www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-11-04 LDeska - wraith
Author Message
wraith 

xfire: wojtekwrocek
Helped: 3 times
Piwa: 3/3
major  Obibok – nie grał od 90 dni  Wygrany jeden GOTM  III miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon 
Posted: 2008-11-04, 12:20   2008-11-04 LDeska - wraith

1. LDeska
2. wraith

Najdłuższa gra jaką grałem na KACu. Nie dałem rady :) Gra mnie wykończyła psychicznie, przez co zrobiłem sporo błędnych ruchów. Zaczęło się od straty katap i wyznaczenie wielkiem szpiegowi ścieżki, która kończyła się przeznaczeniem go na GA chyba na kacu albo pijany byłem :wstyd: Później dwa desanty które przegapiłem, podobnie jak ten przed chwilą, choć widziałem że będzie lądował to wojo w głąb państwa przesuwałem :wstyd: Jedyne co mi się udało to biurko z oracla oraz ukradłem piramidy pomimo kamienia u Leszka :D Leszek napisz ile godzin jak możesz graliśmy. Dzięki za grę, było spoko, ale stanowczo za długo :)
Postaw piwo autorowi tego posta

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 14/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2008-11-04, 13:50   

Civka pokazała że 11 ale chyba więcej było :smt067

No początek więcej niż tragiczny - dać zgarnąć Biurko z :wyrocznia: to mi się już daaawno nie zdarzyło. Wielka i dramatyczna pogoń przyniosła jednam skutki. Spaliłem Wraithowi jedno miasto na froncie głównym, potem dwa porty super akcją oskrzydlającą ;) i na końcu jeszcze jeden port. Twoje błędy to oprócz krzywego kliknięcia i zamiast użycia :wielki: :szpieg: do infiltracji odpalenie złotego wieku:
- brak Oxfordu, w ogóle Edukacji nie miałeś a już Fizykę odkrywałeś :przestraszony:
- za mało wojska - na końcu było 1.050 do 750 tys...
- nie bronienie portów a nie miałeś dość floty i widziałeś że płynę

Ale generalnie było naprawdę ciężko więc duży plus za umiejętność rozwoju - w produkcji prawie 2x więcej miałeś bo zwaliłem drugi front i pozwoliłem ci zasiedlić to "zagłębie Ruhry" ;)

Dla ciekawskich znowu parę zrzutów:

Finezyjne Figle II (KMN, skecz biblioteka ;) ) czyli atak w którym nie jestem widziany a zagrażam 3 porty. Padły "tylko" 2 bo ten najdalej wysunięty był frontowy i Wraith go pilnował.

Końcowy atak - 6 kawalerii na 3 jednostki w mieście, szpieg zrobił bunt. Pierwszy atak 64% - padł, drugi 94% - padł, no ale potem było 98,7% i kolejne >99,9% więc już starczyło :oczami:

demo na koniec - mimo straty tego portu ma prawie 2x produkcji ale w wojsku cieniutko... i to przeważyło (no i błędy oczywiście, ale tak w każdej grze jest)

kasa - na koniec to już miałem dużo więcej nauki na turę mimo przeznaczania tylko 40% na nią:

no ale produkcja mówi sama za siebie:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum