www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-06-30 LDeska - borys
Author Message
borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2008-06-30, 15:35   2008-06-30 LDeska - borys

1. LDeska
2. borys

Fajna gra :) Prawie wygra?em :D Nio ale piramidy i WB zacz??y robi? swoje :(

Dzieki za gr? Leszku
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-06-30, 15:56   

Bardzo fajna gra - ja oczywi?cie :zulus: a Borys Alex. Na pocz?tku blokowa?em Borysa i odlecia?em w rozwoju, dzisiaj wgrali?my gr? - Borys robi? ca?y czas Falangi i odskoczy? w wojsku. Ja chcia?em waln?? bomb? kulturow? na froncie. Doszed?em najpierw do katapek, wys?a?em tego troch? na pomoc grupie okupuj?cej zalesion? g?rk? i wtedy zdarzy?a si? tragedia - maj?c system kastowy przepycha?em kultur? mi?dzy moim miastem a Borysa i maj?c 48% kultury Borysa na najwa?niejszym polu stykowym po sko?czeniu tury pole zmieni?o w?a?ciciela :krzeslem: albo co? mi si? przeiwdzia?o albo to zmienili w patchu 3.17. Daj? sobie r?k? odci?? ?e przed 3.17 aby pole przeskoczy?o z jednego w?a?ciciela do drugiego musi przez jedn? tur? posiada? on wi?cej kultury na tym polu i po tej ca?ej turze przeskakuje. Tutaj albo co? mi si? przewidzia?o albo to zmienili w 3.17.

W ka?dym razie pole przeskoczy?o i Borys m?g? zrobi? na nim drog? dwoma robolami i ruszy? na moje ?wie?o za?o?one miasto frontowe. Moja si?y zosta?y odci?te i sytuacja by?a tragiczna. Wi?c tym co zosta?o - samob?jczy atak zmniejszaj?cy liczebno?? inwazji, szybka zmiana na niewolnictwo i ?cinka w ca?ym pa?stwie :bacik:

Jako? si? wybroni?em (nie bez pomocy b??d?w ze strony atakuj?cego :) ) a potem to ju? dalszy odjazd w rozwoju - Wielka Biblioteka, Z?oty Wiek z artysty z Muzyki, Wisz?ce Ogrody... Partenon ko?czy?em jak Borys poddawa?.

Generalnie bardzo interesuj?ca gra, spoci?em si? przy ataku Borysa :) Lebrok go dobrze wyszkoli?, narobi? tego wojska tyle ?e ja przez jaki? czas na 0% nauki musia?em jecha?. Na szcz??cie nauka ze specjalist?w przy Piramidach potrafi by? bardzo ?adna - Kalendarz w 4 tury na przyk?ad... wi?c nie by?o sensu tego ci?gn?? bo u mnie ju? knechci byli a u Borysa to nie wiem ile by to trwa?o jeszcze... (bo wy??czy? szpiegostwo i zupe?nie dziwnie si? gra?o).

Dzi?ki za gr?!

-- edycja
W tej grze zabola?o mnie zmiana w 3.17 ?e katapki nie mog? dostawa? promocji z linii Si?a I... przez to du?o ich pad?o w decyduj?cym ataku Borysa na moje drugie miasto frontowe. Topory na promocji a ja katapkom mog?em tylko Pierwsze Uderzenie dawa? :[ du?o przez to straci?em...

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2008-06-30, 18:01   

Wszystko szczera prawda :)

Co do tej kulturki by?o Leszku wszystko ok, by?o tak jak zawsze..../// Przerwa?em nawet prac? tur? wcze?niej tymi 2 robolami ?eby drog? zrobi? :D

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 24/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-06-30, 18:57   

Hmmm no to musia?em co? przeoczy? - bo do tej pory by?o tak ?e kultura musia?a by? wi?ksza przez 2 tury ?eby przeskoczy?o a tutaj o ile si? nie pomyli?em to przeskoczy?a po jednej turze. Mo?e to wynik?o z tego ?e to pole przechodzi?o z r?k do r?k kilka razy... No nic, gdyby nie ten motyw to gra sko?czy?a by si? znacznie szybciej - zaj??bym to twoje miast frontowe bo mia?em ju? du?o katapek... a tak to by?o bardzo gor?co jak straci?em wojsko co sta?o na szpicy...

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 45/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-06-30, 20:26   

borys wrote:
Fajna gra Prawie wygra?em

He, he z prawie to najbardziem mi sie podoba "prawie dziewica" ;)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum