ca?y czas obserwowa?em wykres woja u koleg?w i nie zachwyca? wiec paniki nie by?o
plan szed? jak z nut... pierwsza triemka sz?a badac co koledzy i gdzie kioledzy... druga si? sko?czy?a struga?, a do galerki by?y 2 turki.... tylez samo by?o na dojscie ax?w od Centa
wyp?ywam, a tam 2 galerki no i badam wyzej wspomniany procent i atakuj? i wtopa (na pierwszej) a atakowac sie op?aca?o, bo wiadomo by?o ?e na galerkach koleg?w by?o wojo
po przegranej koledzy mieli wolne wejscie na nasz kont, bo druga triemka dopiero dop?ywa?a (mia?a 3-4 tury)
spalili mi port w kt?rym w?asnie si? sko?czy?a strugac galerka
NIE BUDOWA?EM WTEDY ZADNEGO CUDAKA - jak sugerowa? Cent
jak juz mielismy wojo prazeciwnika u siebie i sytuacja by?a opanowana (mogli tylko ?azi?) to zbudowa?em wielki mur (by? kamien i budowa? sie 5 tur) by miec szybciej genera?a i do?aczaj?c miec pzewag? promocji
Niestety zwiazali nas przeciwnicy u nas i dogonili techa

przyszed? czas na plan B, kt?ry w swoim za?o?eniu by? ca?kiem ca?kiem i mia? wielkie szanse powodzenia
ot?? za chwil? mia? si? urodzic nast?pny prorok i postanowilismy dac go na teologi?... do tego zacza?em budowac piramidy i takie combo (teokracja + police state) mia?o dac przewage w woju i prze?amanie wroga.... wszystko cacy sz?o i 2 tury (czyli defacto 1, bo koledzy hostowali) brak?o i Meca zbudowa? :(
od tej pory robilismy samo wojo, bo plan C by? prosty jak budowa cepa :D .....zbudowac wi?cej i przyp?yn??, ale przed caravelkami
koledzy nam sporo u?atwiali bo szli po GL i inne bzdety wiec dali nam czas... my dalismy cia?a bo zapomnieli?my o Pieni?dzu :( ...i stracilismy przez to 3-4 tury, ale i tak jakos posz?o, bo w ostatniej chwili wypuscilismy desant rozpaczy.... ma?o tego nie by?o, ale szanse powodzenia i tak by?y nik?e
zabawa podczas desantu by?a przednia, bo smiechu by?o mm?stwo :D :rotfl:

po desancie i spaleniu 1 portu i podejsciu pod stolice - poddalismy

thx za gre ch?opaki... ze Stoickovem gra mi si? bardzo dobrze... z Damroka z reszt? te?, a Cent i Barnaba przypominaj? mi samego siebie jak zaczyna?em... tez milion pomys??w i zaden do ko?ca :D ...cos jak moje gry z Luk? w teamie :rotfl:

Mysl?, ?e team 4vs4 Meca-Damroka-Stoickov-Cola m?g?by by? mocn? ekip? :)

---------------------------------------------

a teraz sie ustosunkuj? do wpis?w :

Quote:
nasi przeciwnicy mowia dokladnie to samo, jakbysmy mieli triemy to by nas w zyciu nie dogonili

ale gdybysmy nie mieli oracla to nie mielibysmy triemek i k??ko si? zamyka... a po zbudowaniu Oracla nie budowa?em cudak?w tylko wojo na zmiane z ??dkami i tak do samego konca gry - jak juz wszystkie plany B da?y w ?eb :D

stoickov 

xfire: stoickov
porucznik  Srebrny order za specjalne zasługi - nadworny grafik  Złoty zlotowicz - 7 zlotów  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2008-05-19, 14:43   

Bardzo dok?adnie Cola opisa? histori?.
Mi?o te? s?ysze?, ?e narobili?my stracha na ko?cu naszym rozpaczliwym desantem, ale to by? jednak bardziej strza? na wiwat niestety.

Wiem, ?e to ju? troch? wygl?da na lizanie po jajcach, no ale z Col?, Damrok? i Mec? na prawd? ?wietnie si? wsp??pracuje.

Cola 
WTF?

Posted: 2008-05-19, 14:57   

mnie to bawi?o jak Cent od mniej wi?cej 1 w nocy nawija? co druga tur?, ze juz wszystko stracone :D ....ja siedz?, pal? i obmyslam co tu wykombinowac, a Cent ot poprostu, ?e lipa i zacza? sobie budowac nawet Hagia Sofia :rotfl: ...jakby chcia? robic wszystko, ?ebysmy juz przegrali :)

wi?cej wiary m?ody Padawanie - nie z takich opresji si? wychodzi?o, ale ciemna strona mocy bardziej kuszaca ;)

popytajcie Mece z jakich przegranych gier potrafilismy wyciagn?? :) ...jeszcze kilka "myk?w" taktycznych przed Wami... jak cho?by ten z uniwersalem z piramid (ofkoz nie na tym etapie gry, ale morze odzyskuje si? w 10 tur wtedy) :)

Centurion 

Posted: 2008-05-19, 16:13   

cola ale nie potrzebowalibysmy tych mykow taktycznych gdybys zrobil odrazu 2 triemy jak cie prosilem :P :P :P

a z hagia sofia to juz jajca byly na maxa to fakt :D
a moglem sobie zbudowac cholercia, mialbym przynajmniej cudaka :)

meca 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2008-05-19, 19:33   

Cola wrote:
Co do samej gry to ta gra by?a wygrana na 88,7% bo przy takim procencie pad?a ??dka

Nadal nie wiem o co chodzi z t? ??dk? :P Rozumiem, ?e wtedy nie spaliliby?my Wam tego jednego portu, ale czy to zadecydowa?o o wyniku gry? przecie? po tym zaj?ciu grali?my jeszcze par? dobrych godzin :)

Cola wrote:
oracla Metal Casting i dawaj robi? w porcie triemke, a w drugim galerk?, a Cent robi? 2 axy do tej galerki i tak ta gra mia?a si? sko?czy?... mia?a

Ale czemu mia?a? :) Co to s? 2 axy? :D My ju? wtedy pewnie z 10 axow mieli?my :)

Cola wrote:
w ostatniej chwili wypuscilismy desant rozpaczy.... ma?o tego nie by?o, ale szanse powodzenia i tak by?y nik?e

Nie powiedzia?bym, ?e szanse by?y nik?e. Po prostu jak to napisa? Damroka ?adnie Was rozprowadzili?my. Podstaw? by?o doprowadzenie Was do miasta, kt?re spalili?cie i zrobienie tam desantu. W zwi?zku z tym g?rny przep?yw zosta? zablokowany, dzi?ki czemu wyl?dowali?cie w?a?nie pod tym miastem, gdzie Barnaba wycina? ju? okoliczne d?ungle i przygotowywa? r?wnin? na wybijanie Waszej maszeruj?cej na stolic? armii :) Sporym u?atwieniem by?o to, ?e mieli?cie bardzo ma?o cross?w.

Cola wrote:
popytajcie Mece z jakich przegranych gier potrafilismy wyciagn??

Ojj wychodzi?o si?, wychodzi?o :) Po prostu grasz do ko?ca i tyle. I co wa?ne liczy si? freestyle, pe?ny spontan, bo standardowymi metodami i oklepanymi pomys?ami przegranej gry si? nie wygra :) Trzeba zaryzykowa?, bo przecie? nie ma si? nic do stracenia, a i przeciwnik mo?e b??d pope?ni?. W takim wypadku budowania Hagia Sophia raczej nie pomaga :)

barnaba wrote:
Meca :) chyba na tym polega team ze sobie gadamy o roznych pomyslach decydujemy wspolnie i realizujemy, kazdy robi to co najlepiej umie i pomaga innym.

Ju? pisa?em, ?e wys?ucham ka?dego pomys?u podpartego argumentami. Je?li uznajemy, ?e ten pomys? jest z?y, to po co go bez ko?ca dr??y?? W teamie nie jest do ko?ca tak, ?e ka?dy robi to co najlepiej umie. Ka?dy robi to, co w danej chwili jest najlepsze dla teamu, a nie dla niego samego.

barnaba wrote:
Nalegalem tez na atak na flote plynaca dzieki czemu by czesc armi nie dotarla (pozniej zniszczylismy ta flote ta sama armia zadna nowa jednostka plywajaca nie doszla)

Nie chce mi si? powtarza? w k??ko tego samego, bo ju? m?wi?em Ci o tym w grze. Je?li masz mniejsz? flot? to nie ma takiej opcji, ?e atakujesz pierwszy, w dodatku je?li przeciwnik ma ??dki z teokracji! I nie pisz, ?e atakowali?my potem t? sam? armi?, bo dosz?o potem kilka galeon?w. I jak ju? pisa?em wcze?niej, priorytetem by?o blokowanie ich floty, a nie ryzyko utraty naszych ??dek.

barnaba wrote:
A z tymi kopalniami chatkami itp to z boku tak wyglada ze mozna zrobic ale 3 roboli nie nadazalo na tak duzym terenie mieli pelne rece roboty.
Kwestia wprawy zgrania i zaufania

Barnaba zrozum, ?e nie masz racji. S? rzeczy wa?ne i wa?niejsze. Ty robi?e? akurat te pierwsze i st?d moje pro?by i uwagi! Je?li wolisz wycina? d?ungle na jakim? zadupiu i robi? tam drogi, zamiast budowa? kopalnie na gemsach, chatki na zalewie przy stolicy czy te? kopalnie przy porcie to a? mnie w d*** ?ciska! Je?li na prawd? uwa?asz, ?e Twoje pomys?y i podejmowane decyzje by?y dobre, to zbieraj ekip? na pi?tek i poprowad? j? do boju. Ch?tnie si? z Wami zmierzymy :)

Na koniec napisz? jeszcze o ustawieniach gry. Po odpaleniu gry, kiedy zacz??em robi? worka w 10 tur uzna?em, ?e co? jest nie tak. No i by?o. Przez przypadek nie dopilnowa?em tempa, i gra odpali?a si? na quick. Na pocz?tku poj?czeli?my, ?e co to za gra, zero klimatu, wszystko tak szybko leci itd. Jednak z czasem przekonali?my si? do tego tempa, bo to tak du?ych team?w jest ono po prostu idealne! Nie wiem co s?dz? o tym przeciwnicy, ale gra?o si? na prawd? dobrze. Na normalu o 4 rano pewnie odkrywaliby?my code of laws.

Damroka wrote:
Niestety za du?o mece nie pomog?em w dzia?aniach wojennych, bo by?em dosy? mocno zm?czony i sporo czasu poch?ania?o mi zajmowanie si? rozwojem, wi?c nie wszystkie dzia?ania wojenne ?ledzi?em szczeg??owo.

I to jest pi?kne w takich du?ych teamach. Dzi? ja sobie wojowa?em, a Ty dba?e? o rozw?j, bo by?e? z ty?u. Nast?pnym razem rozrzuci nas na mapie zupe?nie odwrotnie i ka?dy zabawi sie inaczej ni? ostatnio :)

Cola wrote:
Mysl?, ?e team 4vs4 Meca-Damroka-Stoickov-Cola m?g?by by? mocn? ekip?

I by?! Bo raz ju? grali?my takim sk?adem jakie? 2 tygodnie temu z piorunuj?cym efektem :)

Jak zawsze proponuj? zebra? si? w pi?tek, ale i ?roda w tym tygodniu wydaje si? by? bardzo dogodnym terminem, bo przecie? w czwartek ?wi?to jakie? jest :) Oczywi?cie fajnie by?oby, gdyby wpad? Martin i Ponti, no i Lbednar w ko?cu zagra? musi, bo jednak jaka? r?wnowaga musi by? zachowana :)
Last edited by meca on 2008-05-19, 19:39; edited 1 time in total  

Cola 
WTF?

Posted: 2008-05-19, 20:19   

proponuj? by stawili sie w ?rod? przeciwko nam Ponti, Martin, Luka i mi?czak Modry :P

Quote:
Nadal nie wiem o co chodzi z t? ??dk? Rozumiem, ?e wtedy nie spaliliby?my Wam tego jednego portu, ale czy to zadecydowa?o o wyniku gry? przecie? po tym zaj?ciu grali?my jeszcze par? dobrych godzin

nie spaliliby?cie portu, nie weszliby?cie na nasz teren, budowa?bym ??deczki jak tralala (co udowodni?em p??niej)
wysy?a?bym do Was mase woja, bo jak sie ch?opaki na produkcje przerzucili to Centowi wyskakiwal top?r co turke

TAK MECA TA PRZEGRANA TRIEMKI ZADECYDOWALA O WYNIKU GRY I NIKT MI NIE WM?WI, ?E BY?O INACZEJ... generalnie jeden random poczatkowy jest w stanie zawazyc na wyniku

a i tak wiadomo, ?e konty bez um?w to najlepsze gry, bo jest wszystko to czego na LD nie ma :D

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-05-19, 20:24   

Mi?czak Modry nie odzywa si? od dawna :( Nawet sms'y do niego nie dochodz?... obawiam si? ?e zerwa? si? kontakt na dobre - mo?e wyemirgowa? i zmieni? kom?rk?... no ale czemu na maile nie odpisuje to ju? nie wiem.

meca 

Otrzymał 1 piw(a)
Posted: 2008-05-19, 20:28   

Cola wrote:
AK MECA TA PRZEGRANA TRIEMKI ZADECYDOWALA O WYNIKU GRY I NIKT MI NIE WM?WI, ?E BY?O INACZEJ

:rotfl: No po Tobie Cola takich s??w bym si? akurat nie spodziewa? :) Nast?pnym razem po takiej wbitce ??dki poddajcie i przynajmniej rewa sobie jeszcze zagramy ;)

Tu nie chodzi Cola o ??dk?. Demo m?wi?o swoje. We wszystkim (z wyj?tkiem woja) prowadzili?my z wielk? przewag?. Kiedy my bujali?my si? na srolicach 12 to Ty wci?? mia?e? 6. I tutaj jest ta r??nica. Poza tym ten port je?li dobrze pami?tam by? pusty, wiec o czym my w og?le piszemy :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum