www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2008-12-21 D@mian + barnaba - domel + gaston
Author Message
domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 9 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2008-12-21, 00:50   2008-12-21 D@mian + barnaba - domel + gaston

1. D@mian + barnaba
2. domel + gaston

LD, noagg nofin. oba treamy cyrus+rzym. tak sie spieszyłem postawić miasto na brązie że nie zrobiłem worka przez co strasznie w dupie byłem i worki mnie zaopatrywał gaston. Poźniej obrona tego miasta nawet szła tylko po pechowym randomie gdzie dwa axy załatwiły dwa moje zaponiałem przestawić produkcj tak aby w następnej sciąc i straciłem to miasto, zaraz potem coprawda odbiłem ale trochę niefartownie mi to wyszło i znów stracilem.

gratki i dzieki za grę
Postaw piwo autorowi tego posta

barnaba 

xfire: szczepionka
Helped: 2 times
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2008-12-21, 01:30   

ladne odbicie bylo byly wysokie gory zaslaniajace droge przy morzu a na odbicu diwe gorki i braz chcielismy postawic tam setlersa ale byli szybsi wiec postawilismy przy konikach ktore byly kolo stolicy inapieralismy pozneij podlaczylismy szybko zelazo i braz
duzo walk bylo random jak zwykle mi sprzyjal i udalo mi sie zajac to miasto tak dlugo sie zastanawialem czy je zostawic czy spalic ze tura sie konczyla i nacisnal tak zeby spalic :D
no i w nastepnej turze mi je odbil domel z duzymi stratam no i znow je rozwalilem tym razem palac no i po grze bylo

ciekawa sprawa z oraclem czekalismy do monarchi i mialo byc juz ale damian kliknal ture przedemna i skonczyl je zanim monarchie wymyslilismy

random Random RANDOM :samobojca:
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum