www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-09-01 Centurion - LDeska
Author Message
LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-09-01, 22:58   2008-09-01 Centurion - LDeska

1. Centurion
2. LDeska

Gierka którą obiecałem Centowi - on mi wybierał nację dowolną agresywną a sam grał jaką chciał. Wybrał mi Azteka, vo mnie nawet ucieszyło a sam wziął Mongoła co mnie też ucieszyło. Jak to Cent zaczął od taktyki rydwan, Rydwan, RYDWAN. Więc odganiałem się od rydwanów rydwanami i Jaguarami, no ale potem wziął z Wyroczni Jeździectwo i zaczął przyjeżdżać keshikami. Było ciężej ale dawałem radę, Cent klął na randoma ;) to mu powiedziałem żeby przyjeżdżał kilkoma na raz a nie pojedynczo. No i Cent posłuchał... :krzeslem:

Lista moich błędów jest zbyt długa żeby was zanudzać, ale nie mogę się powstrzymać żeby chociaż 3 główne przytoczyć:
1. miedź była dość blisko - zdałem się na Jaguary
2. odkryłem nawet ręcznie Kodeks Prawa przed Konstrukcją i Jeździectwem (a to tylko 6 tur było)
3. Pozwoliłem z równowagi 150 do 150 nadrukować wojska Centowi do proporcji 150 do 200

Gratki Cent, żeby cię przekonać że to tylko wyjątek potwierdzający regułę żądam rewanżu na tych samych ustawieniach :) ! :atakuje:

P.S. Coś ty robił że Monarchię odkrywałeś chyba ze 30 tur a do Feudalizmu pokazywało ci 90 tur.. ??? Gdybym ja choć _trochę_ pomyślał i odkrył katapki a nie jakieś popierdółki to by było po grze... musisz choć jedną chatkę nawet na takiej szybkiej mapce pobudować! :)

LEBROK 

xfire: mariuszlebrok
młodszy chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2008-09-01, 23:10   

:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

gratki dla Centa,

Ze mną nie wygrał, choć już z 10 razy graliśmy :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-01, 23:12   

ufff jestem very happy jakby nie patrzec zaliczylem top1 :D

leszku a do gory tam gdzie caly czas stacjonowal conajmniej jeden moj keshik bylo zelazo, wlasciwie blizej niz miedz :)

gierka byla niesamowita, w jej trakcie chyba z 3 razy myslaem ze to juz koniec i szans nie mam ale stwierdzilem ze co mi tam do konca bede kasal :hyhy:

wiec ja, jak to ja :zawstydzony: - baraki, oracle, ger, keshik keshik keshik.... (gdzies tam w miedzyczasie po chyba 6 czy 7 scinkach na keshiki jak w tle sie budowal stonhange wkoncu sie zrobil..)... keshik keshik keshik.... raz na jakis czas wsumie 2 sety i 2 worki w stolicy oprocz tego :hyhy:

zrobilem sobie 2 miasto z ger i jechalem tam tym samym niesamowitym schematem :rotfl: jeszcze 2 miasta dostawilem zeby miec miedz i zelazko i jechano, blokowalem metal leszkowi jak tylko moglem widzac ze stawia tez na wojo :D najazdy barbarzyncow ze wschodu robilem z obydwu stron mapy zeby trudniej bylo sie odemnie opedzac :galop:

bilans mojej gry: 4 baraki, 2 ger, oracle, stonhange, nieskonczonosc keshikow :zawstydzony: , troche rydwanow, pare axow, 2 spiry, 3 luki, 4 miasta, 5 roboli :rotfl:
Last edited by Centurion on 2008-09-02, 00:05; edited 1 time in total  

wraith 

xfire: wojtekwrocek
Helped: 3 times
Piwa: 3/3
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Wygrany jeden GOTM  III miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon 
Posted: 2008-09-02, 01:57   

No mówiłem, passa randomu działa na Twoja korzyść, polegli Martin, Lechu, czas na Lebroka :) Gratki!

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-09-02, 07:50   

Centurion wrote:
ufff jestem very happy jakby nie patrzec zaliczylem top1

Hrm, hrm - chcialem tylko przypomniec iz Leszek mnie tam zastepuje tymczasowo, gdyz nie mam czasu na granie ostatnio ;)

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2008-09-02, 07:59   

spokojnie spokojnie, juz sie szykuje na Ciebie :ostrzy:

z aktywnych graczy z topa wlasciwie ty, bombel i mistrz randomowych rekordow Lebrok mi zostaliscie ;) ale na lebroka juz sily nie mam :wstyd: wiec... :galop:
Last edited by Centurion on 2008-09-02, 08:34; edited 1 time in total  

Rudi2

xfire: rudi22222
Helped: 5 times
Piwa: 182/67
generał dywizji  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo5  II miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  I miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  II miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Wygrany jeden GOTM - 12 wygranych 
Posted: 2008-09-02, 08:43   

No i stało się :)
Cent z każdym okresem podnosi wyżej swe umiejętności barbarzyńskich najazdów. Biorą czasami w łeb wszystkie finezyjne medytacje o wyższości filozofii nad pobożnością.
Wielki ukłon :padam:

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 13/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-09-02, 09:22   

Gratki Cent, ale trudno ci będzie to powtórzyć z kimkolwiek. Nauka tak ci spadła, że wystarczyłoby żebym trochę pomyślał i podłączył tą miedź (była bliżej niż żelazo - miałem odkrytą całą mapę). Taką taktyką uda ci się wygrać tylko z przeciwnikiem który się tego nie spodziewa i w dodatku zagra tak źle jak ja... wątpię aby Peter po przeczytaniu tego opisu dał się na to nabrać. A właśnie Peter - potrzebuję łatwych punktów, kiedy zagramy :hyhy: bo coś zawsze się wykręcasz a tutaj takiś hardy z tym zastępowaniem :D

Centurion 

Posted: 2008-09-02, 09:42   

hehe

ale ja grałem tak jak mi pozwoliłeś, oczywiście prawdą jest, że bardzo zależało mi na nakręceniu spirali przemocy (na co złapałeś się jak młody karpik :hyhy: ) bo w tym jestem na pewno lepszy, niż w suchym rozwoju gdzie nie miałbym szans z tobą...

inaczej grać też potrafię tylko zazwyczaj gorzej :D

obecnie rozkminiam taktyke grania charyzmatycznym z konkretną 2 cechą (ale tu narazie cichosza ;) ), niedługo zaczne testy inne niż na singlu :hyhy:
Last edited by Centurion on 2008-09-02, 09:43; edited 1 time in total  

borys 
BENE VERTAT QUOD AGIS!

xfire: Boryslukasz
kapitan  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - II Puchar KAC 
Posted: 2008-09-02, 11:56   

Widziałem że w końcu machniesz i Leszka, ja się strasznie natrudziłem żeby wygrać... :padam:

D@mian 

xfire: damian83
Helped: 4 times
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3 
Posted: 2008-09-02, 14:17   

No to prawdziwego Attylę na KACowej krwi wyhodowaliśmy! :konik:

Gratki Cent, tym bardziej zasłużone, że wybrałeś Leszkowi naprawdę niezłą nację.
Montezuma jest świetny, zwłaszcza przeciw agresorom, a nie rozwojowcom. Nie mam tylko pojęcia dlaczego ludzie grając Montkiem nie śpieszą się za bardzo z metalem. Ostatnio przegrałem z Borysem w bardzo podobnych okolicznościach. :zawstydzony:

Tylko tak dalej, serfuj na wysokiej fali! :ok:

Last edited by D@mian on 2008-09-02, 14:18; edited 1 time in total  

Centurion 

Posted: 2008-09-02, 14:22   

ha!

no wlasnie z toba d@mian jeszcze nie wygralem, to kiedy pykamy? :hyhy:

D@mian 

xfire: damian83
Helped: 4 times
porucznik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3 
Posted: 2008-09-02, 14:26   

Na ld2 jeszcze nie, ale wygrałeś raz konty non fin! ;)
Strasznie kiepsko u mnie teraz z czasem, nawet ucieszyłem się jak przeczytałem, że Martin d3 zawiesił. Rozumiem, że mam cię pierwszego zapisać na pierwszy wolny termin? :)

Centurion 

Posted: 2008-09-02, 14:36   

aj no faktycznie, probowales filozofem zagrac :D

z terminami to nie ma sie co umawiac jak sie kiedys uda zgadac to sie zagra a jak nie to trudno, inni czekaja na becki :rotfl:

/tylko lebroka trzeba unikac ;) /

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2008-09-02, 19:53   

LDeska wrote:
Taką taktyką uda ci się wygrać tylko z przeciwnikiem który się tego nie spodziewa i w dodatku zagra tak źle jak ja... wątpię aby Peter po przeczytaniu tego opisu dał się na to nabrać.

A juz gralem z Centem.... mial jeden maly klopot bo jak wiadomo tez lubie sie porozwijac i wybralem taka sama nacje jak on, w wyniku czego godnie powitalem rydwany ;)

LDeska wrote:
A właśnie Peter - potrzebuję łatwych punktów, kiedy zagramy bo coś zawsze się wykręcasz a tutaj takiś hardy z tym zastępowaniem

Tam od razu hardy ;)
A powazniej to nie wiem czy w tym roku jeszcze cokolwiek zagram :(

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum