www.civilization.org.pl
Forum •  FAQ •  Search •  Memberlist •  Usergroups •  Register •  Log in •  Download

Announcement 
   Jesteś nowy? Kliknij tutaj!    Zgłoś grę Civ6     Zgłos grę Civ5    Zgłoś grę Civ4         Mistrz sezonu    IRC, TUTAJ UMÓWISZ SIĘ NA GRĘ    Na ircu jest users osób. Załaduj obrazek Czytnik RSS 

Previous topic «» Next topic

Moved by: Richards
2010-01-31, 21:49
FFA 30.04
Author Message
gaston 

Helped: 2 times
starszy chorąży  Obibok – nie grał od 90 dni 
Posted: 2009-05-01, 01:09   FFA 30.04

1. gaston
2. cent
3. ponti
4. zaharien
5. barnaba
6. bombel
7. KING

smieszna gra - dogadalismy sie z centem na pocztku i pojechalismy reszte:D
koledzy wiecej zaraz napisza
Postaw piwo autorowi tego posta

Zaharien 

xfire: zaharien
kapitan  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2009-05-01, 01:14   

Ciekawe, bo jak rozmawialem z centem to mowil, ze ty nic nie odpowiadasz i, ze ciebie trzeba pojechac. Czyzby Bombel mial swojego nastepce?

Bardzo fajne FFA... ojj dwano nie atakowalem praktycznie wszystkich swoich sasiadow :D

gaston 

Posted: 2009-05-01, 01:18   

bo ja mało gadam, ale sztame trzymalismy od pierwszej tury, mielismy stolice o trzy kratki od siebie - albo bysmy sie wyrżneli albo współpraca nas czekała - a ta okazała sie owocna - zreszta dałem mu na pocztku wina to był happy - ze knuł to sie nie dziwię - bo to on miał byc pierwszy :D

ponti 

xfire: marchwik
Helped: 9 times
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2009-05-01, 01:19   

Tu Mansa.No niestety gdyby nie uparciuch Bombel wygrałbym ta gre nieststy mialem za duza strate techow,patrze gandhi pelno workow i miast i od razu pokoj --->Bombel :) wiec huzia na niego spalilem jedno przejalem 3 miasta i uwalilem sie na jednym z kupa zarcia i longami na 3 promo.Dalo w koncu rade,potem Holender podeslal karawele Bomblowi kiedy toczyla sie wojna morska na triremy wiec po Bomblu na Holendra.Holender jednak wydal mi sie poczciwy gosc wiec spalilem mu miasto i oddalem pol armii zeby sie bronil i byl buforem i tak wytrzymalismy ataki pozostalej reszty ,w przedostatniej kolejce bylem juz 2 ale sulejman wbil noz w plecy tokugawie i wybila 1:00 :)

Super FFA.nie mialem turki bez wojny po 10 turce na poczatku :)

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff
Last edited by ponti on 2009-05-01, 01:25; edited 3 times in total  

Centurion 

Piwa: 51/22
generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-05-01, 01:25   

tu nadaje sulejman, te stolice to z cezarem mielismy 5 kratek od siebie :)

pokoj to pokoj, a ze pozniej wszyscy namawiali mnie na wszystkich to musialem lawirowac :D

dawno w ffa sie tyle nie dzialo, bombel znow budowal kolegom akademie :rotfl2:

gaston 

Posted: 2009-05-01, 01:28   

edyta mowi ze zle licze...
cent miedzy nami byly cztery pola ruchu - teamowo idealnie postawine stolice - jeden ma zarcie drugi produkcje
Last edited by gaston on 2009-05-01, 01:33; edited 1 time in total  

Zaharien 

kapitan  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4,5 
Posted: 2009-05-01, 01:29   

ponti wrote:
w przedostatniej kolejce bylem juz 2 ale sulejman wbil noz w plecy tokugawie i wybila 1:00 :)

Drogi ponti dla twojej informacji, miasto, ktore Cent zdobyl zostalo natychmiastowo odbite i okolo 25 unitow poszlo do niego. gdybys byl na tyle rozgarniety aby zapytac, to bys mial drugie miejsce(Zdajesz sobie z tego sprawe, ze riflemani maja problemy z grenadierami, tak?)... a tak musialem zawrocic :) ( ja gram do konca, nie wazne co sie stalo)

A i btw. Nie, nie wygralbys :P
Last edited by Zaharien on 2009-05-01, 01:30; edited 1 time in total  

Centurion 

generał broni  Srebrny zlotowicz - 3 zloty  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 9  Przeżycie w Dyplo - Dyplo4  Przeżycie w Dyplo - dyplo7  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w Pucharze KAC - II Puchar Kac CIV5  III miejsce w Pucharze KAC - I Puchar Kac Civ5  II miejsce w Pucharze Randomowym - II Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD2 
Posted: 2009-05-01, 01:30   

no niech będzie, w sumie racja, plan miałem taki, artysta z muzyki, bomba w stolicy i wjazd w rzym ale niestety wymyśliłem muzykę dokładnie w tej samej turze co ktoś inny i nie dostałem artysty więc ci się upiekło :D

barnaba 

xfire: szczepionka
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2009-05-01, 01:30   

Tu Holender
bylem w srodku tego wszystkiego :D
wojne mialem z kazdym zaczelo sie dobrze i zajalem york ktory pare razy zmienial wlascicieli
pobilismy sie z sulejmanem o niego a w trakcie jakos tokugawa sie nawinal z samurajami i rzym z pretorianami
wybronilem to wszystko i jakis hindus blagal o karawelke wiec z dobrego serca mu dalem
no i zatakowal mnie Mansa ktory sie wkurzyl palil miasto dal nauczke podpisal pokoj i dzieki temu mialem wojne tylko z trzema panstwami naraz :D no i sojusznika ktory mi aktywnie pomagal i podsylal wojsko.
wojna do konca z 10 turowymi przerwami

szkoda ze ffa sie tak konczy wczesnie bo jeszcze wiele by sie wydarzylo pewnie po raz kolejny odbijalem york

random Random RANDOM :samobojca:

ponti 

xfire: marchwik
Piwa: 60/68
generał broni  Złoty order za specjalne zasługi - Za adminowanie, Tfurca Gotmuff  Złoty zlotowicz - 10 zlotów  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  Przeżycie w Dyplo - Dyplo 10  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo3  Przeżycie w Dyplo - Dyplo6  III miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy  III miejsce w Pucharze Randomowym - III Puchar Randomowy  Złoty gracz w demokrację - GwD1-kapitan 
Posted: 2009-05-01, 01:32   

Ja mialem artyste z muzyki zresztą sie bardzo przydal na szybki wjazd w Hindusa :D

-------------------------------------------
Tfurca Gotmuff

Zaharien 

Posted: 2009-05-01, 01:36   

ponti wrote:
Ja mialem artyste z muzyki zresztą sie bardzo przydal na szybki wjazd w Hindusa :D

Kurde i w ten sposob zabrales mi szybki zloty wiek nie dobry ty!

Centurion 

Posted: 2009-05-01, 01:39   

no ja planowalem dokladnie to samo :) musiales miec ponti minimalnie wiecej kolbek cholero jedna ;)
Last edited by Centurion on 2009-05-01, 01:39; edited 1 time in total  

Zaharien 

Posted: 2009-05-01, 01:48   

A i Barnaba na przyszłość wiedz, ze nikt nie chce cię wykopać z gry. Czas biegnie nie ublaganie i po dluzszym okresie oczekiwania ktos musi podjac decyzje, zwłaszcza gdy inni zainteresowani żądają efektów ale odpowiedzialności za olanie Barnaby wziąc nie chca (pzdr cent :P ).

To tak abys wiedzial :) .

bombel79 

xfire: bombel79
Helped: 12 times
Piwa: 65/4
generał broni  Brązowy order za specjalne zasługi - Za adminowanie  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Pomocna dłoń – pomógł minimum 10 razy  Piwosz – otrzymał minimum 25 piw  Obibok – nie grał od 90 dni  I miejsce w Dyplo - Dyplo3  II miejsce w Dyplo - Dyplo2  Przeżycie w Dyplo - Dyplo XIII  Przeżycie w Dyplo - Dyplo1  Przeżycie w Dyplo - Dyplo8  I miejsce w rankingu FFA  I miejsce w Astro Pucharze - I Astro Puchar  II miejsce w Pucharze Randomowym - I Puchar Randomowy 
Posted: 2009-05-01, 06:46   

oj starzeje sie... ale gra byla ciekawa, szczegolnie gdy broni sie przed armia 5 razy liczniejsza :) no ale przynajmniej walczylem do konca, wkurzajac pontiego :)

panowie, widzicie,trzeba grac na malych mapkach, ta gra wygladalaby nudno gdybysmy grali na standard...

to co, w sobote rewanz? :)

barnaba 

xfire: szczepionka
major  Brązowy civmaniak – najwięcej rozegranych gier  Obibok – nie grał od 90 dni  II miejsce w Dyplo - Dyplo4  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Ironman  III miejsce w sezonie GOTM - III sezon Maxman 
Posted: 2009-05-01, 14:15   

Zah hostowales na poczatku i wszedlem jako pierwszy wszyscy powchodzili oprocz martina z ktorym sie blokowalismy wiec na twoja i jego prosbe wyszedlem zeby mogl wejsc wczesniej.
ale wtedy ja nie moglem wejsc pokombinowalem po resowalem i kicha.
A ty w tym czasie odpalasz gre to chyba cos jest nie tak.No i pokaralo was ossami :D
Pozniej dopiero Martin wyszedl i gralismy na hoscie Bombla.
Nastepnym razem sie dwa razy zastanowie czy wychodzic jak bede kogos blokowal.

random Random RANDOM :samobojca:

Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum