www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jeste nowy? Kliknij tutaj!    Zgo gr Civ6     Zgos gr Civ5    Zgo gr Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMWISZ SI NA GR    Na ircu jest users osb. Zaaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

PawelT - Lebrok
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-06-16, 08:37   PawelT - Lebrok

Tu sie ch?opaki umawiajcie na mecz. Gracz wymieniony jako pierwszy powinien by? gospodarzem gry. Czas na rozegranie gry: do wtorku 17 czerwca w??cznie.

Po rozegranej grze tutaj umie??cie informacj? o wyniku. Gra mo?e ale nie musi by? zaliczona do rankingu - domy?lnie nie jest, bo mamy graczy zagranicznych.

---

Here you should set up your game. Player listed as first should host the game. Time to play: till Tuesday 17th June (inclusive).

After played game place here info who won.

pawelt 

Helped: 12 times
Piwa: 8/28
genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-06-18, 14:17   

Lebrok, dzi? o 20 jest aktualne na doko?czenie?

Mamy ju? po?ow? gry za sob?. Jest ciekawie, gra kontaktowa, granice blisko siebie, ale impy nie poszala?y za du?o.
W punktach b?dzie po r?wno, jak lebrok mi nakradnie techy :P . Na szcz??cie na razie nie ma czego kra?? :niepewny:

LEBROK 

xfire: mariuszlebrok
modszy chory  Obibok – nie gra od 90 dni 
Posted: 2008-06-18, 15:46   

Tak, b?d? czeka? :ostrzy:

Z techami masz racj?, szpiedzy w gotowo?ci do kradzie?y, a tu nie ma co krasc :zalamany:

Ale jak mnie przycisnales to bylo goraco :przestraszony:
Postaw piwo autorowi tego posta

pawelt 

genera brygady  Brzowy zlotowicz - 1 zlot  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo2  Wygrany jeden GOTM - 2 wygrane  III miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  I miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-06-18, 17:35   

to by? tylko zwiad :) , kt?ry zamieni? si? w akcj? dywersyjn?. :P

A gor?co by by?o, jakby? nie zd??y? a hinduizmem, bo o tur? wygra?e?, a impy ju? sz?y :P

pawelt 

Posted: 2008-06-19, 07:01   

Lebrok, prosz? Ci?, poddaj t? gr?. Jak Ty jej nie poddajesz, to ja j? poddaj?.
Mnie ju? ona fizycznie i psychicznie wym?czy?a.
Wczoraj mia?em ca?? noc b?l. g?owy i oczu.
Jest 150 tura, i ka?da tura trwa po 10 min.
W demo wygl?dasz fatalnie.
Armi? masz tylko na p??nocy jak?? sensown?, blokowan? przez moj? armi?.
Stolic? o ma?o co nie straci?e? teraz. A szkoda, bo to by?by ju? koniec (mam nadziej? :przestraszony: ).
Nie wiem na jaki cud jeszcze liczysz, ale pami?taj, ?e ja mam u ciebie szpieg?w i wszystko widz? co kombinujesz. Do tego pisa?em ci, ?e b?d? robi? ju? w miastach samo wojo do ko?ca gry i nie masz szans si? przebi?.
Tak wi?c Lebrok, miej lito?? i honor. Albo graj dalej z kim? innym.

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszaek  Zoty order za specjalne zasugi  Zoty zlotowicz - 11 zlotw  Brzowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-06-19, 08:36   

Lebrok jest twardziel wida? :] mi nie wypada wywiera? presji na poddanie, wi?c tylko poprosz? ?adnie ?eby?cie doko?czyli t? gr? w jednej sesji. No i trzeba by?o Pawe? TT jakie? ustawi? ;) m?dry Polak po szkodzie - ja te? w grze z Rosjaninem tak mia?em ?e nerwowo nie wyrabia?em :oczami:

P.S. Pawe? - 50 tur jako? prze?yjesz - wygrywasz, kontrolujesz sytuacj? - sama przyjemno?? tak gra?. Ja to zwykle mam tak ?e jak zaczynam wygrywa? to du?o ludzi poddaje i dlatego cz?sto mam tak ?e musz? wyci?ga? gry w kt?rych mi s?abiej idzie od przeciwnika :znudzony: dlatego lubi? jak wygrywam i mog? sobie mi?o pogra? :)

pawelt 

Posted: 2008-06-19, 08:51   

Twardziel jest jakich ma?o :)
W grze mnie nie pokona, za to fizycznie przed kompem tak.
Ostatnio grali?my 40 tur i zaj??o nam to 4 godziny!!! Te ostatnie 50 tur mo?e zaj?? kolejne 5 godzin! Szkoda na to ?ycia, ?on? trzeba si? kiedy? zaj?? :oczami:

Na pocz?tku by?a du?a szansa, ?eby Lebroka szybko zjecha?. Tur? mi zabrak?o, ?eby zakosi? mu hindu (buddyzm m?j na mied?). Nie obj?? by miedzi (no chyba, ?e stawia? miasto w tej turze co wymy?la? hindu). A impy ju? sz?y i to do?? masowo. A tu jak przysz?y, to si? odbi?y ju? od axa. Niestety jak mamy stolic?, co wida? na screenie, ?e nie da si? jej za bardzo obej?? impami. Zreszt? wszystkie moje ataki odbija?y si? od stolicy, bo nie da?o rady jej obej??.

W tej grze pope?ni?em najg?upszy jak dot?d b?ad w moich grach. Z wyroczni wzi??em jazd? konn?, bo chcia?em impami i HA wypraw? zrobi?. Horda imp?w ju? by?a przygotowana, tyle ?e zapomnia?em, ?e HA wymagaj? koni :wstyd: . A konie by?y bardzo daleko.

Te? mam niefart, bo 3 prorok?w mi si? narodzi?o i teraz jeszcze kupiec. A lebrokowi szpiedzy i naukowcy.
Za to ja mam piramidy :] . Super sprawa, jak na Puchar i tempo quic :P . Do tego mam same farmy i jak trzeba jestem w stanie wystawi? na tur? ok 50 specjalist?w, co mi daje ka?dy tech 1,2 tury. No astro w 3 :) .

Wi?c LEBROK b?agam, poddaj, a nasze ?ony b?d? szcz??liwsze :)

LEBROK 

Posted: 2008-06-19, 10:46   

1. Proponowa?em ?eby?my zagrali z tt medium. NIE CHCIA?E?, UPAR?ES SI? ?EBY GRAC BEZ TT.

2. Turki robisz niewiele szybciej, a mo?e i czasem wolniej ode mnie

3. Demo, kt?re pokaza?e? jest MANIPULACJ?. Dlatego, ?e jest to demo z momentu Twojego kolejnego nieudanego i nieudolnego ataku, kiedy m. in. nie pracuje moja stolica bo zniosles jej obron? przed atakiem. Realne demo wyglada inaczej o czym dobrze wiesz.

4. O kilku rzeczach dotyczacych stanu tej gry nie wiesz i nie b?d? Ci o tym mowi?, bo jak widz? ogl?d masz, delikatnie m?wiac, niepe?ny

5. Gra?em ju? troch? gier na KAC-u, ale NIGDY nikomu nie proponowa?em ?eby podda? gr?.
A pamietam, ze moi partnerzy byli w duzo gorszych sytuacjach niz ja teraz jestem, szanowalem ich za to ?e chc? grac i zdarzalo si?, ?e udawa?o im si? wygrac.

6. Do stylu w jakim zg?aszasz swoje propozycje juz nawet si? nie odnios? bo to po prostu wstyd.

7. Masz znacz?co wi?ksze szanse na zwyci?stwo w tej grze ni? ja - co wcale nie znaczy ?e ja mam j? automatycznie poddac. Nie poddam jej bo mam pomysl na to jak wyjsc z opresji i wygrac gr?. Jesli sie uda wygram, jesli nie wygrasz Ty. Ale Twoje fochy nie b?d? tu mia?y znaczenia. Wybacz.

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 14/4
podpukownik  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Obibok – nie gra od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-06-19, 11:11   

Lebrok, widz?c tylko demo w populacji, jak to wygrasz, b?dziesz wielki i trzymam kciuki, oby Ci si? uda?o wyj?? z takiej opresji :)

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

pawelt 

Posted: 2008-06-19, 11:18   

1. Nie upiera?em si? przy TT. Spyta?em czy tak wolisz. My?la?em, ?e ju? si? wyrobi?e? w ruchach i dajesz przynajmniej cz??ci wojskom autoruchy (chodzi mi o ruchy (goto)).

2. Czasem robi? turki wolniej ale tylko wtedy, bo musz? atakowa? na wszystkich frontach, kiedy ty bunkrujesz si? w miastach. Co ty robisz w tych miastach? Co chwil? specjalist?w zmieniasz?

3. Jak mo?e by? demo manipulacj?? To u Ciebie stolica, to p?? pa?stwa?

4. Musia?by? mie? ju? kawaleri?, ?eby mnie czym? zaskoczy?. Miasta masz malutkie, tylko stolica i miasto ko?o miedzi w miar?.
Czemu uwa?asz, ?e m?j atak by? nieudany i nieudolny? O ma?o co nie straci?e? stolicy i miasta na p??nocy, gdzie zd??y?e? posi?kami w ostatniej chwili, bo wybudowa?e? jednym robolem drog? na pustyni. Po?cina?e? ca?e pa?stwo i na razie straci?e? wi?cej woja ode mnie. Ja w tym czasie nastawia?em wsz?dzie markety i teraz zacz??a by si? masowa produkcja woja, bo ju? nic nie mam do budowy innego.

5. Czasem trzeba szanowa? czas innych graczy.

6. Tak wi?c gratuluj? zwyci?stwa i ?ycz? powodzenia, i szybszych ruch?w w dalszej cz??ci Pucharu. Mi po prostu szkoda ?ycia. Puchar to nie dla mnie jednak, jak na jedn? gr? trzeba po?wi?ca? po 15 godzin tygodniowo.
Last edited by pawelt on 2008-06-19, 11:57; edited 2 times in total  

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/44
genera dywizji  Brzowy civmaniak – najwicej rozegranych gier  Pomocna do – pomg minimum 10 razy  Obibok – nie gra od 90 dni  Przeycie w Dyplo - Dyplo1  Przeycie w Dyplo - Dyplo3  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2008-06-19, 11:41   

Pawe? - dajesz auto ruchy wojskom?? :zdziwko: :przestraszony:

pawelt 

Posted: 2008-06-19, 11:58   

Cola chodzi?o mi o goto (g).
Lebrok przyzna? kiedy?, ?e nigdy tego nie u?ywa.

LEBROK 

Posted: 2008-06-19, 12:09   

Pawe?, ja praktycznie wszystkie gry gram teraz na ustawieniach pucharowych, czyli z tt medium i uwa?am to za dobre rozwiazanie. Gra z Toba bez tt by?a na Twoje ?yczenia. Tak j? zreszt? jako host ustawi?e?, co mnie bardzo zdziwi?o i o czym CI napisa?em ...

Damroka 

Helped: 6 times
major  Zoty zlotowicz - 5 zlotw  Obibok – nie gra od 90 dni  I miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeycie w Dyplo - Dyplo4  Przeycie w Dyplo - Dyplo4,5  Wygrany jeden GOTM - 3 wygrane  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  Zoty gracz w demokracj - GwD1  III miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2008-06-19, 12:09   

Cola wrote:
Pawe? - dajesz auto ruchy wojskom?? :zdziwko: :przestraszony:

Hehe, Ostatnio jak Pawe? da? autoruchy w dyplo chariotowi to ten wjecha? do Larego i stratowa? mu tam jakie? zbo?e. Teraz ma tam szlaban, albo b?dzie musia? zap?aci? odszkodowanie :P
Trzeba uwa?a? z tymi autoruchami :D

pawelt 

Posted: 2008-06-19, 12:16   

jakie autoruchy w dyplo?
Lary ?ciemnia, bo chce kas? wy?udzi?. W sumie dobra taktyka :) .
W?a?nie z?apa?em szpiega Larego. Wi?c jak chce go odzyska?, to mo?e zap?aci? 50 z?ota :P

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: