www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2009-01-04 Lbednar + gaston + domel - barnaba + Cola + meca
Author Message
barnaba 

xfire: szczepionka
Helped: 2 times
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2009-01-04, 04:27   2009-01-04 Lbednar + gaston + domel - barnaba + Cola + meca

1. Lbednar + gaston + domel
2. barnaba + Cola + meca

Cola huayan capac meca pacalem a ja ragnarem
Lbednar zulu gaston stalin domel mongol

mapka ld nacje dowolne
cos nie wyszlo :D
gonitwy za impami nas oslabily chyba z tego wszystkiego najbardziej
a jak juz ich gonilismy to bylo za pozno

swietnie zagrali i nas pokonali to tak w skr?cie

random Random RANDOM :samobojca:
Postaw piwo autorowi tego posta

gaston 

starszy chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-01-04, 04:37   

gralismy jakos dziwnie bo stratowalismy po przekatnej, a odbicie bylo na polowie jak zwykle - jak sie zorientowalismy to nam sie to badzo nie podobalo, ale Shak wydal okrzyk bojowy i zaczal rozwalac Ragnara. zreszta Shaka do swojej ziemi obiecanej musial isc het na polnoc :]
dzieki za gre i jeszcze raz prosze wybaczcie mi ta galerke:D

Lbednar 

xfire: lbednar
Helped: 1
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-01-04, 12:58   

teraz cos odemnie
To ze udalo sie wygrac to CUD
po pierwsze
Domel stawial miasta bez sensu , a rewolucje robil na ture przed wynalezieniam nowego civika
po drugie
Gastos aktywnie wspieral przeciwnikow ,
Zaplanowalismy atak z zaskoczenia z morza
Domel narobil woja ja zrobilem cze?c floty gaston reszte
i na ture przed decydujacym desantem ten GGGGGaston zatopii? ( inhilowa? ) 50 % naszej floty wypchanej po brzegi wojem :( desant sie odbi? i resztki zosta?y wybite na stepach akermanskich
po trzecie
Zulus atakowa? ze skuteczno?cia przera?onej panienki , i gdyby nie wzorowa postawa Radgara na pewno by zosta? wybity w polu .
:D
A tak powa?niej
Dzieki za gre
Ch?opaki sie spisaly Super
Domel robi? w logistyce , dostarcza? woja w nieprzyzwoitych ilo?ciach zar?wno na p??nocny jak i po?udniowy front
Gaston budowal Cudaka za cudakiem i tylko Shaka sie lekko obija?
jeszcz eraz dziki

Cola 
WTF?

xfire: cola0760
Helped: 10 times
Piwa: 3/44
generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2009-01-04, 13:09   

no cholercia juz bylismy na prostej i bysmy to wygrali gdybysmy dali rade odeprzec ten ostatni atak...

gdbysmy... mysmy... cosby... itd :)

gratki i thx za gre

PS Morale Jacka (Meca) podupad?e na max... w zasadzie od startu... a tu sie okaza?o, ?e przeciwnicy robili Civil i my tez... ale my mielismy juz cala sciezke do machinery
Last edited by Cola on 2009-01-04, 13:09; edited 1 time in total  

domel 

xfire: domel11
Helped: 8 times
Otrzymał 8 piw(a)
generał brygady  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 8 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  III miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  Złoty gracz w demokrację - GwD1  II miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon 
Posted: 2009-01-04, 13:44   

No co? pocz?tek mi nie wyszed? zamiast robolem obrabia? surowce to mi zacz?? w?drowa? i by?em jakie? 5 tur w plecy z jego prac?. Potem krzywo postawione miasto kt?re musia?em odda? Luce. Ale jako? nam gra si? uk?ada?a.

Troch? si? dziwilem ?e wy graj?c finami tak s?abo z rozwojem na starcie. Og?lnie powinni?cie nas rozjecha? poprzez w?a?nie odskoczenie w kasie. Mieli?cie idealne tereny dla fin?w bo same zalewy. To na bank nie by?a wina surowc?w bo tylko ja mia?em dost?p do br?zu i w sumie nie zbdowa?em przez ca?? gr? ?adnej jednostki kt?ra by go wykorzystywa?a a Luka i Gaston podpieli sobie dopiero metal.

Ale i tak mi?o si? gra?o tyle tylko ?e lagi w p??niejszym etapie zacze?y dzia?a? usypiaj?co.

Dzi?ki za gre i do nast?pnej :)

Lbednar 

kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-01-04, 13:48   

W techach bylismy w du....
co nas specjalnie nie dziwilo , liczylismy ze przez gre ofensywna uda nam sie was zatrzymac w rozwoju co sie udalo
mielismy naprawde kilka bolesnych podkniec i gdyby nie to ( 50 % floty :) )
gra byla by szybciej rozstrzygnieta .
mi sie gralo naprawde milo

meca 

xfire: meca10
Otrzymał 1 piw(a)
podpułkownik  Brązowy order za specjalne zasługi  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-01-04, 13:53   

Cola wrote:
PS Morale Jacka (Meca) podupad?e na max... w zasadzie od startu... a tu sie okaza?o, ?e przeciwnicy robili Civil i my tez... ale my mielismy juz cala sciezke do machinery

Morale mi podupad?y po tym, jak na naszych ty?ach zacz??y grasowa? jakie? pojedyncze Impy. W tym czasie przeciwnicy stawiali sobie kolejne miasta i budowali cudaki, kiedy my ?cinali?my raz za razem populacj?, ?eby wy?apa? te cholerstwa. Barnaba zrobi? na pocz?tku ca?kiem poka?n? armi?, tylko co z tego, skoro kisi?a si? na naszym terenie. Podsumowuj?c: gr? przegrali?my w momencie, gdy przeciwnicy na prawd? bardzo niskim nak?adem si? poblokowali nas na pocz?tku. Wszystko co dzia?o si? p??niej by?o tego nast?pstwem.

Dzi? wieczorem zagra?bym kolejnego teama, wi?c je?li kto? jest ch?tny to pisa? :)

Lbednar 

Posted: 2009-01-04, 13:55   

ja za :rotfl:

barnaba 

major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2009-01-04, 14:40   

ja tez za :D
ale wczesniej zagrajmy

50% floty to byla jedna lodka? czy o czyms innym piszecie.

Last edited by barnaba on 2009-01-04, 14:41; edited 1 time in total  

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2009-01-04, 14:59   

Kolejne zako?czone 3 vs 3 :padam: pogratulowa? Panowie :)

Nie wiem czy by?o z 10 gier 3 vs 3 zakonczonych kiedykolwiek,rekord chyba jest 4 vs 4

------------------

EDIT znalaz?em jedn? gre 4 vs 4

2007-02-04 12:35:25 1 Bobek1971, Cola, domel, ponti VS bombel79, Martin, RicoRG, stoickov

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2009-01-04, 15:03; edited 1 time in total  

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 67/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-01-04, 15:04   

ponti wrote:
Nie wiem czy by?o z 10 gier 3 vs 3 zakonczonych kiedykolwiek,rekord chyba jest 4 vs 4

14 gier 3v3
4 gry 4v4 :D
http://civilization.org.p..._dik.php?tryb=3
a 5v5 tez by?o grane z tego co pamietam :)

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2009-01-04, 15:08   

Hehe no prosze Beny nawet szuka statystyk po DIK-u a nie po ELO :P

A wracaj?c do tematu to by?o rok albo i dwa lata temu kiedy rzadko kto mial tak dobre i szybkie ??cza jak teraz ,jeszcze pamietam jak rok temu sam zmienia?em ?acza z 128 kb/s do 2 mb/s

Jestem ciekawe kiedy chcieli pykac te 5 vs 5 i mam nadzieje ze nie by?em to ja na mojej radi?wce 128 kb/s :D

W sumie wczoraj tez sie nie po?aczy?em :zalamany:

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

barnaba 

Posted: 2009-01-04, 15:29   

5v5 to pare razy mialo byc ale neistety problemy z laczami sa ostre i ciezko zebrac taka grupe z dobrym laczem

mnie zdziwila ta gra ze tak szybko poszla nawet patrzac na to jakie :kiszok: :kiszok: :kiszok: tam byly to poszlo szybko sprawnie a gralismy na normalnej predkosci i mapie small tym razem sie udalo ale mam trzy teamy niedokonczone ktore trzeba bylo przewac z powodu poznej/wczesnej pory

mysle ze optymalnie jest kazdy ma 3-4 miasta przy trzech graczach to chyba tak jest na mapce small z wysokim poziomem wody lub na mapce tiny z niskim poziomem.Przy wiekszej ilosci miast za duzy zamot sie robi i wszystko sie strasznie wydluza .

a co powiecie na teama na innej mapce ? jest wiele typow map mirror mozna byc cos innego zagrac

hm i ten bug z losowaniem miejscowek nie wiem skad sie to bierze chyba trzeba za kazdym razem sprawdzac czy w tych samych miejscach sie startuje albo zaczynac na adv start i jakims wspolnym starcie

Cola 
WTF?

generał dywizji  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Wygrany jeden GOTM 
Posted: 2009-01-04, 15:37   

acha... i niech mi ktos powie, ze LD sie krocej gra niz konty :rotfl2:

Cola 
WTF?

Posted: 2009-01-05, 09:59   

zqapomnia?em napisac ze gralismy do 5 rano od 21?? 21:30?? ...jakos tak :)

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum