www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

HoMM 5
Author Message
Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
  Posted: 2006-05-25, 13:45   HoMM 5

CO sadzicie o pomysle aby na KAC'u powstal tez ranking HoMM 5 ?

Chyba ze gdzies juz sa stronki o tym i maja tam rankingi - nie szukalem, tak mi przyszlo do glowy to napisalem...
Postaw piwo autorowi tego posta

quirinus 

xfire: quirinus11
Helped: 1
starszy sierżant sztabowy  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-05-25, 15:57   

Zdecydowanie jestem na.... NIE.
Civ to civ :)

Aby nuda była przyjemna, musi istnieć coś, z czym można ją porównać.
tp

hoss of lord 

xfire: lorxhoss
Obibok – nie grał od 90 dni  Pluszowy miś - rozegrał mniej niż 10 gier 
Posted: 2006-05-25, 16:34   

Myśl godna rozważenia :]

Caesar_Albi
[Deleted]

Posted: 2006-05-26, 08:19   

Tak, równie dobrze można zrobic ranking Rome Total War albo C&C Generals.....

CIV TO CIV!!!!! Co to za forum o civ4 jeśli będzie KAC z Herosów i innnych :/ ?!

Sea-Angel 

xfire: seaangel
starszy chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-06-27, 22:15   

Heh, wygrałem HoMM5 w jakimś konkursie pccentre
Ktoś partyjkę za kilka dni? (bo kończę sesję)

PeterDIK 
civlover

xfire: dikow
Helped: 4 times
starszy sierżant sztabowy  Złoty order za specjalne zasługi - założyciel forum  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-07-01, 10:41   

Co do H5 mam mieszane uczucia. Watek fabularny jest totalnie skopany no czuje się jakbym grał z kimś upośledzonym umysłowo, komu ktoś na kartce napisał co ma robić a on się tego z uporem maniaka trzyma, pomimo nadarzających się innych lepszych okazji.

No żadnej frajdy nie mam rozwalające 4-20 jednostek przeciwnika, moją potężną armia która budowałem spokojnie z 10 tur (bo komp jest tak agresywny jak złota rybka na pawulonie)

Mam nadzieje iż na multi gra się lepiej, bo inaczej wywaliłem tylko kasę w błoto.

Czekam na xfire na propozycje gry multi.

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 43/13
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-07-01, 13:51   

No ja HoMM5 juz zdazylem odinstalowac...

PeterDIK 
civlover

starszy sierżant sztabowy  Złoty order za specjalne zasługi - założyciel forum  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-07-01, 14:40   

na multi jest nawet przyjemnie, a jak poprawią AI to gra bedzie świetna.

Caesar_Albi
[Deleted]

Posted: 2006-07-01, 15:43   

To jak? Kupowac tą grę czy nie za bardzo :P Bo właśnie nie wiem. Ja lubię gry z dobrą fabułą ale jeśli jest jak nasz wielki mistrz PeterDIK to ja nie wiem :( .

maxibaca 

xfire: maxibaca
Helped: 5 times
kapitan  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2006-07-01, 16:24   

To ja tez chyba sobie załatwię 5.Grałem we wszystkie poprzednie wersji i najbardziej podobała mi się 3, wiec może pora wypróbować 5 :hyhy: .

Caesar_Albi
[Deleted]

Posted: 2006-07-01, 16:46   

Eeeee myślę że nie da się pobic 3 :) To była najlepsza częśc :)

PeterDIK 
civlover

Posted: 2006-07-02, 14:07   

Gorsza od 3, to powiem. Ale jak zrobią porządnego pacza z niezłymi scenariuszami do multi to kto wie. Co do kampanii to od drugiej kampanii atmosfera się zagęszcza. Udało się im mnie zabić nawet raz.

Jeśli ktoś lubi tą serie (a w szczególności H3) to polecam bo jest o wiele lepsza od 4. Jak ktoś sobie kupi to niech da znak to pogramy na multi.

Caesar_Albi
[Deleted]

Posted: 2006-07-05, 15:34   

Ok to sobie kupię jak wrócę z Anglii :)

P.S Pozdrowienia z barbarzyńskiej i niecywilizowanej Anglii :rotfl:

sunwar 

xfire: sunwarr
Helped: 1
starszy kapral  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-07-26, 11:40   

fani Cywlizacji wola trojke od czworki? imho w czworce rozgrywka byla bardziej skomplikowana i dawala wiecej frajdy, byc moze w multi sie nie sprawdzala, nie wiem nie gralem, ale kampanie byly bardzo grywalne, system szkolenia magicznego bardzo mi odpowiadal, karawany, mozliwosc podrozowania-walki samym bohaterem, wymuszenie danej taktyki przez wybor jednego z dwoch typow stworow w danej klasie, jedynie to irytujaco durne AI, ktore przy walce samym bohaterem zbijalo swoje jednostki jednego typu do jednej grupy, dzieki czemu latwiej bylo je pokonac.

A jesli chodzi o piatke to zamiast kontynuowac i rozwijac pomysly z czworki zrobili trojke z grafika ala warcraft III, tyle ze w tego typu grach taka efekciarska grafika przypomina mi szachy gdzie wybajerzone figurki odwracaja uwage od samej gry. Moja przygoda z piatka skonczyla sie na dwoch epizodach, co jest nie do pomyslenia :)

PeterDIK 
civlover

Posted: 2006-07-29, 20:20   

Niestety masz racje. Jak ktoś nie zna h3 to 5 go zachwyci, lecz fani h3 (do których sie zaliczam ) będą kręcić noskiem na spłycenie rozgrywki. Juz sama skala mnie wnerwia, czyli to ze w epizodzie kampanii mamy 2-3 zamki. Przeciętna gra w pięknej oprawie. Kolejna zmarnowana szansa. Jak dla mnie o niebo lepsze jest disciples2, a cała nadzieje pokładam w nadchodzącej disciples3, oby nie spieprzyli sprawy to będzie w co pograć.

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum