www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: LDeska
2009-01-19, 16:32
I Astronomiczny Puchar Kaca
Author Message
Bobek1971 

xfire: bobek1971mie
Helped: 8 times
Piwa: 87/289
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-01-19, 01:16   I Astronomiczny Puchar Kaca

To co Panowie może znajdzie sie jakaś grupka chętnych na błyskawiczne rozgrywki pucharowe Konty od astro...no chyba że będzie nas 4 to wówczas zagramy każdy z każdym ;)
1/1
Ustawienia standardowe
mapa Tiny
mirror wide continents
normalny start - bez zaawansowanego
nauka normal
tt. medium
NON FIN
bez chatek, barbów, zdarzen losowych, ale ze szpiegostwem z cudakami i filozofami...

Wygrywający przechodzi dalej, żadnych rozgrywek o niższe lokaty. Zadnej dyskusji o rules. Komu nie pasi rules - wowczas szkoda i nie bierze udzialu.
Dobra co tam jeszcze...hmmm nagród nie będzie. Dobrowolny jest ten pucharek. Pijemy po każdym zwycięstwie i przegranej. Każdy ile może i na ile ma ochotę. Jak się zgloszą chętni - ja rozlosuję pary i dam jakiś klarowny terminik około 1 tygodnia na gierkę. Walkowery oczywiście będą przyznawane jak ktoś nie zdązy, nie ma stresu a i tak zwycięży najlepszy. :P

Proszę sie nie spinać, rozluźnić - konty od astro są sympatyczna rozwojówką, w której każdy może chwilke sie porozwijać bez stresu i poczatkowego Randomu ;)

No dobra ..czy oprócz mnie jest ktoś chętny...proszę wpisywac sie poniżej ....za dwa dni zrobie losowanie .

ustawienia szczególowe podaje jakby co....

Konty od Astro – start z setem dla gier 1/1
Wszystkie gry turnieju będą rozgrywane w parach (1 na 1) na poniższych ustawieniach:
Mapa: LD_Mirror: http://civilization.org.p...php?t=7865.....
Rozmiar mapy: malutka (tiny)
Klimat: umiarkowany (temperate)
Poziom morza: sredni (medium )
Era: starożytność (ancient)
Prędkość gry: (normal)
Landmass type: (Wide Continents)
Poziom trudności: książę (prince)
Opcje: normalny start z setem, brak barbarzyńców, brak handlowania technologiami, zawsze wojna, bez wiosek tubylców, bez zdarzeń losowych, ze szpiegostwem. Reszta opcji wyłączona.
Zwycięstwa: podbój (conquest) (statek)
Tury oddzielne
Brak przejmowania nacji przez komputer
Nacji anonimowe – NON FIN
Licznik czasu tury: średni (medium)
Bez ograniczenia ilości tur
Bez limitu spalonych miast

Oczywiście rozgrywki miedzy graczami są do ranku wyłacznie za zgodą obu graczy!

Lista uczestników:
1.Bobek
2.Vortavor
3.Beny
4.Ponti
5.Ldeska
6.Maxibaca
7.Hechter
8. Gracz roku Kaca - King Chrobry
9. Bombel
10.Cola
11.Jovan Kukic
12.Wnuczus
13.Richards
14. Larry
15.Paweł
16.Martin
17. Gaston
18.Marba
19.MichuZ
20.Treviss
21.Jaco
22.Meca
23.Missladyluck
27.Uralis
28.Bbxx
29.Parabelum
Last edited by Beny on 2009-01-20, 22:48; edited 21 times in total  
Postaw piwo autorowi tego posta

Vortavor 

xfire: vortavor
sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-01-19, 01:39   

W każdym pucharze tradycyjnie zawsze jest jakaś najsłabsza ekipa ,
zatem ja się zgłoszę aby podtrzymać taką tradycję :) :)

Chyba, że to ma być jakiś taki puchar mistrzów tylko dla "debeściaków" :P

Last edited by Vortavor on 2009-01-19, 01:40; edited 1 time in total  

LDeska

xfire: ldeska
Helped: 34 times
Piwa: 14/1
marszałek  Złoty order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 11 zlotów  Brązowy sponsor KAC  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - Dyplo6  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - I,II,III,IV,V,VI Puchar KAC  II miejsce w rankingu FFA  II miejsce w Astro Pucharze - II Astro Puchar  I miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  I miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  I miejsce w sezonie Ligi KAC - I sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - II sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - III sezon  I miejsce w sezonie Ligi KAC - IV sezon 
Posted: 2009-01-19, 09:41   

[smerf_maruda] I tak się nie uuuuuda! [/smerf_maruda]

Ale się zapisuję :D

p.s. tylko mnie nie zdyskwalifikuj jak Cola z dyplo anonim :rotfl2:

Centurion 

Helped: 9 times
Piwa: 52/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-01-19, 09:43   

bleeeeeeeee to ja wam będę sabotował, nie ma szans, ble, bo stolica będzie czytsym losowaniem, jeden pójdzie w gore i wygra bo lepsza miejscówka a drugi w dół bo chciał port a tam kupa a nie port... ;)

nie ma szans, nigdy nie dokończycie tak jak z timami, bezsensu, strata czasu... ;)

itd... :D

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-01-19, 10:58   

Ja sie zapisuje :)

No i jakby Ci się Bobek nie chciało to możesz na mnie liczyć ;)

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-01-19, 11:01   

beny ale to do ranku, przykro mi :P

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 61/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2009-01-19, 11:06   

Bez advanced start :D - ja jestem in.

Może być ciekawie.

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-01-19, 11:08   

To nie do ranku, gadałem o tym wczoraj z Bobkiem :P

Centurion 

Posted: 2009-01-19, 11:10   

oklamal cie najwidoczniej bo to hedonicum bylo a nie bobek ;) :P

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2009-01-19, 11:15   

ja też :P

Bobek1971 

generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Astro Puchat, Kalendarium Dyplo 5, grafiki, random  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  II miejsce w sezonie GOTM - I sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - I sezon Maxman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - II sezon Maxman  Złoty gracz w demokrację - GwD1  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-01-19, 11:20   

Oczywiście rozgrywki miedzy graczami są do ranku wyłacznie za zgodą obu graczy!

Cent Twoje słowa poparcia dla mojego Pucharu mnie nie ruszają to mówię ja bobek ,,,a nie żadne Hedonicum, Atomus czy Sulejman :P :P :P :P ;)

Po drugie co sie ma udawać czy nie ..są chętni i gramy jak nie ma to nie gramy..a widzę, że jest już 6 - więc jeszcze z kilkooro i pucharowe rozgrywki jak malowanie....Turniej OPEN dla wszytskich i debeściaków i malkontentów i cieniasów.

lista chetnych w pierwszym poście
Last edited by Bobek1971 on 2009-01-19, 11:22; edited 2 times in total  

hechter 

xfire: hechter
Helped: 4 times
Piwa: 6/1
podpułkownik  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w rankingu PBEM 
Posted: 2009-01-19, 11:26   

Jestem siódmy :)

--------------------------------------------------
"Pan jest zerem, panie Ziobro"

King_Chrobry 
* * *

xfire: kingchrobry1
Helped: 1
Otrzymał 3 piw(a)
podpułkownik  Srebrny civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  III miejsce w Dyplo - DyploAnonim  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo5 
Posted: 2009-01-19, 12:04   

Turniej bez gracza roku ???? ;)

IN :)

ps. Proszę o ustawienie mi "wolnej lini" do finału :oczami:
Last edited by King_Chrobry on 2009-01-19, 12:20; edited 1 time in total  

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 63/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2009-01-19, 13:32   

to ja tez zagram, ale zaznaczam ze u mnie z czasem krucho i trza bedzie pewnie zagrac w kilku podejsciach.... mam nadzieje ze to pasi?

Bobek1971 

Posted: 2009-01-19, 13:41   

kilka podejść pasi byle szybkich ;-) bez stresu Bombello w razie czego bedzie klasyczny walkowr :)

TERMIN ZAPISÓW DO JUTRA - 20.01.2009 - do godziny 22.
Jutro po godzinie 22 odbędzie się w Sali Kacowej losowanie i można będzie przystapić do rozgrywek.
Last edited by Bobek1971 on 2009-01-19, 20:40; edited 3 times in total  

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum