www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

2006-05-27 Jaco vs. Beny
Author Message
Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-05-27, 16:34   2006-05-27 Jaco vs. Beny

1. Jaco
2. Beny

Jaco sie nudził, więc hamówił mnie na gierkę. Pokazał mi odczas gry, że gra o klase lepiej. Ładnie się rozwijałem, kontynent bogaty w zalewy i surowce. Prowadził w kasie, ale Jaco wpadł trzema grenadierami, w tym jednym Rambo, który sam zdobył dwa miasta. Zdążyłem już naprodukować dosyć jednostek, by obronić miasta, ale nie miałem szans na powstrzymanie misji niszczącej ulepszenia wokół stolicy. Poddałem...

Zauważyłem, że zawsze jak gram mam dużo mniejszą produkcję, musze nad tym pomyśleć. W czasie gdy ja wytrenowałem dwie fregaty Jaco miał ich kilka, podobnie jak galeonów, których ja nie miałem.

Rozumiem Colę - "Jeszcze tylko obserwatorium i wojsko..."

Peter 

xfire: peterek
Helped: 12 times
Piwa: 42/12
generał dywizji  Brązowy order za specjalne zasługi  Złoty zlotowicz - 13 zlotów  Srebrny sponsor KAC  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo1  I miejsce w Dyplo - Dyplo2  I miejsce w Dyplo - Dyplo8  II miejsce w Dyplo - Dyplo3  III miejsce w Dyplo - Dyplo4,5  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar KAC  IV-VIII miejsce w Pucharze KAC - IV Puchar KAC  Złoty gracz w demokrację - GwD2-kapitan 
Posted: 2006-05-27, 16:51   

He, he - jeszcze jedno obserwatorium do zniszczenia, a pozniej jeszcze wiecej wojska :D

Beny 

xfire: fcbeny
Helped: 50 times
Piwa: 65/13
generał dywizji  Złoty order za specjalne zasługi - system Dyplo, PBEM, FFA, losujący, civilopedia  Brązowy zlotowicz - 2 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo Miś 2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Złoty gracz w demokrację - GwD1-admin  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2006-05-27, 16:58   

Peter wrote:
He, he - jeszcze jedno obserwatorium do zniszczenia, a pozniej jeszcze wiecej wojska

Noż kurde staram się jak mogę, ale nie potrafię zrozumieć dowcipu ;)

jaCO?! 

xfire: jaco76
major  Złoty civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pogromca lidera  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2006-05-27, 18:03   

Zaiste tereny byly przepiekne - na kilka pieknych kwitnacych miast:)) jako bob budowniczy wspoaniale mi sie gralo w tej bajce;) Punktowo beny niezle sie trzymal aczkolwiek w nauce odskoczylem - morza byly moje wiec dalej moglem myslec troche jakby scislej i wymyslac znowu nowy plan :cwaniak: Benny poddal gdyz nadeszlo co nieuniknione a dziala juz na galleonach. Powiem tak Beny clakiem niezle ekonomicznie zdawaloby sie aczkolwiek... tak wlasnie - zabraklo produkcji;)
Postaw piwo autorowi tego posta

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum